gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

15 kwie 2012, 12:31

dziewczyny co do filmu jeśli podobały wam się poprzednie części american pie to z czystym sercem polecam i tą część. Uważam że na tym samym poziomie były. Ja się uśmiałam. Ale nie każdemu taki dowcip pasuje dlatego jak poprzednie części wam się nie podobały to nie macie co iść :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

15 kwie 2012, 12:37

Hejka :-)

Gosia to faktycznie trafiła Ci się lekarka niech ją szlag trafi!!! ale ja miałam to samo jak z gardłem trafiłam to mo lekarz powiedział zebym się farmaceutki w aptece zapytała co mogę brać w ciaży na gardło :ico_olaboga: :ico_zly: a jak byłam u ginka to powiedział zeby nastęnym razem kontaktować się z nim to przepisze antybiotyk od neonatologów bo lepiej szybko się wyleczyć i dziecka nie męczyć niż tydzień o niczym siedzieć... :ico_sorki:
Gosia a co do filmu to jaki jest? warto wydać 20zł na bilety czy nie warto? Czy lepiej oglądnąć na kompie?

Mamusia28
ja miałam obciążenie 50g i
Glukoza na czczo 5,15 mmol/l min. 3,90 max 5,83
Glukoza po 1 godz. 6,10 mmol/l min. max 7,80
lekarz powiedział ze mam idealne wyniki :ico_brawa_01:

Madleine faktycznie kolega się nie popisał swoim komentarzem... mi na szczęście nikt nie mówi jak wyglądam a przyjaciółka i siostra mówią że promienieje i że brzuszek mi szybko rośnie... a inni mówią ze mały... No ale nie przejmuj się Panem "komplemenciarzem" bo nie ma co sobie głowy zawracać :ico_puknij:

Ja wczoraj spotkałąm się z koleżanką i o 1 w nocy wróciła do domu :ico_szoking: :ico_olaboga: no ale dobrze Nam się gadało i dowiedziałam się ze jej mama ma raka szyjki macicy no i wszystko do usunięcia a najgorsze ze jej ojciec umarł na raka 7 lat temu :ico_placzek: a jej mama to tak jak moja dobra ciocia bo z Iwona to najlepszymi przyjaciółkami jesteśmy od piaskownicy się znamy już ponad 20 lat i tak szczerze to nie wiem jka pocieszać takich ludzi :( drugiej koleżanki tato ma raka jakaś fala u Nas panuje naprawdę nie chce tu się rozczulać ale w ciągu 5 miesięcy 2 rodziców Naszych znajomych na raka umarło :567: :cry: no ale nei gadałyśmy tylko o chorobach...
Zastanawiam się czy nie jechać do Ikei pooglądać łóżeczka i pościele ochraniacze na łóżeczka bo na Zimowym ateczku wypatrzyłam u dziewczyn i bardzo mi sie podobały :ico_wstydzioch:
Kurka dziewczyny wczoraj moja małą tak wypchała nogę że można było paluszki u stopy liczyć :ico_szoking: :ico_brawa_01: a później wzięła taki zamach i kopła że myślałąm że mi bebzon przebije na wylot :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

Marta super że wszystko w porząsiu :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

15 kwie 2012, 12:45

małą tak wypchała nogę że można było paluszki u stopy liczyć
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ale super,mi si ostatnio takie coś śniło i bardzo chcialabym to zobaczyc :)
Madleine faktycznie kolega się nie popisał swoim komentarzem... mi na szczęście nikt nie mówi jak wyglądam a przyjaciółka i siostra mówią że promienieje i że brzuszek mi szybko rośnie... a inni mówią ze mały... No ale nie przejmuj się Panem "komplemenciarzem" bo nie ma co sobie głowy zawraca
No mi tez roznie mowia - cześć,ze maly brzuszek ,a inni sie dziwia,ze jeszcze tyle czasu mam do porodu wiec roznie :-)

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

15 kwie 2012, 12:51

warto wydać 20zł na bilety czy nie warto? Czy lepiej oglądnąć na kompie?
ja lubię chodzić do kina ale uważam że na komedię to szkoda pieniędzy. Najbardziej lubię chodzić na thrillery, horrory, katastroficzne lub z jakimiś efektami żeby był efekt w kinie. A na komedię bym nie poszła. Tylko że Paweł w poprzedniej pracy kupował bilety po 7zł no i data ważności kończyła się teraz a w kinie kompletnie nic nie było więc poszliśmy na american pie. Ogólnie film fajny ale tak samo bym się uśmiała w domu :ico_haha_01:
jej mama ma raka szyjki macicy no i wszystko do usunięcia
no niestety wszędzie rak :ico_placzek: ale wiesz ten szyjki macicy to i tak "najlepszy" moja siostra cioteczna go miała 2 lata temu jak miała 21 lat :ico_olaboga: ale na szczęście tak szybko wykryty że tylko usunęli coś tam i nawet chemii nie dawali :ico_sorki:

A co do mojego brzucha ostatnio widzieliśmy Pawła znajomą też w ciąży tylko ona za 2 tygodnie rodzi. I jak mnie zobaczyła to się spytała co 3-4 miesiąc? A to był 6 :-D więc miło mi się zrobiło :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

15 kwie 2012, 13:05

właśnie ja też tak uważam ze komedie to można w domu obejrzeć a do kina to na jakieś science fiction gdzie efekty są warte kina no więc chyba w domu obejrzę :-D
szyjki macicy to i tak "najlepszy"
też mi się tak wydaje moja chrzestna też go miała i jej usunęli i jest ok... ale jednak człowiek się załamuje... :ico_noniewiem:

Madleine napewno jeszcze zobaczysz :-)

Dziewcyzny aj się już biorę za wyprawkę na poważnie tzn chce się porozglądać gdzie najtaniej i kupować ostatnio kupiłam koszule do porodu i karmienia 2 szt (w sumie mam 3) szlafrok, i chce przejżeć ciuchy które dostałam tzn posegregować rozmiarami zebym wiedziała co czego ile mam... siostrę pospieszyć :-D zeby przywiozła mi rzeczy co bym zbędnych nie kupowała i powoli urządzać kąt dla Kajuśki :-) musze łóżko w pokoju zmienić :ico_sorki: :ico_olaboga: bo to co mamy to zajmuje pół pokoju po rozłożeniu więc teraz sofa a'la wersalka będzie bo obecnie mamy rozkładaną do przodu... i musze przeskakiwać przez łóżko żeby przejść np pod okno... :ico_sorki: :ico_puknij: a przy dziecku na rękach moze być ciężko...

[ Dodano: 15-04-2012, 13:12 ]
spytała co 3-4 miesiąc? A to był 6
mnie spotkałą sąsiadka z obok klatki i nie wiedziała ze w ciąży jestem no i gratuluje mi i pyta który to miesiac mówię jej że 7 a ona :ico_szoking: i mówi że brzucio malutki więc w sumie to się ucieszyłam bo nie czułam się jak wieloryb :ico_smiechbig: a czasem tak mam... zwłaszcza jak z łóżka wstaję :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

15 kwie 2012, 16:04

Witam :ico_ciezarowka:

Co do wielkości brzucha to ja mam wrażenie że mój jest olbrzymi :ico_szoking: Wczoraj byłam u taty i się pyta jak się czuję i mówię że cholernie ciężko a on, że pewnie dużo przytyłam....z takim współczuciem w głosie.... Kochany szczery tatulek :ico_haha_01:
Ale bywa też, że jak idę z Jolką na spacer i ubieram bluzę męża (bo moje ciasne) to kilka osób nie zauważyło ciąży tylko myśleli że trochę przytyłam :ico_wstydzioch:

gosia888, American Pie bym sobie nawet obejrzała...taka lajtowa komedia niewymagająca myślenia :ico_haha_01: Ale poczekam na 'lewą' wersje :ico_oczko:

Jaka u Was pogoda? U nas od rana leci jakiś deszczyk z nieba i wieje :ico_zly: NAwet na spacer wyjść nie można :ico_zly:

Tośka_30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1367
Rejestracja: 09 sty 2009, 10:05

15 kwie 2012, 19:20

witam :ico_ciezarowka:
dawno nie zaglądałam, ale od tygodnia jestem na L4 i jakoś czasu na internet nie mam...

Jutro nWas podczytam i napiszę co u nas.

pozdrawiam niedzielnie :)

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

15 kwie 2012, 20:36

Tośka_30, a by się wydawało, że na L4 tego czasu będzie całe mnóstwo :ico_oczko:

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

15 kwie 2012, 21:27

To mój brzuchołek też już mocno widoczny jest pod warunkiem że nie jestem w kurtce :ico_oczko: Ale to dopiero zaraz zacznie się powiększać mocniej :ico_oczko:

Kasiala, jeśli mogłabym się wtrącić, to na Waszym miejscu nie kupowałabym wersalki, bo będzie Ci niewygodnie Kajusię karmić - albo Ty się będziesz na nią staczała, albo ona niewygodnie w dziurze będzie leżeć. Jeśli musicie mieć łóżko rozkładane po długości, to radziłabym zainwestować w takie, co po złożeniu wygląda jak wersalka, ale składa się z dwóch powierzchni spalnych gdzie jedna jest wygodnie wysuwana do przodu, a inna (plecy) opuszczana - na stelażu. Bardzo łatwo je rozcielać, a i bardzo wygodne jest bo nie ma takiej dziury jak w wersalce. Tylko trzeba uważać żeby na "plecach" było to samo wypełnienie co w pierwszej części :-) My właśnie ostatnio takie zakupiliśmy i jest rewelacyjne :-)

Qanchita, u nas też dziś pogoda do bani :ico_zly: , ale na szczęście przyjechali do nas Męża brat z żoną i córami i dzieciaki się super bawiły, bo tak to Dawiś nudził się strasznie.

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

15 kwie 2012, 21:31

to radziłabym zainwestować w takie, co po złożeniu wygląda jak wersalka, ale składa się z dwóch powierzchni spalnych
dokłądnie takie chcemy to się nazywa sofa rozkładana do boku :-) chodziło mi tylko o to że jest to sofa ale rozkłada się "jak wersalka" tzn w tej samej płaszczyźnie a jest wygodniejsze bo właśnie nie ma tej "dziury" :-) źle to może wcześniej opisałam :-D

Qanchita u Nas pogoda też do bani pada cały dzień i tak od wczoraj wrrr :ico_zly: :ico_zly: jutro jade na zakupy po sklepach dziecięcych plus IKEA zobaczymy co mają ciekawego :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość