Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

18 kwie 2012, 11:46

szkieletorek, mój Piotruś to podobnie jak twoja Lilusia je słabo. Wiki w jego wieku to już wciągała te duże słoiczki, a Piotruś zjada co najwyżej ten mały i to z trudem, choć tak jak u Ciebie smaczne mi wychodzą. Pierwsze łyżeczki je z apetytem, tak do połowy, a później marudzi, z deserkami identycznie. Efekt taki, że chudy jest (na pewno chudszy od siostry). To córcia Ci niespodziankę w nocy zrobiła, bo zawsze tak ładnie śpi

Dziewczyny, a blendujecie ciągle zupki? Czy dajecie już z grudkami? To kolejna moja porażka, bo mój Piotruś ciągle je gładkie, dziś spróbuję takie lekko zmiksowane mu dać, zobaczymy jak sobie poradzi.
a fajnie musza wyglada buziaki waszych malcow juz z zabkami :-D
u nas na razie malutkie są, słabo je widać, muszą wyrosnąć :ico_oczko: za to pięknie gryzie mi nimi cyce :ico_placzek:

elibell, ładnie Dorianek waży i widać, że duży chłopczyk :ico_brawa_01: ale on się zmienił :-D śliczny i silny :ico_brawa_01:
sama robię wszystko. Robię to z modeliny i zapiekam
wow, masz talent :ico_brawa_01:

szkieletorek, kiedy twoja siostra ślub bierze?
w zeszłym miesiacu miałam 49zł z takich grosików
no to kwas :ico_noniewiem: mi to nigdy nie przeszkadzało, że tej groszowej końcówki nie wypłacają. Szkoda mojego czasu na te kilka groszy.

To sobie posiedziałam na kompie. Piotruś wstał :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

18 kwie 2012, 12:02

Cześć dziewczyny :-)

Wróciliśmy już do domu. Wyjazd super:-) Z Antka prawdziwy turysta.Rozglądał się, oglądał różne rzeczy.. byłam w szoku jak wodził wzrokiem za statkami na Wełtawie i się śmiał :-D albo w katedrze św.Wita rozglądał się aż ludzie pytali ile ma lat :-D Chusta wywarła spore zdziwienie ludzi:-)zwłaszcza w twierdzy kłodzkiej(Antek spał i tylko czubek głowy i nogi mu wystawały). A w Pradze jakiś azjata zrobił nam zdjęcie z zaskoczenia :ico_olaboga: byliśmy też po drodze u moich rodziców wszyscy zachwyceni Antosiem :-)

4zęby są.. moja babcia była w szoku, że tak już gryzie i że chodzi przy meblach,a do tego próbuje stać bez trzymania i zaczyna mu wychodzić :-)

[ Dodano: 18-04-2012, 12:14 ]
inia co do blenderowania to ja już tego nie robię. Odlewam Antosiowi zupki z naszej przed dodaniem śmietany. Warzywka rozdrabniam lekko widelcem i tyle. Ale Antoś już od dawna gryzie ;-) blenderowane je tak średnio :ico_noniewiem:

nina świetne kolczyki! Może jakieś siostrze kupię, bo ona ma bzika na tym punkcie :-D

izus kiepsko z tym mankiem :ico_olaboga:
Lipa,że ludzie nie płacą co do grosza :ico_puknij:
A z tym wciskaniem ehh miałam taką pracę i dziękuję bardzo :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

18 kwie 2012, 12:14

zwłaszcza w twierdzy kłodzkiej
:ico_nienie: byłaś tuż koło mnie i nie dałaś znać, nieładnie :ico_oczko:

martasz, brawa za postępy dla Antosia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: super, że wyjazd się udał

Ponarzekałam na jedzenie Piotrusia, wziął sobie do serca i wciągnął w mig obiadek i to z grudkami, nawet ich nie zauważył :ico_sorki: Dziś miał kalafiorową.

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

18 kwie 2012, 12:56

hej Laski:)
Tak Was podczytuję ale za odpisanie się nie mam jak wziąć.
Mała coś ostatnio strasznie marudna non stop potrzebuje uwagi, tylko się z nią bawić i koło niej skakać. Zajmie się sobą przez jakieś 15min a później ryk... Ciężko ostatnio no ale P ma yrlop to jakoś dajemy radę, bo sama chyba bym wysiadła...

Cały czas teraz jeździmy z zaproszeniami i czasu też właśnie nie ma aby wpaść częściej.

nina kolczyki super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Jak będziesz słać zdjęcia to ja też bym chciała z chęcią też sobie więcej zamówię :-D

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za postępy dla maluchów :-D

Oliwka już też tak fajnie pełza. Jeszcze nie raczkuje tylko właśnie pełza, ale całe łóżko potrafi tak przemierzyć jak do zabawki chce się dostać :ico_haha_01:
Super wygląda jak tą dupką tak zamiata :ico_haha_01:

izus ja pracowałam pół roku na BP. Więc sprzedaż aktywną, komplementarną znam :ico_oczko: Masakra to jest. Wciskanie tych produktów to udręka straszna... Co prawda zawsze 100zł premii miałam z tego tytułu ale i tak zawsze się trzeba było nacudować :ico_noniewiem: A te grosze też mnie zawsze wkurzały. Ludzie sobie nie zdają sprawy ile takich groszy za dzień się uzbiera. Ja kiedyś napomniałam Pana o dwa groszę, a ten że nie ma i że przecież stacja nie zbiednieje, no to mu mówię że na pewno nie zbiednieje bo ja to będę musiała oddać z wypłaty. No to od razu znalazł. Ludzie się oburzają jak się ich prosi o grosz czy dwa, no ale przez mieisąc to właśnie wychodzi manko granicy 50zł co człowiek mógł by za to coś kupić sobie czy dziecku...ahh...
Kiedyś na stacjach było właśnie manko dopuszczalne do 5zł i tego nie trzeba było oddawać, więc się i wtedy nie trzeba było prosić o te grosze, ale pewnie zauważyli ile strat na tym mają to i to znieśli...

Dobra ja uciekam bo z kolejnymi zaproszeniami lecimy;))

Trzymajcie się ciepło;))

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

18 kwie 2012, 16:54

Dziewczyny, a blendujecie ciągle zupki? Czy dajecie już z grudkami?
Moja musi mieć gładziutkie.Jak jest gęstsza to zaraz ja pociąga więc jak poczuje grudkę to jest masakra.
szkieletorek, kiedy twoja siostra ślub bierze?
W sierpniu 2014 r ale ona chce znaleźć jakąś sukienkę w salonie a potem kupić używaną taka sama albo pod koniec roku na wyprzedaży dlatego chce poprzymierzac by wiedzieć w jakim kroju jest jej dobrze.

Lili na spacerku z babcią. A ja piję wreszcie upragniona kawę.Zaraz pójdę rozwiesić prane i załączyć kolejne.
Posprzeczałam się z siostra bo już nie wytrzymałam , cały dzień nic nie robił, wstała o 12 i nic ja nie interesuje a ja mam dziecko i muszę obiad dać rade zrobić posprzątać na dole u góry ahh szkoda słów.

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

18 kwie 2012, 17:17

Ja też wciągnęłam kawę,bo zasypiam :ico_noniewiem: wyspałam się w nocy, ale ta pogoda tak działa :ico_zly:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

18 kwie 2012, 19:31

No tylko że ja Inkę pije więc na nogi mnie nie postawi za bardzo.

Lili śpi.A ja idę poprasować , rozwiesić ostatnie pranie.Nałożyć poszwę i dopiero potem kąpiel i kolacja.
Mąż o 21 wraca dopiero z pracy więc coś robić muszę by nie nudzić się.
Jutro miałyśmy jechać by siostra mierzyła sunie ślubne ale zawisło to na włosku bo dziś jej wygarnęłam te jej niepomaganie i nie wiem czy będzie chciała bym jechała z nią.

Dobra zmykam bo jak tak siedzę to zaczynam się rozleniwiać.

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

18 kwie 2012, 20:04

Cześć!

nina wysłałam Ci wczoraj wieczorem pw z forum, a dziś patrzę, a ja mam to w folderze do wysłania :ico_noniewiem: nie wiem czemu :ico_noniewiem:
Spróbuję jeszcze raz.

inia1985, ja Maćkowi na gładziutko blenderuję, ale chyba muszę przestać, bo stary koń już z niego :ico_haha_01:

martasz, super,że Wam się udał wyjazd :-)

izuś no masakra z tymi grosikami :ico_olaboga:
Ale widać najlepiej,że się sprawdza powiedzenie- grosz do grosza...

[ Dodano: 18-04-2012, 20:08 ]
Kurde :ico_zly:
Nie wiem, co z tymi moimi wiadomościami :ico_zly:
nina proszę Cię podaj mi swojego maila :ico_sorki:

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

18 kwie 2012, 20:26

kocura nie wiem jak tutaj,ale na innym forum, które znam jest tak, że wiadomość jest w folderze "do wysłania"do momentu. odebrania przez adresata

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

18 kwie 2012, 20:32

cały dzień nic nie robił, wstała o 12 i nic ja nie interesuje a ja mam dziecko i muszę obiad dać rade zrobić posprzątać na dole u góry ahh szkoda słów.
_________________
uroki mieszkania z innymi niestety

ja blenderuje zupki jeszcze ale młody nie ma ani jednego zębola, choc już zacznę zostawiać grudki by się przyzwyczajał powoli

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość