Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

01 maja 2012, 19:14

no ja tez mam ciut szcuzplejsze,ale ksztalt idealnie ten sam,faldki nad kolanami,grube kostki i trzęsące uda wrrrrr ale pewnie pod koniec ciazy bedą wyglada juz dokladnie jak tym zdjeciu :-)

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

01 maja 2012, 19:19

ostatnio rtesciowa zaczela przegladac szafki w kuchni ,ale maz ja powstrzymal. Oni niestety taka maja mentalnosc,ze uwielbiaja podgladac prywatne zycie innycvh...
"rtesciowa" :ico_smiechbig: super określenie - podejrzewam że literówka, ale jeśli dać parę wyobraźni, to można by zamienić na RTĘCIOWA i super by pasowało na określenie "kochanych mamusiek" :ico_smiechbig: Okropna jestem, co..., ale mnie poniosło :-P

A swoją drogą cholera jasna za takie wpierniczanie się w prywatność chyba bym zatłukła - pewnie słownie ale dotkliwie :ico_zly: Nie no do jasnej ciasnej, aż sama się zbulwersowałam :ico_zly: Grzebanie w szafkach? A kurzu palcem Ci na meblach nie sprawdza przypadkiem?

Gosia, no to pewnie warto jednak poczekać z tą atrakcją aż Dzieciaki bardziej kumate będą - no chyba że wybierzemy się so Wa-wy do mojej siostry i uda się tam pójść przy okazji :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

01 maja 2012, 19:24

A kurzu palcem Ci na meblach nie sprawdza przypadkiem?
hahaha co to to nie bo ona to raczej u siebie nie sprzata i uwaza za strate czasu sprzatanie. U niej w domu to syf,kiła i mogiła :-) Brud straszny bleeeeee
chyba bym zatłukła - pewnie słownie ale dotkliwie :ico_zly:
ja jeszcze przed slubem mialam z nia ostre spięcia po ktorych nie odzywalam sie do niej dluuugie miesiace i moj maz tez. Kretynka zaczela mnie obrazac na facebooku wiec ja zablokowalam i powiedzialam jej co o niej mysle.Ale byla chaja.Pewnie nie pierwszy i nie ostatni raz.Ale teraz wchodzi na moj profil na fb przez konto corki albo syna bo inwigilacja musi byc ;/

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

01 maja 2012, 19:29

wiecie a ja do grubości nóg nigdy nie miałam zastrzeżeń no ale co z tego jak takie flakowate z cellulitisem :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
Ale po porodzie chce schudnac dodatkowo 10 kg ktore w ciagu kilku lat sie nazbieraly - mam nadzieje,ze sie uda :-)
ja po porodzie chce wrócić do wagi z wakacji rok temu mi odpowiadała :ico_sorki:

[ Dodano: 01-05-2012, 19:30 ]
ja jeszcze przed slubem mialam z nia ostre spięcia
aż szkoda że już zgoda :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

01 maja 2012, 19:33

aż szkoda że już zgoda :ico_haha_01:
Ojjj szkoda szkoda,a w sumie nawet nie wiem czemu jest zgoda bo do teraz mnie nie przeprosila za to.
Ale mysle,ze juz niedlugo ta zgoda sie skonczy...bo jak dalej bedzie jak bedzie to bede musiala sie z nia znowu poklocic - ale przynajmniej potem sie obrazi i bedzie swiety spokoj hehe :-)
ja po porodzie chce wrócić do wagi z wakacji rok temu mi odpowiadała
Ja najbardziej to bym chciala swoja wage sprzed kilku lat(50 kg),ale bede zadowolona jak schudne do wagi w dniu slubu czyli tak 54-55 kg bo po slubie do 60 kg doszlam :ico_noniewiem:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

01 maja 2012, 20:59

,ale bede zadowolona jak schudne do wagi w dniu slubu
będziemy się mobilizować wspólnie :ico_haha_01:

Jestem taka padnięta. Wczoraj wyszliśmy z okazji rocznicy i wróciliśmy przed 24. Poszłam spać przed 1 a rano o 7 pobudka :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

01 maja 2012, 22:48

Madleine no to masz równie głupią teściową jak ja :ico_haha_01:
Tak czytam i powiedziałabym że te same charakterki.
Tyle że moja pracowała...ale w sądzie pinda jedna całe życie więc typowa stara biurwa :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: Teraz jest na emeryturze.
Troszkę Wam o niej napiszę bo to świetne bestselery :ico_haha_01:
Jak zaczęłam się spotykać z moim mężem to ona przeprowadziła dokładny wywiad środowiskowy czy przypadkiem żadnych długów w rejestrze sądowym ojciec nie ma...bo tym się właśnie w sądzie zajmowała :ico_zly: Na szczęście mam rozsądną rodzinę :ico_sorki:
W ogóle ubzdurała sobie że na ślub jesteśmy za młodzi i że ona się na to nie zgadza. A mieliśmy oboje po 25 lat więc uważam że w sam raz. Wiedziała że jak nie będzie nas stać na ślub to go nie będzie,wiadomo. Robiła więc wszystko żeby mi się z pracą nie udało.
Czytała mężowi SMSy :ico_zly: stąd wiedziała że staram się o pracę w korporacji i jak udało mi się przejść II etap to nie uwierzycie :ico_zly: zadzwoniła na recepcje i poprosiła o połączenie z działem rekrutacji i powiedziała że dzwoni w moim imieniu że już mam pracę i nie jestem zainteresowana :ico_zly: Na szczęście moja teraźniejsza kierowniczka jak się o tym tel. dowiedziała to zaraz zadzwoniła do mnie że oczekuje wyjaśnień bo ona w takie pośrednictwo nie wierzy. Dzięki Bogu kobieta twardo stąpała po ziemi bo inna może by mnie po prostu wykreśliła :ico_sorki:
Wiele wiele krzywdy mi/nam wyrządziła. Na ślub zapierała się, że nie przyjdzie ale potem 2 tyg przed weselem jednak zmieniła zdanie :ico_noniewiem: Po nocach głuche telefony, głupie SMSy :ico_zly:
W organizacji nic a nic nam finansowo nie pomogła...zresztą budowaliśmy się i też nie było od nich żadnej pomocy. Gdyby nie mój tata w to pewnie wynajmowalibyśmy jakieś mieszkanko w bloku bo ciężko byłoby nam wystartować.
Teraz wydzwania do męża codziennie a ten biedak ma niestety za krótką pamięć :ico_placzek: On myśli że jego matka się zmieniła i zrozumiała co nam zrobiła.
Ale co nawet jeśli tak jest? Z jakiej racji mam jej wybaczyć te kilka lat zgrozy które mi zafundowała :ico_noniewiem:
Syfiara z niej też niesamowita bo przecież siedzi teraz w chacie i nic nie robi. Obiadów nie gotuje...zazwyczaj mają jakieś gotowe dania. Wszędzie pełno kurzu i pajęczyn...nawet papierki po żarciu się walają...prócz niej jest teść i rodzeństwo męża, którym ten syf widoczie też nie przeszkadza :ico_szoking:

[ Dodano: 01-05-2012, 22:49 ]
Ojej...ale Wam esej napisałam:)

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

02 maja 2012, 00:55

o kurcze co za baba :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

normalnie po takich jej wyskokach to dozywotnio sie obrazic to malo...
wspolczuje naprawde... :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel:

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

02 maja 2012, 08:04

Jak was czytam to moja teściowa to anioł przy waszych. Współczuje:(

Awatar użytkownika
malinowa19
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 248
Rejestracja: 13 lut 2012, 15:33

02 maja 2012, 08:26

hey :-)
Qanchita, no normalnie współczuje takiej teściwej... :ico_noniewiem: Madleine Tobie też współczuje..
ja niestety teścia nie zdążyłam poznać a teściowa zmarła dwa lata temu.. ale nic o niej złego powiedzieć nie moge :-)
dziecko bedzie miało tylko Babcie bo mój tata też zginą kilka lat temu.. ale taką mam mamę że nie dość że nam nie pomoże finansowo np co do wesela(czego nawet nie oczekuję) to jeszcze chce mi zabrać moją rentę którą mam po tacie... :ico_olaboga: bo zazdrości ile my to pieniędzy nie mamy i mówi że moja renta się jej należy.. tylko nie rozumie że na ślub sami musimy sobie uzbierać :ico_zly: nawet poszła do ZUS-u pod pretekstem że ja do szkoły nie chodzę(a robie studium zaoczne) :ico_haha_01: no i ZUS sprawdził to i ją pani w ZUSie poprostu wyśmiała :-D widocznie moja mama chce żeby nam się dobrze nie układało..

Wy tu piszecie o opuchniętych nogach i celulicie :ico_olaboga: znajoma ma termin za 2 tyg i jak zobaczyłam jej nogę to się przestraszyłam.. tylko nie wiem dlaczego tylko z jednej strony napuchnięta tzn tylko jedna noga i jedna ręka:ico_noniewiem:
ja dopiero 4 kg przytyłam to nie mam problemów z opuchnięcami puki co :ico_brawa_01:

jak Wam Majówka mija? :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Thomasbulty i 1 gość