gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

22 kwie 2012, 20:28

tibby, ale strukture/elastycznosc skóry mozna miec np po ojcu albo nawet babci więc to różnie może być :-)
dokładnie.
Tzn juz je mam ale na piersiach
a piersi tak bardzo Ci urosły? Moja siostra cioteczna ma na piersiach a na brzuchu ją ominęły może i u Ciebie tak będzie :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

22 kwie 2012, 20:30

a piersi tak bardzo Ci urosły?
Urosły,ale nie tak bardzo wlasnie. Pewnie najwiekszy boom dopiero przede mną. :ico_noniewiem:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

22 kwie 2012, 20:45

Madleine, popatrz Twój Marcinek ważył 700 gram i lekarz powiedział że maluszek a w suwaczku masz napis że dziecko już waży ponad 500g.
Urosły,ale nie tak bardzo wlasnie
a smarowałaś je czymś?

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

22 kwie 2012, 21:14

Madleine, ja też mam na piersiach dużo rozstępów...głównie od spodu. Ale pamiętam że większość pojawiła się jak karmiłam. Wtedy to miały rozmiar :ico_szoking:

Kuleczka no proszę:) Ja mieszkam 30 km od Poznania:)
A gdzie masz zamiar rodzić? Na "taśmociągu" a Polnej czy może w Raszei?

gosia888, no wiem, że jak się dzieciątko urodzi to za ok 6 mieś trzeba będzie wrócić do pracy. Ale to kiedyś musi nastąpić, jeśli sytuacja finansowa tego wymaga. A powiem Ci że będąc w pracy jestem spokojniejsza bo wiem na bieżąco co się tam dzieje i na czym stoje a teraz np nie mam pojęcia :ico_noniewiem:
Maleństwo trzeba będzie zostawić i wrócić do codzienności...taka kolej rzeczy.
Chociaż jak Ty dojeżdżasz tak daleko i nie ma Cię w domu 12 godzin to naprawdę masakra :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

22 kwie 2012, 21:16

ja polecam Lutycką :ico_sorki: dla mnie jak na pierwszy raz super wrażenia :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

22 kwie 2012, 21:17

A właśnie dziś dostaliśmy zaproszenie na Komunię Św. na koniec maja i nie mam pojęcia co się teraz kupuje :ico_szoking: Chyba z 15 lat nie byłam na takiej uroczystości.
Może Wy macie większe doświadczenie? Dodam, że to córeczka kuzyna i nie jesteśmy chrzestnymi. W ogóle nie spodziewałam się :ico_szoking:

[ Dodano: 22-04-2012, 21:20 ]
Tibby też dobre opinie słyszałam o Lutyckiej:)
Ale ostatnio kilka moich znajomych rodziło w Raszei i powiem Ci że daje do myślenia...
Tzn. kurcze...wszystkie tak miło wspominają poród i tamtejszą opiekę a co więcej to wszystkie rodziły ekspresowo :ico_szoking: Najdłuższy trwał 4 godziny :ico_szoking:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

22 kwie 2012, 21:30

Chociaż jak Ty dojeżdżasz tak daleko i nie ma Cię w domu 12 godzin to naprawdę masakra :ico_olaboga:
no właśnie dlatego strasznie mnie to dołuje :ico_olaboga: co innego na jak w domu nie ma 8-9h a co innego 12 :ico_olaboga: nie mam pojęcia jak to pogodzić. Zaczęłam dojeżdżać jak Tomek miał 8,5 miesiąca i naprawdę dużo mnie ominęło :ico_placzek: no i cały wolny czas poświęcałam Tomkowi a teraz na dwójkę te parę godzin podzielić :ico_olaboga: Tomek do 1 klasy będzie szedł trzeba będzie z nim lekcje odrabiać pilnować a mnie znowu nie będzie. Strasznie dobija mnie ten temat :ico_placzek: dlatego mimo że nie za fajnie się czuję w ciąży to jednak chciałabym być w niej długo :ico_sorki:
A gdzie masz zamiar rodzić? Na "taśmociągu" a Polnej czy może w Raszei?
moja szwagierka jest z Poznania i pierwsze dziecko nie pamiętam gdzie rodziła ale nie na polnej i mówiła że super opieka nad matką, ale w drugiej ciąży urodziła 2 miesiące przed terminem i mówi że opieka nad matką fatalna ale za to nad dzieckiem rewelacja :ico_sorki:
Może Wy macie większe doświadczenie? Dodam, że to córeczka kuzyna i nie jesteśmy chrzestnymi. W ogóle nie spodziewałam się :ico_szoking:
my idziemy w maju na komunię Pawła siostry syna. No i dajemy 300zł. Nie jesteśmy chrzestnymi. W tamtym roku była komunia Pawła brata dziecka - chrześniaka daliśmy 500zł plus lego a właśnie jego siostra dała 300zł więc myślę że jak ona dała tyle to i my damy.

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

22 kwie 2012, 21:33

gosia888, smarowalam na poczatku oliwka a potem mustela jak sie zaczely pojawiać pierwsze i niestety nie dało rady tego " zahamowac" :ico_noniewiem:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

22 kwie 2012, 21:37

smarowalam na poczatku oliwka a potem mustela jak sie zaczely pojawiać pierwsze i niestety nie dało rady tego " zahamowac" :ico_noniewiem:
współczuję.

Awatar użytkownika
kuleczka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 136
Rejestracja: 01 mar 2012, 12:43

22 kwie 2012, 21:42

Qanchita, no właśnie nie wiem jeszcze gdzie :ico_noniewiem: a Ty?? ja ogólnie strasznie się boje porodu :ico_smiechbig: , niektórzy narzekają na Polną a niektórzy chwalą, ja leżałam na Polnej przed ciążą i nie jestem za bardzo zadowolona z podejścia do pacjenta.... hmmm muszę pomyśleć nad miejscem porodu, to moje pierwsze dziecko i mam stracha na maksa g:galy

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Thomasbulty i 1 gość