Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

01 maja 2012, 16:40

Ja dziś podekscytowana, bo udało mi się upolować na straganie wymarzoną chustę
:ico_brawa_01: Super


My juz wrocilismy z nad jeziorka bylo super,polezalam na lezaczku w cieniu,kąpiel była tylko do poziomu tyłka bo woda srednio czysta byla i wolalam uwazać :-)
Tak to mialam wilgotną bluzeczke na brzuszku zeby sie nie przegrzal i sobie polezalam :-)Teraz prysznic i wylegiwanko na kanapie heheh,ale dobrze bylo poczuc lato...

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

01 maja 2012, 17:52

hej dziewczyny
madleine współczuję teściowej :ico_zly: z drugiej strony ogromnym plusem jest to że mąż widzi jej wady :ico_zly: Pomyśl jaka to masakra by była gdyby on był zapatrzony w mamusię. Więc trzeba doceniać plusy. A co do jej wizyt ja nie wiem czemu Ty skaczesz wokół niej. Ja bym olała. Ty w ciąży, mąż chory a co.

Julchik gratuluję chusty :ico_brawa_01: A kupiłaś nową czy używaną chustę? Za ile?

My dzisiaj byliśmy w Centrum Kopernika w Warszawie. Chyba żadna z was nie jest z okolic Warszawy ale naprawdę polecam :ico_sorki: :ico_sorki: My w tamtym roku byliśmy już z Tomkiem i tam atrakcji pełno i to dla dzieci i dla dorosłych. Tylko w weekendy i takie dni wolne tragiczna kolejka :ico_olaboga: kilkugodzinna. Na szczęście ciężarne w widocznej ciąży bez kolejki wpuszczają :ico_sorki:

A co do mojej teściowej. W sumie nie mogę narzekać. Pomocna jest nie narzuca się. Tylko niestety nie nadaje się do siedzenia z dzieckiem. A szkoda bo by to była duża pomoc bo siedzi na emeryturze. Ale ona dopiero może siedzieć z takim starszym dzieckiem bo z maluchem to strach.

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

01 maja 2012, 18:22

Na szczęście ciężarne w widocznej ciąży bez kolejki wpuszczają :ico_sorki:
To fajnie :ico_brawa_01:
Ja juz powoli mam dosc tego,ze ludzie udaja,ze nie widza mojego brzucha jak ledwo stoje w kolejce z zakupami ;/
Dzis juz sie wkurzylam i powiedzialam na glos co mysle o takiej " kulturze" :ico_zly: i jeden chlopak tylko puscil mnie przed siebie reszta zero reakcji.

Dziewczyny nogi mi w udach tak jakby opuchly i taki cellulit mi sie zrobil ,ze strach patrzec. Jak stoje to nad kolanami normalnie góry i doliny ;/ o krotszej kiecce moge pomarzyc.Wszystko mi jakby w nogi poszlo :-)

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

01 maja 2012, 18:37

Qanchita, no ja elastyków też nie lubię - tzn wg mnie są dobre dla noworodków, ale cięższych dzieciaczków już tak nie utrzymają :ico_oczko:

Gosia, kupiłam używaną, ale pomiędzy nową a używaną dużej różnicy cenowej nie ma :ico_oczko: Ba...dobra chusta używana może być nawet droższa, bo z nową trzeba jeszcze sporo popracować zanim zacznie się fajnie układać. Ja dla Dawisia kupiłam nową i średnio byłam zadowolona - długo musiałam ją męczyć (pranie, prasowanie, warkoczy zaplatanie aby tkanina się złamała no i noszenie noszenie noszenie) zanim zmiękła :ico_oczko: A używane poszanowane to są już gotowce - złamane, nośne, mięciuśkie. Ja kupiłam chustę z 1998 roku, ale miała tylko 2 właścicielki :ico_oczko: bo akurat taka jak chciałam z wcześniejszych lat jak jeszcze nie było masówy jest o wiele lepszej jakości. Zapłaciłam 270 zł - jest to indio natur - tkana bawełna z lnem :ico_oczko:

Kurcze sama chętnie bym się wybrała do centrum Kopernika, ale Dawiś pewnie by się nudził co? No i można tam puścić dziecie żeby latało czy raczej poprzewraca to i owo? Bo on miejscu w wózku czy u tatusia na rączkach by nie wysiedział :ico_noniewiem:

Madleine, jestem takiego samego zdania jak Gosia - nie latałabym wokół teściów - może jakbyście ich tak kilka razy olali, to przyjeżdżanie do Was przestałoby być atrakcyjne? :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

01 maja 2012, 18:41

Madleine, jestem takiego samego zdania jak Gosia - nie latałabym wokół teściów - może jakbyście ich tak kilka razy olali, to przyjeżdżanie do Was przestałoby być atrakcyjne? :ico_oczko:
Niestety dla nich samo zwalenie sie komus na glowe jest atrakcyjne. Tesciowa nie pracuje,nigdy nie pracowala ,jej pozal sie boze mezus dopiero teraz poszedl do pracy i im sie poprostu nudzi. Dla nich bardziej atrakcyjne jest siedzenie caly dzien u kogos w domu niz np isc do parku. Ostatnio juz staralam sie kolo nich nie latac...dostali tylko herbater,ciastka z paczki i tyle,ale to nic nie daje,a ja potem i tam mam sprzatania na 2 godziny bo straszny syf robią... :ico_zly:

[ Dodano: 01-05-2012, 18:45 ]
a juz najbardziej lubią zaraz po wejsciu zrobic obchod calego mieszkania. Wchodza do kazdego pomieszczenia,ostatnio rtesciowa zaczela przegladac szafki w kuchni ,ale maz ja powstrzymal. Oni niestety taka maja mentalnosc,ze uwielbiaja podgladac prywatne zycie innycvh...

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

01 maja 2012, 18:49

Dziewczyny nogi mi w udach tak jakby opuchly i taki cellulit mi sie zrobil ,ze strach patrzec
odpuchną :ico_sorki: a co do cellulitisu to mi niestety został po ciąży :ico_placzek: no ale trzymam kciuki by u Ciebie poszedł precz :ico_sorki: :ico_sorki:
ale Dawiś pewnie by się nudził co?
wiesz jest taka sala buzz dla dzieci do 6 roku życia. Coś ala sala zabaw. Jak się kupuje bilety to od razu na tą salę zabaw bo to jest darmowa ale na określoną godzinę się kupuję bo mnóstwo chętnych. To jest na 1h i 10 minut. I tam na bank by się nie nudził i można puścić dzieciaka bo ograniczone miejsce. I też są takie mini doświadczenia. No ale wiadomo dla samej tej sali to nie warto. Co do reszty może nie zrozumieć bo jest za mały. Znaczy są też dla mniejszych dzieci co kulki wyrzuca taki niby odkurzacz, tworzy się kolejkę dla piłki, jest trzęsienie ziemi itp. Nic nie uszkodzi bo to wszystko do zmacania itp. Tylko to jest olbrzymia powierzchnia i mnóstwo ludzi więc strach puścić by się nie zgubił. Ogólnie to mnóstwo ludzi z małymi dziećmi. Widziałam kobietę z dzieckiem w chuście :ico_haha_01: i jakbyście chcieli jechać i coś zobaczyć dla siebie po prostu raz jedno dziecko by musiało latać za dzieckiem a drugie oglądać a potem zmiana. Dziecko do 2 lat chyba za darmo wchodzi.
Więc sama nie wiem czy wam polecić już teraz czy jeszcze byście poczekali. Olbrzymi problem jest właśnie z tymi kolejkami. Bo nie dość że na drogę przeznaczacie kupę czasu to jeszcze nie wiadomo czy wejdziecie :ico_noniewiem: Znaczy jak jesteś w ciąży to tak :ico_sorki:

[ Dodano: 01-05-2012, 18:50 ]
ze uwielbiaja podgladac prywatne zycie innycvh...
:ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

01 maja 2012, 18:52

odpuchną :ico_sorki: a co do cellulitisu to mi niestety został po ciąży :ico_placzek: no ale trzymam kciuki by u Ciebie poszedł precz :ico_sorki:
no wczesniej cellulit tez byl,ale nie az taki. Ja akurat mam bardzo niezgrabny ksztalt nog bo cala tkanka mi sie zbiera w udach i nad kolanami,a teraz jeszcze mi to spuchlo i wygladaja jak 2 białe kiełbaski hihi :-)
Ale po porodzie chce schudnac dodatkowo 10 kg ktore w ciagu kilku lat sie nazbieraly - mam nadzieje,ze sie uda :-)

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

01 maja 2012, 19:02

Madleine, wielkie wspolczucia odnosnie tesciow. chyba bym wystrzelala za takie zachowanie. nie dziwie sie, ze wymyslacie jakies wymowki. sama bym tak robila :ico_olaboga: sciskam mocno :ico_pocieszyciel:

no i ja mam ten sam problem z nozkami, co ty. tez tluszcz idzie mi ciut w boki i na nogi :ico_zly: glupia ta natura jedna! :ico_zly:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

01 maja 2012, 19:08

no i ja mam ten sam problem z nozkami, co ty. tez tluszcz idzie mi ciut w boki i na nogi :ico_zly: glupia ta natura jedna! :ico_zly:
Noooooo glupia glupia,ja nie znosze swoich parówkowych nog ktore teraz maja taki ksztalt ,a kiedys,jeszcze bare lat i kg temu byly calkiem znosne,a teraz to dlugie sukienki i spodnie tylko :-)
Obrazek
:ico_zly: :ico_zly:

Co do tesciow tylko tesciowa taka straszna ze swoim mezem, teść jest bardzo fajny i bardzo go lubie ,ale babe tez ma głupią hehehe :ico_sorki:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

01 maja 2012, 19:12

jakbym widziala swoje :ico_szoking: :ico_placzek: moze mam ciut szczuplejsze, ale sam fakt, ze problem ten sam :ico_noniewiem:
i te lydki.. takie szerokie i masywne :ico_placzek: :ico_placzek:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Thomasbulty i 1 gość