julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

19 kwie 2012, 14:17

Marta, Mamusia, cieszę się ze u Was ok :-)

Kasiala, dobre z tą gitarą :ico_haha_01: - na porodówce byś na pewno rozbroiła cały personel :ico_haha_01:
A co do jagód - gdy nie jestm ciążowo-karmiąca to też wcinam prosto z krzaka, a gdy jestem odpowiedzialna za Maleństwo, to wolę jednak ostrożniej ;)
A z czereśniami byłam świdkiem fajnej historii u nas na rynku - stoisk jest wiele, na każdym czereśnie jedne piękniejsze od innych, no i nagle słyszę zbulwersowany krzyk jakiejś dziuni, że u koogoś tam po czereśniach robak śmiga - ona przerażona odskakuje, a cały tłum rzuca się do tego stoiska żeby tych czereśni kupić bo skoro są w nich robale to na pewno nie pryskane :ico_haha_01: No cóż - do tego teń świat zmierza - w dzisiejszych czasach człowiek woli zjeść naturalnego robala zamiast chemii :ico_oczko:

Qanchita, ależ sen!!! :ico_olaboga: :ico_haha_01:

Madleine, brzusio w ciąży ma prawo pobolewać, ale jestem zwolenniczką konsultowania każdego niepokojącego bólu z lekarzem - tak dmuchając na zimne :ico_oczko:

Mamusia, kapustkę w ciąży można jaknajbardziej jeść w każdej postaci - korzystaj póki możesz :ico_oczko:

Dziewczyny, a u mnie wyobraźcie sobie cholerka czop wyłazi powoli :ico_szoking: Pierwszy raz wylaz kawałeczek jakieś 2 tyg temu, a póżniej za tydzień znowu ociupina, a to zdecydowanie za wcześnie. Wmiędzyczasie miałam wizytę i wszystko jest pozamykane, no i póki co nic mnie nie boli, więc nie powinno być powodu do niepokoju, ale mam się oszczędzać :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

19 kwie 2012, 14:20

czop wyłazi powoli
:ico_szoking: o kurcze to szybko bardzo!!! To oszczedzaj sie kochana !

mnie wogole dzisiaj caly dzien brzuch ciagnie,trudno mi sie chodzi bo mały tak napiera na dol,ze boli caly czas.wrrrr moj mał wiercipięta :-) Mam andzieje,ze u lekarza wyjdzie,ze jednak wszystko ok jest.

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

19 kwie 2012, 16:02

Witam przepraszam ze sie nie udzielam ostatnio brak mi czsu :ico_olaboga: a co bedzie jak Pola przyjdzie na swiat :ico_noniewiem:

podczytuje was nabierzaco ale wiekszosci juz nie pamietam :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Qanchita, o matko niezly sen :ico_haha_02:

Madleine, mnie tez w ciazy brzuch pobolewal czesto i bralam nospe i bylo o niebo lepiej

Marta ciesze sie ze jest dobrze u ciebie oby tak dalej :ico_brawa_01:

Kasiala ale sie usmialam :ico_haha_02: :ico_haha_02:

Mamusia tak jak dziewczyny pisza jedz na co tylko masz ochote bo pozniej juz tak dobrze nie bedzie :ico_oczko:

julchik22, juz czop :ico_szoking: oszczedzaj sie ile sie da :ico_sorki:

Madleine, no coz w brzuszku robi sie malo mijsca i wiercipietek sie rozpycha :ico_oczko:

A ja wreszcie zdecydowalam sie na wozek dzis go zamawiam o taki niestety czarny bo nic innego mi sie nie podoba :ico_noniewiem:

Obrazek

[ Dodano: 19-04-2012, 16:03 ]
do tego dokupie gondole/nosidelko i bedzie git :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

19 kwie 2012, 16:26

Madleine jakoś obudziłam się dzisiaj z dobrym humorem a jak przeczytałam ten wierszyk to się uśmiałam jak nie wiem co :-) no a nie da się ukryć ze dzidzię chciała bym już mieć ze sobą :-D chociaż domyślam się jak ciężko w tedy będzie... a czas dla siebie hmmmmm marzenie ale ja tak czekam z niecierpliwością :ico_sorki:
Madleine mnie też brzuch pobolewa i czasem mam skurcze i lekarz przepisał nospę forte na recepte i biorę tylko w tedy kiedy coś mnie boli właśnie :-)

Juchlik już czop... ale to moze gęsty śłuz i dużo a nie czop? Przecież to bardzo wcześnie... a lekarz co powiedział ze to faktycznie czop?

Aniu wózeczek wydaje isę solidny i fajny to jest Graco? Cena pewnie zabójcza :ico_sorki:

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

19 kwie 2012, 16:32

Kasiala, tak to jest graco i wcale nie jest drogi ja kupuje dokladnie z przesylka za 969zl takze jestem zadowolona :ico_oczko:

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

19 kwie 2012, 16:45

Aniula, fajny wózek i fajna cena! :ico_brawa_01:

Kasiala, zapomniałam powiedzieć lekarzowi o tym na ostatniej wizycie tak byłam podekscytowana usg, ale jak mnie badał, to stwierdził że wszystko jest w porządku :ico_noniewiem: Zresztą nie wiem czy on by stwierdził czy to czop bo nie przechowałam tego :ico_oczko: Mam ogromną nadzieję, że to jednak nie czop, ale co by innego mogło wyglądać identycznie? Wprawdzie było troche mniejsze, ale.... przecież mógł częściowo wyjść :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

19 kwie 2012, 17:42

no więc nasz maluszek jest maluszkiem bo wazy zaledwie 700 gram. Na skurcze mam brac magnez 3 razy dziennie po 2 tabl i zobaczymy czy pomoze - tak pozatym to wszystko w porządku :-)

[ Dodano: 19-04-2012, 17:43 ]
aaaa i cale szczescie od 2 tyg waga stoi w miejscu - dalej jest 5,5 kg na plusie uffff

[ Dodano: 19-04-2012, 18:07 ]
Aniula - wózek super!!!! my tez dzisiaj zamowilismy x lander xa 3 w 1 w koncu wyszlo 1699 zł za 2011 rocznik.Bo 2012 to :ico_szoking: cena kosmiczna

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

19 kwie 2012, 19:20

no więc nasz maluszek jest maluszkiem bo wazy zaledwie 700 gram.
chyba nie taki maluszek. Tylko normalny. Bo mój ważył 812 w 25t i 1 dniu a te 4 dni to naprawdę dużo daje. Super że w porządku wszystko :ico_sorki:

Julchik a może to jakaś infekcja? Tylko w sumie lekarz by zauważył :ico_noniewiem: Mi taki śluz cały czas leci tylko że biały jest.

Aniula, bardzo fajny wózek :ico_brawa_01: ja dzisiaj też oglądałam wózki byłam w 2 największych sklepach w Siedlcach i w sumie niewielki był wybór znaczy głównie były te tańsze spacerówki. Ale porozmawiałam z taką miłą babką i ona w sumie mi najbardziej polecała ten graco quattro co mi się podobał z usa. Ale teraz już go nie ma :ico_zly: Do tego powiedziała że w Polsce już nie ma z nowych dostaw tylko mogę kupić gdzieś kto ma stare zapasy lub na allegro :ico_olaboga: ale powiedziała że jak chce już dla kilkumiesięcznego to ten. No i jeszcze espiro polecała i rzeczywiście fajnie się prowadził. Tylko w tym graco jest fotelik co można wpiąć. A ten espiro bardziej dla starszych dzieci.

[ Dodano: 19-04-2012, 19:21 ]
Ten espiro

Obrazek

[ Dodano: 19-04-2012, 19:22 ]
Aniula, ja widzę że ten sam wózek oglądamy bo ty quattro tez prawda? Tylko Ty podwójny.

[ Dodano: 19-04-2012, 19:26 ]
a ja chce taki graco tylko w innym obiciu ale te dla dziewczynki prześliczne jest :ico_brawa_01:

Obrazek

Kasiala
widziałam xlandera ale stary model w tym kolorze antarctica fajny jest :ico_brawa_01:

[ Dodano: 19-04-2012, 20:04 ]
a bo zapomniałam pytałyście się o wakacje. To ja nad morze mam daleko minimum 500. Do mielna 650 :ico_olaboga: Jedziemy na Węgry. Pytałam się lekarza czy na chwilę obecną nie widzi przeciwskazań będę wtedy w 36 tygodniu. A on że nie. Tylko bym robiła przerwy co 2-4h i nie leciała samolotem.

[ Dodano: 19-04-2012, 20:15 ]
o jest już dostępny ten wzór co chciałam :ico_brawa_01:

Obrazek

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

19 kwie 2012, 20:32

Gosia, bardzo fajny ten wzór wózeczka! :ico_brawa_01:
A na Węgry na gorące źródła jedziecie? :ico_oczko:

Co do czopa - dzwoniłam dzisiaj do lekarza, bo do wizyty mam tydzień no i twierdzi że to bardzo mało prawdopodobne żeby to był czop :ico_noniewiem: I jeśli nic mnie nie boli, to nie ma czym się martwić :ico_noniewiem:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

19 kwie 2012, 20:37

gosia888, ten Espiro jest rewelacyjny ale tak jak piszesz dla starszych dzieci. Bedziemy go dla Martyny kupowac :-)
A te Graco sa super z tymi fotelikami :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], maximllCeap, Thomasbulty i 1 gość