Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

11 kwie 2012, 12:56

Martalka, brzuś w dole? nisko już on, czy mi się zdaje? świetnie wyglądasz. Nigdy bym nie powiedziała (gdybym nie wiedziała), że to twoja czwarta ciąża! :ico_haha_01:

wisnia3006, ja popieram jagodke. ja chodziłam miesiąc z rozwarciem i jeszcze przenosiłam, więc faktycznie nie nastawiaj się na za wiele. życzę szybkiego porodu, ale dopiero po 38tc kiedy to, dzidzia na 100% będzie już bezpieczna. Ja to bym się bała rodzić w okolicach 36tc. :ico_noniewiem: wiem, że ciężko, ale ważniejsze zdrowie dziecka niż fanaberie matki.

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

11 kwie 2012, 13:00

Tibby, no kurcze... macając dzisiaj górę brzucha stwierdziłam, nie wiem czy słusznie, że jest niżej.. Ręka spokojnie mi wchodzi cała (dłoń) pod żebra. Pupę wyczuwam tylko ciut powyżej pępka....
Pewnie to wynik wczorajszego wwiercania się Dziecia w mój pęcherz...

Dzięki za miłe słowa o figurze :ico_wstydzioch:
Zapewne po ciąży zostanie ze mnie cień kobiety :ico_oczko:
Nawet nie wiem ile przytyłam... nie ma chętnego, żeby mi wagę wyciągnąć spod lóżka :ico_haha_01: a położne nie ważą mnie wcale

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

11 kwie 2012, 13:01

Martalka, pięknie
ale ja chce zobaczyć cała mamusie

a ja pokazę wam troszke mojej dwulatki i generalnie cała ekipę

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

11 kwie 2012, 13:06

chętnie się pokażę, ale moja gęba dzisiaj niepokazowo wyglądała, ale biorę aparat dzisiaj na plac zabaw, więc mi synuś porobi fotki jak się troszke podmaluję :ico_wstydzioch:

Śliczne masz dzieci Jagodka!!!! Ty też ślicznie wyglądasz :D
:ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

11 kwie 2012, 13:09

dzięki ale jak patrze na te foty to nadal nie wierze że mam trójkę w domu

Awatar użytkownika
Asieńka86
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 02 lis 2011, 17:48

11 kwie 2012, 13:46

hejka :-)
wiśnia nie weź tego jako złe życzenia czy coś, ale nie nastawiaj się na szybszy poród.. zawsze lepiej mieć miłą niespodziankę niż być zawiedzioną. mi gin od 3 tygodni mówi że poród to kwestia 1-2 dni i sama widzisz- jutro wywołanie.. jak bym się nie nastawiała od 33tc na szybszy poród to pewnie byłby luz. a tak wczorajsza wieść o porodzie koleżanki z terminem na maj wywołała u mnie płacz, złość i zazdrość w jednym :ico_wstydzioch:
jagódka pff, co to 4,5kg :ico_oczko: mój ponoć tydzień temu tyle ważył a jeszcze się nie urodził :ico_oczko: nie no, żartuję oczywiście- gratki i zdrówka dla Majki :ico_brawa_01: śliczne masz dzieciaczki i z Ciebie laska że szok :ico_brawa_01:
Martalka brzuszek zgrabniutki :ico_brawa_01: i naprawdę wydaje się że tak niziutko już jest :-)
No a ja sprawdzę jeszcze czy wszystko mam w torbie, poszykuję co trzeba, wieczorkiem kąpiel a jutro szpital.. w nocy tylko 2 godziny spałam, nie mogłam sobie miejsca znaleźć w łóżku, dziś pewnie będzie podobnie. mam strasznego stresa :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

11 kwie 2012, 13:46

martalka ja tam wole te rzeczy ktore wymienilas.. niz czuc sie jak wieloryb ...

evvelka
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 673
Rejestracja: 20 wrz 2011, 06:34

11 kwie 2012, 13:52

jagodka24, cudne dzieciaczki :) Ale nie ma się co dziwić skoro maja taka śliczną mamusię :)

[ Dodano: 11-04-2012, 13:55 ]
a mnie dzisiaj skurcze mecza;/ i to bardzo ;( brzuszek sie stawia znow;/

agasio
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 687
Rejestracja: 05 lip 2011, 18:00

11 kwie 2012, 14:34

witajcie!
dziewczyny śliczne wasze dzieciaczki, no i mamusie piękniutkie!!!
Gratuluję kolejnych tygodni !!!
Brawa dla dzieciaczków, niestety szybko rosną;(
A u mnie Ola dzis całą noc przespała :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

11 kwie 2012, 15:28

ale wiesz co on jest jeszcze za mały na kolki
ja nadal obstawiam że jest głodny tzn że coś mu nie pasuje z piersią
albo mu leci za szybko albo za wolno
aha i to że uleje to nie znaczy że jest pełny
bo ulanie polega na tym że ma w żołądku bańki powietrza i pozbywa się ich razem z pokarmem który zalega nad nim
spróbuj go kłąsc na brzuszku częściej
Wiesz co, coraz bardziej przekonuję się do Twojej teorii ale nie wiem jak temu zaradzić. Karmię Go z obu piersi za jednym razem i tak czasami za pół godzinki wtyka paluchy do buzi i płacze.

agasio :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Olki za całą przespaną nockę.

Martalka dziewczyno jak Ty wyglądasz super - figurka nastolatki, pozazdrościć :ico_brawa_01:

Jagodka24 dzieciaczki są boskie, Ty zresztą też wyglądasz bombowo - ekspresowo wróciłaś do formy.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: KylieTab i 1 gość