Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

11 kwie 2012, 12:30

Malinowa dla mnie Wiktor :-D

Witam w ogóle :ico_brawa_01:

Qanchita bidulko ale sie nacierpiałaś :ico_szoking: :ico_sorki: a może to jelitówka Cię dorwała...? Całe szczęście że mężulek był w domku!! :ico_sorki:

Mamusia co do mieszkania i wynajmu 1150zł to w Krakowie znajomi wynajmują 1 pokój i kuchnia metrażowo 30 m i z czynszem i rachunkami płacą 1200 zł tzn czynsz prąd gaz woda a reszta to już ich zakres czyli jakieś internety telefony to już osobno. Wydaje mi się że cenę dobrą Wam podali za te warunki :-)

Co do KTG to uważam ze u Madleine jest wyjątek że tak często i już będzie mieć. Jak rozmawiałąm z moim lekarzem na ten temat ostatnio to mówił ze na końcówce się robi KTG a tak to tylko sprawda się na USG ale wiadomo co lekarz to inna opinia...

Madleine ni emartw się na zapas o mężulka napewno wszystko będzie z nim wporząsiu i synka będzie uczył grać w piłkę :-D

No i ogólnie do wszystkich dziękuję za komplementy na temat M1 Kajeczki ale on już taki duży... a będzie większy...

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

11 kwie 2012, 12:44

a może to jelitówka Cię dorwała...?
No może...ale domownicy niby zdrowi dzięki Bogu :ico_sorki: Nie chciałabym żeby Jolkę to dorwało :ico_olaboga: Razem ze mną dorwało wczoraj bratową ale ona jakoś łagodniej to przeszła...może dlatego że ja w ciąży :ico_noniewiem:

Co do KTG to ja w poprzedniej ciąży miałam robione tylko raz w 37tc i wyłącznie z mojej inicjatywy :ico_szoking: Lekarka mi tego nie zlecała. Powiedziała tylko że jeśli chcę to mogę zrobić i podała kilka miejsc.
Ta do której teraz chodzę ma KTG na miejscu więc może będzie zlecała pod koniec...ale na razie nic nie mówi :ico_noniewiem:

[ Dodano: 11-04-2012, 12:47 ]
malinowa19, pewnie ile osób tyle opinii :ico_oczko:
Ja chyba postawiłabym na Emila bo rzadko to imię słyszę. Ale nie sugeruj się opiniami innych tylko zrób jak się Tobie/Wam podoba.

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

11 kwie 2012, 13:06

malinowa19 Zdecydowanie Wiktor:)

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

11 kwie 2012, 13:41

malinowa19, a dla mnie zdecydowanie Emil. Sama chciałam tak nazwać, tylko że Pawłowi kojarzył się z jakimś pijakiem Emilem i nie chciał się zgodzić. Ale imię mi się bardzo podoba. Jeśli nie Emil to Wiktor. Ale jak sama widzisz każdej się inne podoba imię więc musicie sami podjąć decyzję. A zdjęcia super :ico_brawa_01:

Mamusia28, wy w Wieliczce mieszkacie prawda? Nie mam pojęcia jakie tam ceny ale w Siedlcach trzeba 1000zł zapłacić. Więc myślę że cena nie jest jakaś zawyżona zwłaszcza że piszesz że bardzo dobre warunki tam.
Co do KTG to ja w poprzedniej ciąży miałam robione tylko raz w 37tc i wyłącznie z mojej inicjatywy
Ja będę miała przed każdą wizytą bo widziałam że ciężarne najpierw chodzą na ktg ale z drugiej strony wizyty na pewno nie będą co 2 tygodnie.
Co do KTG to ja w poprzedniej ciąży miałam robione tylko raz w 37tc i wyłącznie z mojej inicjatywy
w poprzedniej ciąży też miałam tylko raz ktg robione i to nie u prowadzącego ciążę. Bo tak to bym w ogóle nie miała.
Ja wczoraj miałam dzień wycięty z życia :ico_placzek:
o kurde ale Cię dopadło :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

11 kwie 2012, 14:04

tak to tylko sprawda się na USG
No własnie moj "nfz - towy" lekarz robi usg tylko 3 razy w ciagu calej ciazy,i potem tylko ktg wlasnie przed kazda wizytą położna robi. I widzialam,ze kazdej ciezarnej w zaawansowanej ciazy robi wiec on chyba taki nadgorliwy jsli o to chodzi
Razem ze mną dorwało wczoraj bratową ale ona jakoś łagodniej to przeszła...może dlatego że ja w ciąży
O kurcze jelitowka to kiepska sprawa - zdrowiej!!

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

11 kwie 2012, 20:11

Kochane, melduje się po dłuższej przerwie - nie wyrabiam kompletnie - cierpliwości mojego dziecka wystarcza aby Was doczytać, a już pisanie mi utrudnia :ico_oczko: Teraz śpi, więc mam w końcu luz...

Kasiala, brzuchalek przeciudowny!!! :ico_brawa_01:

Madleine, Biduleczko, bardzo Ci współczuję kłopotów zdrowotnych u Męża - trzymam kciuki aby do porodu jakoś się z tego wykaraskał bo na pewno przyda Ci się pomoc :ico_sorki: Ale bądźmy dobrej myśli! :-)

Qanchita, współczuję jelitówki ...no i trudnego wieku Jolci :ico_pocieszyciel: Wiesz co w przedszkolu zrobiła córa mojej znajomej, która jest w podobnym wieku jak Twoja Jolcia? - ano jedna dziewczynka pokazała jej język,a ona ją chlap z całej siły po twarzy :ico_szoking: bo uznała że to nie jest łądne zachowanie. Spędziła pół dnia w kącie, a warunkiem wydostania się z niego było przeproszenie poszkodowanej. Nie przeprosiła i uparcie twierdziła że należało jej się bo pokazywanie jezyka jest niegrzeczne! I co tu powiedzieć? żeby było ciekawiej - wiem że w tej rodzinie nikt przemocy nie stosuje, więc wzoru takiego nie ma..., ale .. jest przecież telewizja...

Malinowa, jak byłam w ciąży z Syniem, to braliśmy pod uwagę imiona: Dawid, Igor, Wiktor, Damian. W końcu pozostawiliśmy 2 - Dawid i Igor. W końcu wybraliśmy Dawid i teraz nie wyobrażamy sobie żeby mogło być inaczej :ico_oczko: Gdybym teraz była w ciąży z chłopakiem, to już Igora nie brałabym pod uwagę - odpodobało mi się :ico_haha_01: Więc jak dla mnie to Emil - super! Wiktor - też :-D

My dumamy nad imieniem dla Córeczki - dzisiaj byłam na połówkowym no i jest potwierdzona na 100% :-D Poza tym wszystko jest ok :-) Od zawsze marzyło mi się nazwać córę Wiktoria, ale przeraża mnie że aż tak bardzo oklepane jest ostatnio, chociaż na szczeście wg statystyk ubiegłego roku spadło z 6 na 13 miejsce. Drugie imię, które nam się podoba to Karina - znacznie mniej oklepane, ale... ta Wiktoria jakoś bardziej mi leży póki co :ico_oczko: A Wy co myślicie?

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

11 kwie 2012, 20:21

julchik22, jeżeli chodzi Karinka/ Wiktoria to dla mnie zdecydowanie Wiktoria :-)

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

11 kwie 2012, 20:22

julchik22, moja chrześnica ma na imię Wiktoria i w jej roczniku (2004) rzeczywiście jest całe mnóstwo dziewczynek o tym imieniu... teraz już rzadziej chyba dają.
Nie przeprosiła i uparcie twierdziła że należało jej się
No to u nas jest taka różnica że zanim ja zdążę zareagować to ona już całuje i przytula poszkodowaną :ico_szoking: I o co tu chodzi? :ico_olaboga:
W dodatku ja widzę że ona nie robi tego w złości o jakąś zabawkę czy coś tylko w euforii podczas zabawy...jakby z radości nie zdawała sobie sprawy z krzywdy jaką może wyrządzić :ico_olaboga:
Jak nie urok to sraczka:/ Z bicia wyrosła to poszło na gryzienie :ico_zly:

[ Dodano: 11-04-2012, 20:31 ]
Kasiala, czy Ty wiesz że już 7 mc zaczęłyśmy??? :ico_szoking:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

11 kwie 2012, 20:36

julchik22, no to super że parka będzie :ico_brawa_01: dla mnie Wiktoria fajniejsze. I powiem Ci że tylko jedną taką dziewczynkę znam była w przedszkolu z Tomkiem.

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

11 kwie 2012, 20:39

Kasiala, czy Ty wiesz że już 7 mc zaczęłyśmy???
oczywiście nawet torta stawiałam :-D :ico_brawa_01: a Ty chyba dzisiaj zaczęłaś więc dla Ciebie ogromne brawa i kurka jeszcze 3 msc i będą dzieciaczki z nami ale to leci a pamiętam jak pisałam ze testy mi wyszły pozytywnie :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość