gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

20 kwie 2012, 22:07

a to dlatego że akurat miałam kilka Jolki białych rzeczy do pralki i żeby zapełnić miejsce to dorzuciłam całą ciuszkową wyprawkę dla Tymka.
a to jeszcze pierzesz Jolki rzeczy oddzielnie? Ja Tomka z nami piorę w sumie nie pamiętam kiedy przeszłam na zwyczajny proszek.

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

20 kwie 2012, 22:14

gosia888, Jolka ma strasznie wrażliwą skórę. Po zwykłych proszkach wychodzi jej na całym ciałku tarka i to samo z płynami do kąpieli.
Chociaż często piorę rzeczy razem,ale wtedy tylko w tych hypoalergicznych proszkach.
A ostatnio akurat miałam kilka jej bluzeczek białych i dlatego dorzuciłam te niemowlęce.

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

20 kwie 2012, 22:53

gosia888, Jolka ma strasznie wrażliwą skórę.
aha a w czym pierzesz? Ja z Tomkiem na szczęście nie miałam takich problemów :ico_sorki: na początku prałam w płynie lovella potem przeszłam na persil sensitive. Potem wszystkie rzeczy prałam w sensitive no a teraz w zwyczajnym persilu. Ale gdyby ktoś mnie się spytał jak długo w tym a tym proszku prałam to nie mam pojęcia :ico_olaboga: pamiętam tylko że lovella nie dopierała plam :ico_zly:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

20 kwie 2012, 23:15

Ja narazie kupilam plyn do prania i płukania i proszek z Dzidziusia. Czytalam ,ze jest dobry ,a cena bardzo przystępna - zobaczymy :-)

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

20 kwie 2012, 23:20

Ja się póxnym wieczorkiem witam, bom zabiegana dzisiaj cały dzień jestem - mnóstwo spraw do załatwienia na mieście, a wieczorkiem załapałam się jeszcze na kurs fotograficzny :ico_haha_01: I do tego jeszcze obchodzimy dziś Mężulem 4 rocznicę ślubu, ale świętowanie przenieśliśmy na niedzęle, gdy to podrzucimy Synia do dziadków i wyskoczymy gdzieś tylko we dwoje :-D

Marta, niech ta szyja trzyma trzyma - jeszcze troszeńke!!! :ico_sorki:

Madleine, Biedactwo, olej Ty tą chałupę i zalegaj do Mężula do wyrka - razem raźniej się leczyć - czasem trzeba sobie odpuścić - zwłaszcza gdy brzusio bobo :ico_nienie:

Malionowa, :ico_brawa_01: za ogródkowe wyczyny - ja nigdy tego nie lubiłam, ale i okazji nie mam właściwie bo w mieszkaniu mieszkam. Marzy mi się domek, ale raczej nic nie będę uprawiać - chyba że mi się jeszcze odmieni :ico_oczko:

Gosia, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za studnióweczke!!!!

Sensibel, witaj! :-)

Qanchita, mój Dawid też ma wrażliwą skórkę ze skłonnością do AZS więc jego rzeczy też są prane osobno, ale jak jest ich malo to dorzucam swoje i Męża podkoszulki i używam proszku dziecięcego :-)

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

21 kwie 2012, 08:49

Witajcie - ja wczoraj mialam atrakcje....znowu dostalam skurcze, myslam ze odjade z tego swiata wzielam wczesniej lekarstwa i sie uspokoilo ale bylam tak slaba jak umierajacy:(

co do proszków do ja uzywam od jakiegoś czasu proszku jelp dla dzieci i swietnie sie sprawdza - ladnie ubrania sa doprane i nie mam po nim alergii.
A tak wogole dzisiaj koncze 25 tydzien i od jutra zaczynami kolejne odliczanie dni...:)

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

21 kwie 2012, 11:37

ja wczoraj mialam atrakcje....znowu dostalam skurcze
Kurcze to lez kochana i odpoczywaj!!!!

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

21 kwie 2012, 12:19

Witam się i ja dopiero śniadanie jem :ico_szoking: wczoraj bylismy z mężem na urodzinach znajomych obchodza w jeden dzień i są parą fajnie się zgrali :-D no i do domu o 3 wróciliśmy i musiałam trochę dopocząć... Nie wiem jak jest u Was ale mnei męczą pijani ludzie a nie da isę ukryć ze poopijali się wczoraj łącznie z moim M i grało mi to na nerwach :ico_zly: dostałam Lecha free ale nawet go nie wypiłam dwa łyki wzięłam i jakos źle sie mi go piło :ico_noniewiem:

Co do proszku to ja kupiłam Lovelle do białego i koloru bo akurat była u Nas na promocji do tego jeszcze miałam zniżkę 10 zł to w sumie za 7,2 kg proszku dla dzieci zapłaciłam 60 zł :ico_brawa_01:

Madleine ale dopadło Cię z barkiem... pewnie Cię zawiało gdzieś współczuję :ico_sorki:

Ja bym chciała mieć domek jednorodzinny ale w Krakowie to marzenie chyba ze wygram w totka to mnie stać będzie na kupno ziemi i wybudowanie domu ale tak to perspektyw brak dobrze ze chociaż działkę mamy to przynajmniej namiastka domku jest :-D

Mamusia28 jejku nie umiem sobie wyobrazić tego jak to znosisz, jak się czujesz... poprostu płakać mi się chce na samą myśl jak cierpisz i martwisz się o swoje malutkie szczęście byle do 30-32 tyg dotrwać :ico_sorki: a najlepiej do 36 i tego Ci życzę :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Juchlik Wszystkiego najlepszego spełnienia marzeń wspólnie z męrzem, spokojnej drugiej połówki ciąży i oby Wasze życie było pełne szcześcia i miłości!!! :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Gosia888 a nie boisz się jechać na wakacje za granicę w 36tc? Że np mozesz porodówki szukać? Nie myśl że Cię zniechęcam bo nie moja sprawa tylko czy myślałaś w ten sposób bo w sumie 36tc to ciąża donoszona i różnie może być... oczywiście życzę Ci abyś urodziła w 40tc a wakacje były superaśne :-D

[ Dodano: 21-04-2012, 12:21 ]
jejku Juchlik sory za błąd chciałam napisać MĘŻEM ta ciąza prowadzi mnie do dyslekcji :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

21 kwie 2012, 12:55

Mamusia, :ico_pocieszyciel: trzymaj się i życzę Ci tego samego co Kasiala :-)

Kasiala, dziękujemy za śliczne życzonka! :-)

Ja też bym chciała mieć domek jednorodzinny w Krakowie, ale to też byłoby realne póki co jedynie po wygranej w totka :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

21 kwie 2012, 12:57

julchik22, Wsztystkiego naj naj :-)

Ja teraz zabieram sie za obiadek bo rodzice mają wpasc.Kupiłam malinki ( tylko 4 zł :ico_brawa_01: ) i zjadłam z rana mniaaaaamm
No i udalo mi sie u nas na targu szparagi kupic tez tanio wiec do obiadku zrobie :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Thomasbulty i 1 gość