Awatar użytkownika
surtsey
4000 - letni staruszek
Posty: 4271
Rejestracja: 06 mar 2007, 19:27

30 kwie 2012, 06:40

Martalka, bardzo dziękuje :ico_haha_02: i z pewnoscia (znając siebie) bede sie denerwowac i Cię dreczyc motaniem :ico_oczko:

[ Dodano: 30-04-2012, 06:41 ]
biniu_s, piękny małpiszon :-D Cezary tez :-D :ico_buziaczki_big:

evvelka
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 673
Rejestracja: 20 wrz 2011, 06:34

30 kwie 2012, 07:39

hej.. to skoro to jest niby ten czop bo ja sie nie znam oczywiscie:P to nie wiem jechac mam do lekarza zeby mi tam zajrzał czy czekac do srody bo mam wizyte.. to COS za kazdym razem po troszku leci po siusianiu ( nie żygać tylko dziewczynki ) :P i raz poleciało tego wiecej a ta krew to normlane?

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

30 kwie 2012, 08:10

witam!!!

biniu_s, sliczny czarus.

evvelka, czekaj spokojnie do wizyty bo to narmalna kolej ciazy

a ja stawiam :ico_tort: za skonczony 39 tydz ciazy mam nadzieje ze juz ostatni

Awatar użytkownika
Asieńka86
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 02 lis 2011, 17:48

30 kwie 2012, 08:54

hej.
evvelka spokojnie czekaj, to normalne :-)
biniu Czaruś jest słodki :-)
wiśnia za miejmy nadzieję ostatni tydzień :ico_brawa_01:
a my wczoraj skończyliśmy 2 tygodnie :ico_tort: nawet nie wiem kiedy to zleciało :ico_noniewiem:
miłego poniedziałku :-D

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

30 kwie 2012, 11:09

wisnia3006, i Tobie kochaną życzę aby to był ostatni tydz. :ico_oczko: :ico_brawa_01:
evvelka, czekaj spokojnie do wizyty bo to narmalna kolej ciazy
dokłądnie, nie ma powodu do paniki :ico_oczko: się pomału zaczyna coś dziac u Ciebie

biniu_s, Cezary boski i ten uśmiech, noi nie ma się co dziwic, że nie spał jak na imprezie był, jeszcze by go co ominęło :ico_oczko: a w nocy spal Ci ładnie, bo pamiętam po Damianie, że jak miał dzień z wrażeniami to nocki bywały różne
a my wczoraj skończyliśmy 2 tygodnie :ico_tort: nawet nie wiem kiedy to zleciało :ico_noniewiem:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: oj leci czas leci

Marta też poproszę o wrzucenie linków na PW jak będziesz miała chwilę, bo chyba przy tym moim wariocie Damianie lepiej się nieraz chusta sprawdzi niż wózek....
Cho trochę się obawiam tego chustowania, bo to takie straśnie skomplikowane się wydaje, no ale lubię wyzwania :ico_haha_01:

[ Dodano: 30-04-2012, 11:12 ]
u kosmetyczki byłam i trochę przesadziła z tą henna, normalnie mam czorne brewska :ico_szoking:
a do fryzjera się na dziś nie załapałam i smutno mi, najwcześniej środa a i to nie wiadomo bo jakby się tak coś u mnie zaczęło to nic z tego nie będzie....

U nas znów upałów ciąg dalszy.... szaleństwo normalnie i noce jakie ciepłe, śpimy przy uchylonym oknie i tego nie czuc, choc też mieszkamy na górze to od dachu się nagrzewa i okna mam na słońce cały czas - od rana do nocy

miłego dnia kochane

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

30 kwie 2012, 11:28

hej ... martalka przeslij mi tez te linki :ico_sorki:
biniu super Czarus :-D taki uusniech ustrzelil :ico_haha_01: moja w ogole nie chce sie usniechac jak robie jej fotki .. staram sie ja "rozbawic" ale to na nic :ico_noniewiem: :ico_oczko:
asienka :ico_brawa_01: za 2 tyg :ico_brawa_01:
evvelka na bank cos sie rozkreca .. oby szybko poszlo :ico_sorki: dawaj znac na bierzaco co i jak :-D

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

30 kwie 2012, 11:33

biniu_s, Cezary boski i ten uśmiech, noi nie ma się co dziwic, że nie spał jak na imprezie był, jeszcze by go co ominęło :ico_oczko: a w nocy spal Ci ładnie, bo pamiętam po Damianie, że jak miał dzień z wrażeniami to nocki bywały różne
Spał, spał..., od 21.30 do 3.00 i po cycu do 7.00 i teraz od 9.30 i nadal śpi :-D Odsypia wczorajsze, bo faktycznie z babcią to on miał wrażenia i z kuzynka taką 17 miesięczną:
Obrazek
Ciągle wchodziła na Czarka jak leżał na kanapie, głaskała, trzymała za rączki i nawet chciała zabrać do swoich zabawek, a jak mały tylko się odezwał to kazała karmić tak samo jak Iwona pisała o Zuzi. Słodkie takie maluchy.

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

30 kwie 2012, 11:49

evvelka, spokojnie czekaj :D Krew też jest normalna, podbarwienie krwią, albo nitki w czopie.
Ale ja zawsze mówię, że jak się martwisz, niezależnie od wszystkiego... to dla własnego spokoju- jedź się zbadać.


Dziewczyny, wrzucę wam linki. Nie ma sprawy :D
Jak pisałam, samo motanie nie jest skomplikowane. Ale ma w sobie pewną tajemnicę i to trzeba wyćwiczyć na mur beton- dociaganie.
Poza tym... np. nosidło też trzeba koniecznie dopasować. Inaczej jest niewygodnie, to raz, poza tym moze zaszkodzić dziecku, jeśli się np. odgina na bok, albo jeśli nóżki mu dyndają i nie są w pozycji żabki.

Caaaaałe centrum wiedzy chustowej (pełne linków, filmików, ciekawostek i realnej pomocy od doświadczonych chustomam) jest na forum chusty.info w dziale Chustonoszenie. Polecam.
Można też tam kupić uzywaną chustę, i to niekiedy Bardzo tanio.
Używane chusty to jednak nie to samo co używany mebel ;) zwykle używanie ich wczesniej nadaje im super miękkości.

Zaraz lecę na szczepienie. Dlatego linki wrzucę później, ok???
Ale np. instrukcje "zdjęciowe" są na chustomanii ("chustomania" w google i wam wyskoczy). No i na forum chustowym... cała masa.
Na początek polecane są wiązania w kolejności: KIESZONKA, PODWÓJNY KRZYŻ.... itdddd.... ;)

Powiem Wam, że mieszkając poza miastem w PL, jak miałam jechać do miasta, to nawet wózka nie brałam (dojazd busikiem/vanem), poza tym wszędzie są podjazdy, schody, zwykle trzeba nadrabiać, z drzwiami się mocować...
A tutaj- wyjmowanie wózka w domu.... bo nie mogę normalnie wyjechać. Chusta jest dla mnie osobiście sporym ułatwieniem.
ALbo spacery nad morzem. Kto "jeździł" wózkiem po plaży ten wie :ico_oczko: koszmar.
A tu proszzzz:

Obrazek

:ico_oczko:

no to lecę!

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

30 kwie 2012, 12:30

ufff jak goraca. wlasnie wrocilysmy ze spaceru
zuzka juz sama wypila pol litra wody-niegazowanej w szoku jestem bo ona nie chciala wczesniej a teraz biore tylko wode i nie ma wyjscia.
Zaraz lecę na szczepienie.
a z kim idziesz? z milenka?

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

30 kwie 2012, 16:06

wisnia, akurat z obojgiem.
Milena ma zaległe dwa bodajże (MMR i Ostatni Infanrix- kuźźźźźwa weź im wytłumacz co to jest infanrix, bo tu tego nie ma :P). Damian ma przypadające teraz drugie MMR i "preschool booster" cokolwiek to jest.
I jeszcze myślę nad kokami jakimiś którymiś. Bo mogą oboje dostać.
A tak poza wszystkim... muszę robić obiad a tak koszmarrrrrrrrrrrrnie mi się nie chce...
Nie mam sił :ico_placzek:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość