Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

28 mar 2012, 08:10

Dobrze, że zapisałaś Zosieńkę na ten zabieg już teraz skoro to i tak nieuniknione
zobaczymy jak to bedzie, bo nawet pediatra mówi, że moze sie okazać, że zabieg jest zbędny. Czasem migdałki wracają do "normalnego" stanu :-) Na razie Zosia jest 1950 na liście do zabiegu :ico_olaboga: czyli jakieś 6-8 miesięcy czekania. Ostatnio cieszyłam się, że nie choruje i....mamy anginę paciorkowcową :ico_placzek: Jednak tragedii nie ma, ZOsia się nie dusi, bo migdałki nie powiększyły się bardziej niż już są, jedyni są baaaardzo czerwone i Zosia miała gorączkę. Jednak apetyt ma i mimo, że czasem temp. dochodzila do 40 stopni, to Zosia szalała, a dorosły już by umierał :-D
W ogóle to mam mega doła, bo mojego P zwolnili z pracy, a nowej na razie nie ma i nie wiem co to bedzie. Mam nadzieję, że szybko znajdzie, bo wkrótce rekrutacja do przedszkola i jak jeden rodzic będzie niepracujący, to szansa na przyjęcie dziecka niemal zerowa :ico_placzek:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

28 mar 2012, 08:15

Magda jak nie urok to.... co nie??:)
Dużo zdrówka dla Zosi i niech mężuś szybko znajdzie prackę.
Milenka ma złożone 2 podania. Zobaczymy czy się uda:)

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

28 mar 2012, 13:47

Dużo zdrówka dla Zosi i niech mężuś szybko znajdzie prackę.
dziękujemy :-)
Milenka ma złożone 2 podania. Zobaczymy czy się uda:)
u nas rekrutacja zaczyna się dopiero 7 maja :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

29 mar 2012, 16:53

Witam Laseczki!!!
A ja tylko na chwilke :ico_haha_02: u nas juz nie wiosna a pelnia lata :ico_brawa_01: , w zeszlym tygbyla u nas tesciowa na tydzien i wyjechala taka opalona jakby na Majorce byla na wakacjach hehehe
Pozdrawiam wszystkie dzieciaczki i mamusie :)

[ Dodano: 29-03-2012, 16:59 ]
Wiolaw- co do zdjecia pod profilkiem to juz troszku inaczej wygladam heheh troche mnie mniej i kolor wlosow mam inny heheh

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

30 mar 2012, 08:29

hejcia!
wkoncu mam naprawiony komp
Magda to faktycznie u was nieciekawie :/
ja złożyłam juz papiery na przedszkole do 4. bo w warszawie to jest jeden system na wszystkie przedszkola publiczne i mozna wybrac nieograniczoną ilosc
wyniki 19 kwietnia
na szczescie pracuje na umowe zlecenie w carrefourze wiec jestem liczona jako pracująca
mam nadzieje ze gdzies ją przyjmą
co do chorób to znowu chorujemy.......
na szczescie nic wielkiego i bez anty
nogi mamy juz super, bez szpotawosci i bez butów z wkładkami :ico_brawa_01: kolejny koszt nam odchodzi :ico_brawa_01:

tak to nic nowego u nas...
aa spózniony tort za moje 26 :ico_tort:

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

30 mar 2012, 12:09

to faktycznie u was nieciekawie
ano nieciekawie, jednak mam nadzieję, że P szybko coś znajdzie, doświadczenie ma, głupi nie jest, więc może się uda.
spózniony tort za moje 26
sto lat, sto lat. Wszystkiego najlepszego!!!!!!!!! :ico_prezent:

[ Dodano: 30-03-2012, 12:10 ]
troche mnie mniej i kolor wlosow mam inny heheh
to czekamy na nowe foto :-D

[ Dodano: 03-04-2012, 14:07 ]
ale tu cicho :ico_placzek: gdzie jesteście?
Pewnie w pracy albo na spacerach :-)

[ Dodano: 06-04-2012, 09:42 ]
Wielu radosnych i niepowtarzalnych chwil na Święta Wielkanocne, serdecznych spotkań rodzinnych, bogatego zajaczka, choć odrobiny słońca w te chłodne dni oraz wszelkiej pomyślności!!!

Obrazek

Awatar użytkownika
magduś81
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1790
Rejestracja: 25 sie 2008, 15:21

08 kwie 2012, 18:34

Czesc :-D
Znowu brak czasu, mega chorubska 3 tyg antybiotyku i ja rozwaliłam kolano w pracy :ico_placzek: najpierw z chłopakami w domu bo choroba 3 w 1 (uszy, oskrzela, gardło) + 40st gorączka a teraz do końca kwietnia siedze ja ze sobą. Normalnie jakiś koszamarek!!! I na dodatek z K. beznadziejnie i mam wszystkiego już dość :ico_zly:

A tak po drugie to WESOŁYCH ŚWIĄT I SAMYCH SZCZĘŚLIWOŚCI :ico_haha_01: ZDRÓWKA NIE TYKO NA ŚWIĘTA ALE NA CO DZIEŃ I ŻEBY WAS JUTRO PORZĄDNIE WODA ZLAŁA BO TO PODOBNO SZCZĘŚCIE PRZYNOSI :ico_haha_01:
u nas juz nie wiosna a pelnia lata
to ja zazdroszcze bo u nas śnieg padał dzisiaj jak byliśmy na spacerze :ico_sorki:
Na razie Zosia jest 1950 na liście do zabiegu
:ico_puknij: normalnie nienormalne!!! Szok żeby z dzieckiem tak długo czekac na zabieg. Niestety mój Maksio też ma powiększony 3ci migdał ale narazie tylko wypełnie 1/3 nosogardła, więc narazie bez zabiegu.
Madziu tak mi przykro że twój P. stracił pracę :( a co do rekrutacji to wpiszecie że pracuje a potem doniesiecie papiery, mam nadzieje jednak że znadziej szybko nową i nie będzie problemu, i dogadywania się z dyrektorką. Jest jeszcze troszkę czasu.
Milenka ma złożone 2 podania. Zobaczymy czy się uda:)
trzymam kciuki!!! Musi się udać (sobie też to powtarzam)
aa spózniony tort za moje 26
to spóźnione sto lat sto lat ...



Jeszcze raz Wesołych Świąt :) ja leżę bo się za bardzo najadłam :ico_zly: a przez kolano nie moge się za bardzo ruszać no ale waga mi się zepsuła więc nie będe wiedzieć co i jak i dlaczego tak dużo waże :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

11 kwie 2012, 09:53

mega chorubska 3 tyg antybiotyku
:ico_olaboga: współczuję. U nas "tylko" 10 dni i już ok, tzn. migdały nadal takie jak były, ale Zosia zdrowa :-)
Szok żeby z dzieckiem tak długo czekac na zabieg
dla nas dobrze, że się długo czeka, bo może migdalce się zmniejszą i zabieg nie będzie potrzebny :ico_oczko: Poza tym im dziecko starsze, tym lepiej... :ico_noniewiem:
tak mi przykro że twój P. stracił pracę
ech, widzisz tak to jest...na razie nic nie znalazł, a ja się coraz bardziej martwię :ico_placzek:
na dodatek z K. beznadziejnie i mam wszystkiego już dość
mam to samo

[ Dodano: 13-04-2012, 09:11 ]
Stawiam torcik i szampana na moją drugą osiemnastkę!!! Zapraszam!!! :-D :ico_tort: :ico_urodzinki:

Awatar użytkownika
magduś81
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1790
Rejestracja: 25 sie 2008, 15:21

14 kwie 2012, 12:07

U nas znowu chorobowo :ico_placzek: Olek ma szkarlatyne :ico_placzek: byli tylko dwa dni w żłobku. Przetrzymałam ich po tamtej chorobie aż półtora tygodnia żeby doszli do siebie i poszli całkiem zdrowi i nie osłabieni. A tutaj znowu :ico_placzek: I teraz tylko czekam aż Maks zachoruje i normalnie palne sobie w czaszkę.
Nie wiem co robić żeby to się wreszcie skończyło bo mam dosyć do entej potęgi.
Poza tym im dziecko starsze, tym lepiej...
Madziulka może nie będzie potrzeba tego zabiegu bo przez wakacje się to podleczy. Napewno.
Stawiam torcik i szampana na moją drugą osiemnastkę!!! Zapraszam!!!
sto lat sto lat :ico_brawa_01: i koniecznie trzeba to oblać.

Madziu jakie słodkie zdjęcie z ZOO kiedy byliście?? a żyrafa jak modelka haha :-D my chcemy do zoo na weekend majowy mam nadzieje że wreszcie pogoda będzie i ciepełko :-D

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

15 kwie 2012, 09:32

Madziu jakie słodkie zdjęcie z ZOO kiedy byliście??
Madziulka, byliśmy w drugiej połowie marca, wtedy jak było tak super cieplutko. Mielismy okazję zobaczyć świeżo urodzone kózki :ico_brawa_01:

ech te choróbska, Zosia miała szkarlatynę w zeszłym roku w lipcu, tak ją gardełko bolało, że przez dwa dni nic nie jadła, dopiero jak zaczął działać antybiotyk, to było lepiej. Zdróweczka dla Was i niech już do Maksia ta paskuda nie przychodzi :ico_nienie:

u nas wszyscy zdrowi...oprócz mnie...dopadło mnie przeziębienie, w sumie to mam tylko mega katar i lekki stan podgorączkowy :-)

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość