Awatar użytkownika
szyszeczka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 09 cze 2011, 12:06

30 kwie 2012, 12:01

hej dziewczyny!
pytacie co u nas....
generalnie już wszystko pod kontrolą bo zmieniliśmy lekarza. Jak się okazało ten lekarz w katowicach źle leczył Laurę. Robił nam te szyny gipsowe które sama zakladałam i ściągałam nie było widać po tym efektów, stopki zaczely twardniec, małej porobiły się straszne ranki na nogach nie wspomnę już o tym płaczu...
Rehabilitant skierował nas do Krakowa do sypitala dyiecicego do doktora Miklaszewskiego. Mamy teraz stałe gipsy- teraz mamy dokładnie 4. Co tydzień jezdzimy do Krakowa na zmianę gipsów. Powiem wam ze w szoku byłam jak ściągli jej pierwszy gips jak zobaczyłam nóżki... Od razu było widać efekt. Teraz nie mogę sobie wybaczyć, że od razu nie jechaliśmy do tego krakowa. Straciliśmy prawie 2 miesiące u lekarza w Katowicach a efektów 0 i co się maleństwo wycierpiało i wypłakało.

Teraz jedziemy znowu we środę na zmianę gipsów, jeszce ok 3-4 tyg i Laura będzie miała operację nacięcie ścięgien achillesa, później gips na 4 tyg i szyna denis browna do 4 roku życia, no a później to sie modlic zeby to jej nigdy nie wrocilo...
Zazdroszczę wam tych spacerków, my siedzimy w domu bo jest taki skwar że mała cały czas płacze bo ciepło jej w tych gipsach.
karmię dalej piersią, mała nie chce nawet herbatki z butli...dziewczyny to dobrze????

i mam z nią jeszcze taki problem, że zasypia przy piersi. Jak tylko się ruszę to ona się budzi i wychodzi na to że nuszę leżeć przy niej żeby coś pospała. Dziewczyny jak ją tego oduczyć????

Mad. świetna rodzinka!!!
Aga22 brawo dla Igusi
Aga26 udanego wypoczynku
Gabi głowa do góry i karm Liliane chociaż raz dziennie piersią

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

30 kwie 2012, 12:26

szyszeczka, kurcze niby ten i ten lekarz a jaka roznica :ico_szoking: Ciesze sie ogromnie, ze jest postep z Laura :-)
mała nie chce nawet herbatki z butli...dziewczyny to dobrze????
Jak jest tylko na piersi nie musi chciec w ogole herbatki, bo pokarm matki to jedzonko i picie w jednym takze potrzeby dopajania jako tako nie ma. Tak pediatra nam ostatnio powiedziala.
mam z nią jeszcze taki problem, że zasypia przy piersi
Sprobuj smoczka podstawiac zamiast piersi. Albo jak widzisz ze przysypia to pogilaj ja po brodce czy karczku.

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

30 kwie 2012, 14:08

hej :)
szyszeczka
miło że wróciłaś :ico_sorki: pokaż nam swoją Laurkę :ico_sorki: :ico_sorki:
gabi mad ja dla Igora używałam taką ziajkę
Obrazek
i Amelce taką też chyba zamówię w doz :ico_sorki:
karmienie piersią właśnie dużo zależy od psychiki mamy wiem to sama po sobie teraz wyluzowałam jest mleko to ok nie to podaje mm (choc odpukać od ok tygodnia nie podawałam kupiłam kartonik bebiko bo poprzednie sie skonczyło ale nie musiałam go otwierać) trzeba myśleć że będzie ok pić dużo wody głównie podczas karmienia i bedzie ok
fotki dzieciaczków cudne rosną te nasze Zimorodki jak na drożdzach
odkąd jest taka śliczna pogoda nie mam czasu na laptop
dziś wyjątkowo bo zrzucałam zdjęcia z aparatu :ico_sorki:

Obrazek

córunia tatunia

Obrazek

to co tygryski lubią najbardziej
Obrazek

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

30 kwie 2012, 14:43

margolcia, o wlasnie o cos takiego z wiekszym faktorem mi chodzilo :-) tez zamowie albo podejde do DOZ.
Fajnie dzieciaki razem czas spędzają :-) A Amelka bardzo ładnie główkę trzyma na tym zdjęciu co unosisz ją do góry :-)

Pojadłyśmy 1 raz z butli TT i rewelka ! Teraz do mnie dodatrlo ze teAventa nie sa antykolkowe. Mala raz ze plynnie zjadla nie meczac sie, a dwa zero zaczopowania czy krzsztuszenia. Ktoras z Was chyba nostromo pisala o zlym czyszczeniu ich i ze nie pasuja do podgrzewacza. U nas nie ma z tym problemu. :-)

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

30 kwie 2012, 15:20

Z racji ze zauwazylam u Amelki od margolci kolczyki w uszkach (wyglada slicznie) chcialam Was zapytac kiedy przebijalyscie uszy swoim corkom i kiedy macie (o ile w ogole) zamiar przebic uszka tym naszym zimowym maluszkom ;-) ?

Awatar użytkownika
szyszeczka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 09 cze 2011, 12:06

30 kwie 2012, 16:26

Dziewczyny o co chodzi z tym Karmi?
Zdjecia Laury wrzuce wam do konca tyg bo vzekam na fotki ktore kumpela robila nam lustrzanka w niefziele.
Mas. Moja Laura fostala piekne kolczyki na chrzciny i az mnie korci zeby uszka przebic ale moja mama mowi ze za wczesnie ze na roczek sie przebija.

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

30 kwie 2012, 16:30

szyszeczka, Karmi odgazowane pomaga laktacji :-)

agasio
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 687
Rejestracja: 05 lip 2011, 18:00

30 kwie 2012, 19:18

margolcia córcia prześliczna:)
U mnie sok z czarnej porzeczki pomógł.
Z racji ze zauwazylam u Amelki od margolci kolczyki w uszkach (wyglada slicznie) chcialam Was zapytac kiedy przebijalyscie uszy swoim corkom i kiedy macie (o ile w ogole) zamiar przebic uszka tym naszym zimowym maluszkom ?
tez o tym myslała, mojej chrzesnicy uszy przebili jak miął 5 miesiećy, jest ok, bez problemów. ja swojej starszej córce pozwoliłam tę decyzje podjąc samej, ateraz mnie korci:)

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

30 kwie 2012, 21:40

witam

u nas tez parno, wie3c albo chodzimy na plaże moczyć nożki , albo siedzimy u nas w ogródku :-)

gabi trzymam kciuki za to aby laktacja sie popawiła, ale pamiętaj nic na siłę.

mad super z was rodzinka. Pieknie wygladacie :-D

margolcia, piekne zdjęcia.

szyszeczko
przykro mi z powodu lekarza-konowała...ale cale szczęscie ze w pore trafiłyście do prawdziwego specjalisty, ktory pomoze Lurce.

aga22 alez Twoja córa ma super włoski i bardzo wysoko podnosi głowke :ico_brawa_01:

[ Dodano: 30-04-2012, 21:53 ]
a ja kupiłam buteleczke lovi i też jestem z niej zadowolona, bo ma taki kształt smoczka ktory moj Patryś upodobał sobie :ico_haha_02: .

Gabi, juz jabłuszko wprowadziłyście..super...w piątek na szczepienie idziemy to też popytam kiedy mogłabym Patrykowi zacząć wprowadzać posiłki stałe

agaa22
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1386
Rejestracja: 07 mar 2009, 18:50

01 maja 2012, 09:14

Witam,
my mamy ten sam krem co margolcia pokazala

A co do przekłucia uszu, to Kai przebilam jak miala 1 rok i chyba miesiac, teraz tez mam taki zamiar

dziekujemy za mile slowa na temat Igi :ico_haha_01:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość