Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

02 kwie 2012, 10:47

emilia7895, daj znać po kontroli,dużo zdrówka :ico_sorki: a to zdanie śmiesznie ci wyszło :-D

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

02 kwie 2012, 11:17

Witam,
Emilia, zdrówka. U mnie też wieje i właściwie 4 pory roku za oknem-deszcz, śnieg, słońce, wiatr i tak w kółko.
Emilia, 21 pasuje mi idealnie.
To super, oby tylko pogoda dopisała.
Maksio nie daje mi wytchnienia, wymaga nieustannej uwagi, trzeba go pilnować, żeby sobie czegoś nie zrobił, a poza tym chce żeby z nim kulać piłkę, alebo klocki układać, nie lubi się sam bawić!
no to mam podobnie bo mała też nie bardzo chce się sama bawić
To zupełnie inaczej niż u nas, młody lubi się sam bawić i właściwie większość czasu bawi się sam i chyba nawet tak woli. Raz na 30 min. sprawdza tylko czy jestem ale wystarczy że się pokarze i bawi się dalej sam.

Miłego dnia.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

02 kwie 2012, 19:04

oooo a tu cisza jak makiem zasiał :ico_sorki: :ico_sorki:

mała na razie puzlami zajęta,znaczy ich wywalaniem,zaraz kolacja i potem spać

jak dzionek zleciał?

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

02 kwie 2012, 21:00

jak dzionek zleciał?
Byliśmy zamówić szafę wnękową do sypialni :ico_brawa_01: nareszcie!!!!


Rzeczywiście coś tu cicho!!! A za oknem tak brzydko, to co tu będzie jak się w końcu ciepełko zrobi??? Choć się nie zapowiada....:/
To zupełnie inaczej niż u nas, młody lubi się sam bawić i właściwie większość czasu bawi się sam i chyba nawet tak woli. Raz na 30 min. sprawdza tylko czy jestem ale wystarczy że się pokarze i bawi się dalej sam.
U nas też tak było- do momentu!!! Zazdroszczę Ci!
A 21 pogoda będzie cudna :-) Oprowadzę Was po Gołuchowie bo byłam tam z tuzin razy hihi pójdziemy do żubrów!

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

03 kwie 2012, 07:35

Witam,
ja na chwilkę bo na 8 jadę na "spowiedź" do PUP-najmniej ludzi jest wtedy.
jak dzionek zleciał?
Nerwowo przez normalnego inaczej. Jakiś czas temu coś majstrował przy oknach, myśleliśmy że będzie wymieniać. Wczoraj patrze a ja mam piękne żółte plamy nad oknami, no myślałam że mnie jaśnista krew zaleje. Blok ocieplony, okna nowe a się leje. Dzwonię do spółdzielni, zgłaszam. Przyszedł facet z inspektorem budowlanym, stwierdzili że okna mamy szczelne i poszli na górę. Inspektor wrócił do mnie, i oznajmił że ten patafian wyrwał okapniki przy oknach i cieknie po murze i spływa do mnie. No i mieli wczoraj z podnośnikiem podjechać i naprawić i do dziś ich nie ma, a ja mam coraz większe zacieki. D stwierdził, że jak dziś nie naprawią to jutro zadzwoni i da upust swoim nerwom (a on to ostoja spokoju). Głosić do ubezpieczenia możemy tylko oddadzą pieniądze za zaciek ale nie będzie naprawione i dalej zaciekać będzie Obrazek
Nic mu zrobić nie można, spółdzielnia olewa sprawę, a ja nerwy tracę.
U nas też tak było- do momentu!!! Zazdroszczę Ci!
Czy u nas to się zmieni, pewnie tak ale mam nadzieję, że nie szybko.
A 21 pogoda będzie cudna :-) Oprowadzę Was po Gołuchowie bo byłam tam z tuzin razy hihi pójdziemy do żubrów!
Trzymam za słowo Obrazek

[ Dodano: 03-04-2012, 09:14 ]
Już po "spowiedzi" teraz muszę to odchorować. Młody śpi więc ja chyba tez się położę.

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

03 kwie 2012, 09:17

czesc

sorki, ze wczoraj nie napisalam po lekarzu
pani stwierdzila, ze juz lepiej wygladaja wezly, ale jeszcze sa powiekszone troche, zaproponowala antybiotyk na 5 dni - inny
mowila, ze infekcja musiala byc duza
młody lubi się sam bawić i właściwie większość czasu bawi się sam i chyba nawet tak woli.
zazdroszcze, chociaz Tosia i tak wiecej sie bawi samodzielnie niz Marcel w mlodosci :-D

Murchinson, a Wy daleko macie do Goluchowa?
sasiad nienormalny :ico_puknij:

nie wiem, co na obiad

milego dnia

[ Dodano: 03-04-2012, 09:18 ]
Murchinson, a po co bylas w UP, w sprawie jakiichs ofetr pracy?

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

03 kwie 2012, 09:54

Murchinson, a Wy daleko macie do Goluchowa?
ok.116km wg zumi, przy tej ilości km jakie my jeździmy to blisko :ico_oczko:
Murchinson, a po co bylas w UP, w sprawie jakiichs ofetr pracy?
Podpisać listę i zostać odpytanym gdzie byłam na rozmowie, gdzie wysłałam cv itd. Oferta pracy-taaa, na pewno, jak im sama zaniosę. Te wizyty kosztują mnie tyle nerwów, że chyba na żadnym egzaminie tak się nie denerwowałam. Gdyby nie ubezpieczenie zdrowotne to nawet by się nie rejestrowała.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

03 kwie 2012, 10:03

witam

ja dzisiaj jakaś nie do życia
niby nocka przespana ale pobudka po 6 była...mała już zasnęła

wczoraj mnie z rana mdliło,dzisiaj też trochę,do tego łeb mi pęka :ico_noniewiem:
dzisiaj ma @ zawitać to może przez to :ico_noniewiem:

w kuchni już sprzątnęłam
na obiadek pizza będzie bo mąż wczoraj wpadł na taki pomysł :-D
tylko jeszcze nie wiem co małej zrobić,może rosołek hmm

Murchinson, a co z tym PUP? sąsiad jest nienormalny :ico_olaboga: uprzykrza wszystkim życie a spółdzielnia ma to głęboko w du*** :ico_zly: lepiej niech to naprawiają jak najszybciej,ale na miejscu twojego D to już bym dzwoniła i ich zrypała na dzień dobry to by szybciej tyłki ruszyli :ico_zly: a sąsiadowi to jakąś karę za takie coś powinni nałożyć :ico_sorki:
zazdroszcze, chociaz Tosia i tak wiecej sie bawi samodzielnie niz Marcel w mlodosci :-D
u mnie Hania to się w ogóle sama bawiła ciagle
siedziała w zabawkach i miała swój swiat,a ja mogłam wyjść nawet i by nie zwróciła uwagi :ico_haha_01:
a Miluś tak nie bardzo do zabawy,ale jeszcze trochę i w piaskownicy będą siedzieć :-D
chociaż dzisiaj jak kuchnię sprzątałam to mała w pokoju siedziała i zabawkami się zajęła :ico_sorki:
zaproponowala antybiotyk na 5 dni - inny
oby ten już pomógł na dobre
zdrówka :ico_sorki:

[ Dodano: 03-04-2012, 10:05 ]
Gdyby nie ubezpieczenie zdrowotne to nawet by się nie rejestrowała.
to nie może cię D do swojego ubezpieczenia w pracy wziąć?
nas tak A wziął,znaczy mnie i dziewczynki
dlatego ja się w UP nie rejestruję póki co :ico_noniewiem:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

03 kwie 2012, 10:24

Murchinson, a co z tym PUP?
Poza tym, że traktują ludzi jak debili co nawet podpisać się nie potrafią (pani prawie dyktuje po literce jak się człowiek nazywa), co stracili pracę na własne życzenie (bo usłyszałam tez że jak nie chce mi się pracować to obowiązek mam raz w m-cu podpisać listę), wyzwą od niepoważnych bo odmawiasz oferty "sprzedawca w mięsnym" albo "pakowacz leków z orzeczonym stopniem niepełnosprawności", to nic. Po jednej z takich wizyt, aż się poryczałam i brałam na uspokojenie. A Patrycja usłyszała, że PUP to nie miejsce dla osób z wyższym wykształceniem. Już nie chce mi się gadać bo wyjdę na marudę a dodatkowo się tylko nakręcam.
Aniu, a ja myślałam że tym masz zasiłek. Jak ja bym chciała by Matuś pospał do 6, on od tygodnia budzi się 4.40-5.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

03 kwie 2012, 10:38

"sprzedawca w mięsnym"
ja bym mogła iść sprzedawać :-D
mój się w ogóle dowiedział,że u nas na poczcie jest kierowniczką teraz jego dobra znajoma :-D i mówi,że musi z nią zagadać w razie jakby potrzebowali kogoś do pracy to ja chętnie pójdę :-D
Aniu, a ja myślałam że tym masz zasiłek. Jak ja bym chciała by Matuś pospał do 6, on od tygodnia budzi się 4.40-5.
o już o zasiłku dawno zapomniałam :ico_oczko:
ostatni wzięłam w październiku i koniec
teraz tylko rodzinne mam
to ja się cieszę,że mała po 6 wstała i nie będę narzekać bo zacznie jeszcze wstawać jak Mati :ico_haha_01:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość