wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

18 kwie 2012, 19:25

jej ale mnie pogonilo do wc najpierw z dołu a potem wymioty i żołądek napierdziela...
moze cos zjadlas

maz wyjechal boje sie nocy ale mam nadzieje ze mnie nie wezmie. niech teraz poczeka Karolcia z 2 dni

[ Dodano: 18-04-2012, 19:25 ]
a Piotrus sliczny wyglada jak by mial 2 miesiace.

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

18 kwie 2012, 20:22

no właśnie nic takiego... ehhh fajna noc mnie czeka

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

18 kwie 2012, 22:10

biniu, zwykle jest tak, że mąż po urodzeniu dziecka nagle jest zaniedbywany.. ale teraz chyba ty się tak czujesz??
No na to wygląda :ico_noniewiem:
Nie macie kogoś kto by został z maluszkiem i flaszką pokarmu? Idźcie do kawiarni na dobrą kawę i ciacho!
Mamy, mamy, tylko do najbliższej kawiarni jakieś 40 km :-D nie licząc tej własnej domowej.
Ale tak właśnie sobie myślałam, że w weekend jakąś szybką kolacyjkę zrobię i jak odstawimy Czarka na nocne już spanie to ze spokojem sobie posiedzimy..., najwyżej następnego dnia z młodym będę spała.

wisnia3006, nic się nie zacznie - spokojnie :-) (chyba)
Podobno stres nie sprzyja rozwojowi akcji :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

18 kwie 2012, 23:00

biniu, kawiarnia to tylko przykład pierwszy z brzegu. Idźcie GDZIEKOLWIEK byle we dwoje :ico_haha_01:

wisnia, idę ci słać maila, bo zapomniałam przez tych moich szogunów!!!

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

19 kwie 2012, 06:56

Witamy z rana !!

wiecie co.. Milenę puszczam bez pampersa. Niech zda sobie sprawę co to sikanie pod siebie :ico_haha_01:
ALE... siedzi własnie u mnie na kolanach, nagle czuję cieeeepeeełkoooo :ico_olaboga: WODY!!! od razu ta myśl się pojawiła... ale to tylko siki mileny :ico_oczko:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dobre

:ico_brawa: :ico_brawa: za początek 38 TC :)

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

19 kwie 2012, 08:32

Martalka, ja cię podziwian że chce chce ci się jeszcze młodą odpieluchowywać teraz
ja dziękuje panu Bogu ze majka się sama pozbyła pieluchy w zeszłe wakacje
to niesamowite ułatwienie nie wspominając o finansach

biniu_s, niestety pierwsze miesiące nie są łatwe
nie oszukujmy się ale wasze życie się zmieniło i już nigdy nie będziecie tak naprawde sami
czasem jest to uciązliwe ale taka prawda
wy troszke się od siebie oddalacie ale to norma
pomyslsobie co u mnie się dzieje ?
z trójką dzieci ????????

alemamy czasem czas żeby się poprzytuać. nie mówie tu o seksie ale o najprostszym całusie
jak tylko mi się da to podrzucam dzieci gdzie się da i spędzam czas z mężem

nocka fajna bo majka tylko raz płakała a dopiero o 4 jadła
młody zasnął o 23 z problemami bo strasznie zmęczony był
i jadł o 3 więc fajnie ale 150ml zjadł w nocy

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

19 kwie 2012, 08:33

Dzień Dobry,
wiecie co.. Milenę puszczam bez pampersa. Niech zda sobie sprawę co to sikanie pod siebie :ico_haha_01:
ALE... siedzi własnie u mnie na kolanach, nagle czuję cieeeepeeełkoooo :ico_olaboga: WODY!!! od razu ta myśl się pojawiła... ale to tylko siki mileny :ico_oczko:
ale Ci psikusa córa zrobiła, a działa coś na nią chodzenie z mokra dupką czy jej nie przeszkadza?
Martalka napisał/a:
biniu, zwykle jest tak, że mąż po urodzeniu dziecka nagle jest zaniedbywany.. ale teraz chyba ty się tak czujesz??

No na to wygląda :ico_noniewiem:
o tym samym pomyślałam, no to trzymam kciuki aby Twoje plany weekendowe się powiodły :ico_sorki: :ico_oczko:

wisnia3006, i jak tam nocka spokojna?

Ja po śniadaniu, zaraz idę malnąć oko i jadę do lekarza na wizytę, mam nadzieję, że nie będzie dużo ludzi... Jadę do niego do tego drugiego gabinetu, bo tu go jutro nie ma, a żey mi zaś w pracy kasy nie zabrały gwiazdy to muszę L4 najpóźniej do 24 doręczyc
badania porobiłam, paciorkowca nie mam już huuura
wyniki pozostałe w normie także jest ok - chyba...
dziś ściągam krążek - i=oj ciekawe jak się będę po tym czuć :ico_noniewiem:
Trzymcie dziewuszki kciuki żeby mnie najwcześniej wzięło w poniedziałek...
aż się boję aaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!


aaa a Piotruś śliczny i widać po nim tą wagę - kawał chłopiska :-D :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

19 kwie 2012, 08:43

jagodka24, no wiem, że nie powinnam narzekać - nawet nie wyobrażam sobie teraz mieć dwójki, a co dopiero trójeczkę maluchów w domu ale gdzieś sobie muszę ponarzekać :ico_oczko:

U nas też nocka fajna, Cezary zasnął o 22, obudził się o 4 i o 7 pojadł i nadal śpi.

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

19 kwie 2012, 08:44

Myszka_, wiesz jak jest
najpierw dzieciak sie pcha na świat a jak ma zielne światło to zaczyna mu się podobać w brzuchu
powodzenia

evvelka
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 673
Rejestracja: 20 wrz 2011, 06:34

19 kwie 2012, 08:45

Witam :)

Wczoraj byliśmy u lekarza Szymonek wazy 2900!! :)) Przybrał 800 gram w 2 tyg :P

Biore fenoterol 8 razy na dobe i guzik daje, ostatnio KTG wyszło ładne wczoraj masakra skurcz za skurczem ( ja sie ciesze:P) Lekarka i Polozna nie daja szansy na donoszenie do konca, za tydzien odstawiam Fenoterol i mowiła ze jak teraz mam tak duzo skurczy to po odstawieniu bedzie ich wiecej i beda silniejsze bo takie dzialanie ma ten lek po odstawieniu i ze max 2 tyg i Szymuś bedzie juz ze mna!!!!! :-D :-D Oby tak sie stało jak Pani doktor mowila:P a Jak nie to ma jeszcze 4 tyg i pewnie bedzie wazył ze 4 kilo :P Ciekawe czym ja go urodze wtedy :P

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość