Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

29 kwie 2012, 07:24

Witajcie !!!!

STAWIAM TORT ZA SKOŃCZONY 37 TC I POCZĄTEK 38 :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_tort:

my na wsi,dziś wracamy a pogoda extra opalilam twarz dekold i ręce aż trochę piecze ...

jutro badania a w środę wizyta u ginekologa

[ Dodano: 29-04-2012, 07:28 ]
jagoda też ubieralam tak kubę .. po co przegrzewac ... sąsiadki sobie czapki naloza na głowę w taki upał... matka wie kiedy dziecku jest zimno ... przegrzac nie sztuka a chyba to gorsze niż jak by chlodniej było...

Awatar użytkownika
surtsey
4000 - letni staruszek
Posty: 4271
Rejestracja: 06 mar 2007, 19:27

29 kwie 2012, 07:59

dzwoneczek82, no niestety ja z Łukiem miałam taki meksyk i boje sie, ze znów bedzie to samo :ico_olaboga:

Ja Łuka ubierałam tak jak mi serce i upał dyktował, czyli jak karczek ciepły to ok i nic nie dokładałam. Położna mnie ochrzaniła, ze za lekko dziecko ubieram, no to wtsedy go ubrałam pod dyktando i dwutygodniowy szkrab miał masc ze sterydem.... Teraz nie zamierzam sie słuchac "dobrych" rad

Sylwia, my tez opalenie i spieczeni, nie przypuszczałam, ze tak szybko przyjdzie lato :ico_noniewiem:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

29 kwie 2012, 08:26


Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

29 kwie 2012, 10:57

Witam niedzielnie,
:ico_tort: :ico_urodzinki: :ico_brawa: dla Wszytskich którzy świętowali lub świętują
My zaczęliśmy wczoraj 40 tydz....
coś czuję, że się przenoszę tak jak i przy Damianie, a miałam taką nadzieję, że nie będzie taki duży a tu się szykuje i większy chłop ehhh

u nas pięknie, też się trochu opaliłam i Dadosław tyż, wczoraj byliśmy tak przelotem na giełdzie kwiatowej i zakupiłam z mamą kilka kwiatków i tak pięknie się od razu zrobiło koło domu, bo oczywiśce je wczoraj posadziłam, zostały nam sadzonki pomidorów do wsadzenia do szklarni, ale to już jutro
Pochodziłam wczoraj troszku więcej i tak mnie biodra wieczór i w nocy bolały, że masakra!
Ja m nie nie weźmie do jutra to mam w planach jechac zrobic sobie hennę na brewy i rzęsy i do fryzjera, bo wcześniej nie miałam się kiedy wybrac, a wrazie W siostra ma wolne to ją może zmolestuję żeby ze mną pojechała :-D

zmykam, miłęgo dnia

a co do ubierania, to zgadzam się z Jagodą i Binu, nie ma co szalec, przecież dzieci są w wózkach poosłaniane od wiatru i słońca i dodatkowo mają szybsze krążenie więc im ciepło, ja Damiana niegdy nie ubierałam grubo i teraz też nie zamierzam przeginac
na takie ciepło to body krótki rękaw, spodnie skarpetusie i jakiś sweterek lu b lekka bluza i ewentualnie czapeczka z daszkiem jak gdzieś szłąm żeby mu oczyska od słońca trochę osłonic, bo Damian też mi mało sypiał w dzień i na spacerach buda musiała byc lekko opuszczona bo ciekawski

agasio
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 687
Rejestracja: 05 lip 2011, 18:00

29 kwie 2012, 11:40

witajcie w piękną słoneczną niedziele!!
Spóznione życzonka dla Waszych maluszków!!!
Moja Ola tez wczoraj miła malutkie święto bo juz ma 2 miesiace :ico_brawa_01:
Mam podobny problem w związku z ubieraniem malca w te upały, nie wiadomo co założyć, we wszystkim za goraco, u mnie wczoraj było ponad 30 stopni, upał jak w lipcu :-)
wpadłam zobaczyc, czy już sie porozpakowywałyście, ale widze, ze maluszki uparciuszki nadal w brzuszkach siedza;) w takim razie gratulacje kolejnych tygodni!!!

[ Dodano: 29-04-2012, 11:49 ]
Obrazek
uśmiech dwumiesiecznej Oli :-D
Obrazek A tak podnosze główkę:-)
Ostatnio zmieniony 29 kwie 2012, 11:59 przez agasio, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

29 kwie 2012, 11:51

Witajcie :D zazdroszczę pogody.
U nas deszcz i mocny wiatr. brrrr....
zabieramy dzieci do sali zabaw, bo co robić w domu w taki dzień (kolejny z rzędu..)

[ Dodano: 29-04-2012, 11:51 ]
wisnia, jesteś?? :ico_oczko:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

29 kwie 2012, 14:08

a moj Patryś niestety nie
- nas pewnie to tez czeka,pamietam,ze Patrys na poczatku tez tylko spal i jadl,ja sie smiej,ze on czeka do terminu - czyli do 7 maja i da czadu :ico_oczko:
dotykam go, rączki, nóżki i kark i jak czuje że ciepłe to daje mu spokój
- dokladnie,ja to samo :ico_oczko:
Achhh... zatęskniłam no...
- jeszcze chwilke kochana i bedziesz motac znowu :-D
u nas dzisiaj grilek i mnóstwo dzieci
- milej zabawy :ico_brawa_01:

Sylwia, no to teraz mozesz rodzic juz spokojna o dzidzie :ico_brawa_01:

[ Dodano: 29-04-2012, 14:09 ]
agasio, sliczny usmiech :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

29 kwie 2012, 14:39

Martalka, a jakie wiazanie bedzie łatwiejsze?

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

29 kwie 2012, 15:07

witam!!!

Martalka jestem jestem

my bylismy na zakupach. szok az sie przyznac ile kasy wydalismy ponad tysiaka. kupilismy wszystkim buty, ja japonki, maz cienkie adidasy, koszulki spodenki a zuzi sandalki, 2 pary krotkich spodenek, 3 koszulki i ja odebralam okulary z naprawy bo zuzka mi zepsula.
jutro mam w planach kosmetyczne zrobic paznokcie u stop ale zobaczymy czy ma wolne
Myszka :ico_tort: za 40 tydzien mam nadzieje ze wiecej nie bedzie. a co do przenoszenia to ja tez tak mysle ze to samo zrobie.

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

29 kwie 2012, 16:34

wisnia3006, widze zakupy udane i kasy faktycznie sporo poszlo :ico_szoking: Ja chyba naraz tyle jeszcze nie wydalam :ico_wstydzioch:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość