Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

12 kwie 2012, 12:43

mam tylko nadzieje,ze lekarz focha nie strzeli,bo ostatnio jak mu powiedzialam,ze chodze tez prywatnie do tego drugiego,to troche zly byl :ico_oczko: No i on mi wczesniej proponowal,ze zrobi to CC u siebie w szpital,a ja mu powiedzialam,ze wole tu - a teraz,ze jednak nie :ico_oczko: No ale licze na jego profesjonalizm i troszke empatii - wiadomo,ze wolalabym rodzic tutaj - jestem z Koszalina,to chcialabym rodzic tutaj ale skoro maja mi robic pod gorke i ryzykowac zycie i zdrowie Szymona,to owole jechac do Slawna :ico_sorki:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

12 kwie 2012, 12:57

iw_rybka, bedzie dobrze
trzymam kciuki

a u mojejj majki białkomocz i bardzo liczne bakterie
mamy dalej brać antybiotyk i ma pomóc
może dlatego mi ostatnio popuszczałą

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

12 kwie 2012, 13:05

a u mojejj majki białkomocz i bardzo liczne bakterie
- jeju,zawsze cos :ico_zly:

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

12 kwie 2012, 13:35

witam!!!
my bylismy z zuzka na bilansie. doktorka powiedziala ze nie wygladam na rodzaca nie dlugo. no i zuzka wazy17.5kg mamy skierowanie do endrokrynologa zobaczyc przez co ma nqdwage ale tylko 2kg. koniec slodkich napojow i mysle ze waga sama spadnie. ]
moja mamuska dzwonila wczoraj do mnie 3 razy czy sie dobrze czuje. musialam jej wytlumaczyc aby nie przesadzala a jak zaczne rodzic to sie dowie na pewno no i narazie nie dzwoni

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

12 kwie 2012, 13:51

biniu i jak tam u was dzisiaj ?
Jednak nie podałam narazie butli. Wieczorkiem mi zasnął o 18 i spał do 21, kąpiel i karmienie i sen do 1.20, karmienie i sen do 5, karmienie i sen do 9 więc myślę że jest dobrze (dużo lepiej niż 3 poprzednie nocki). Trochę sobie poleżał, wiadomo poskwilił ale nie był to przeraźliwy płacz jak wcześniej i zasnął o 11, miał pobudkę przed 13 i karmienie a teraz znowu śpi.

Nie myślcie, że głodzę swoje dziecko, mam kupione mleczko i butelki w gotowości i jak tylko będzie taka potrzeba to dokarmię małego, ale znam siebie i wiem, że jak zacznę podawać sztuczne mleko to sama sobie odpuszczę i będę Go karmiła coraz mniej i mniej, aż w końcu przejdę na samą butlę bo będzie mi wygodniej i mniej czasu mi to zajmie.

Zeganj noworodku witaj niemowlaczku :ico_brawa_01:

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

iw_rybka ja na Twoim miejscu też bym chciała CC, z tą wagą dzieciątka to nigdy nic nie wiadomo.

kingoza :ico_brawa_01: za pępuszek.

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

12 kwie 2012, 13:52

dziękuję myszko :ico_haha_02:

kingoza brawa za pepuszek :ico_brawa_01:
koniec slodkich napojow i mysle ze waga sama spadnie. ]
na pewno...teraz bedzie coraz czesciej wiecej okazji bycia na swierzym powietrzu i wszystko wybiega :-D .
- jestem z Koszalina,to chcialabym rodzic tutaj ale skoro maja mi robic pod gorke i ryzykowac zycie i zdrowie Szymona,to owole jechac do Slawna
dobra decyzja...na pewno tak samo bym zrobiła...

a ja myślałam ze od dziś rehabilitacja..a to dziś dopiero nas umowili :ico_zly: dopiero zaczniemy od 16 maja...no nic..poczekamy...a ja moge mu teraz tylko pomoc poprzez czeste kładzenie na brzuszek....

[ Dodano: 12-04-2012, 13:54 ]
Nie myślcie, że głodzę swoje dziecko,
ależ przecież nikt tak nie mysli...ja też długo sie broniłam az podałam sztuczne :ico_oczko: . Kochana moze wszystko sie unormuje, przecież Twoj skarb ma dopiero dwa tyg... :ico_haha_02:

[ Dodano: 12-04-2012, 13:56 ]
a ...ja też szczesliwa bo Patryś miał dziś tylko dwie pobudki w nocy :-D :ico_brawa_01: . Codziednnie śpi już od 21.00...i zawsze pierwsza pobudka o 1.30. :-D

a ja dziś wstałam z takim bolem głowy ze myślałam ze umre.

evvelka
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 673
Rejestracja: 20 wrz 2011, 06:34

12 kwie 2012, 13:59

Hej.. musze sie wygadac bo zaraz pekne raz ze smiechu a dwa z nerwow..
Moj ukochany tesc oczywiscie wpierniczac sie uwielbia, Szymek sie nie urodził jeszcze a on juz mi swoje.. co mam robic a co nie.. przyniosł mi własnie ciuszki z piwnicy, ktore maja 27 lat po Dawidzie sa zołte i brzydkie, stary koc i posciel i nie rozumie ze ja małemu tego nie załoze!!!!!!!! Ze kuźwa jemu nie głupio takie lumpy przynosic cholera jasna.. niech on wkoncu sie zajmie soba a ten moj chlop to taka dooopa zamiast mu powiedziec zeby sie nie wtryniał to on nic..

[ Dodano: 12-04-2012, 13:59 ]
no a teraz ide Was doczytac :)

[ Dodano: 12-04-2012, 14:03 ]
jagodka24, brawa dla Iwa nich rośnie duży i zdrowy! :)
kingoza, :ico_brawa_01: za pępuszek! :))

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

12 kwie 2012, 14:28

biniu_s, robisz tak jak uważasz i skoro młody spał spokojnie to może się normuje
oby tak było, trzymam kciuki

evvelka, wiesz co starsi ludzi to mają dziwne pomysły
ale nie raz słyszałam że rodzice właśnie przynoszą te stare ciuchy dla swoich wnuków

evvelka
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 673
Rejestracja: 20 wrz 2011, 06:34

12 kwie 2012, 14:31


evvelka, wiesz co starsi ludzi to mają dziwne pomysły
ale nie raz słyszałam że rodzice właśnie przynoszą te stare ciuchy dla swoich wnuków
no bo przyniósł ciuchy z metkami ( komunistycznymi) ale to wszytsko jest takie żółte i nie może zrozumieć, że ja nie chce żeby mój Synek nosił takie cos.. i sie obraził..

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

12 kwie 2012, 15:03

jagoda brawa dla Iwo za pierwszy miesiąc :ico_brawa_01: :ico_tort:

evvelka, jakbym czytała o swoim ojcu...on wszystko chomikuje...na kiedyś...jak remontowałam kuchnie, to wciąz mowił o swoich płytkach , ktore przywiozł z Bułgarii jakieś już 20 lat temu :ico_haha_01: ale my juz sie przyzwyczailismy do jego fenebelii hihi

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 1 gość