Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

02 maja 2012, 14:33

dzwoneczek82, kochana ja ostatnio to samo z Lenka miałam pojechalismy do castoramy i po 5 min miałam dosc ,musiałam ja na rekach nosic bo inaczej nie dało rady :ico_olaboga: ale mi sie wydaje ze ona sie po prostu na rączkach czuła bezpieczna bo za dużo bodzców w tym sklepie ,muzyka ,duza przestrzeń, dużo głosów i to obcych, z reszta co sie małemu dziecku dziwic jak my sami z bólem głowy po takich zakupach jesteśmy

no i nunia znów dziś śpiący dzień ma ,nawet sama teraz zasnęła a miałyśmy do ogrodu wyjśc bo przestało padac :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

02 maja 2012, 16:45

dzwoneczek82, Kuba dopiero od tygodnia tak naprawdę grzechotkę i główke tez zaczyna mocniej podnosić ale jeszcze to jest takie wymęczone tyle że jak go w pionie trzymam to pięknie sam głowe trzyma no ale nie przejmuję sie już tym bo widzę że z dnia na dzień robi postępy także myślę ze będzie wszystko dobrze

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

02 maja 2012, 21:40

I miałam własnie Ciebie spytać, jak Wam służy?
Jeszcze nie uzywalismy go :-) czekalam do skonczonych 3 miesiecy.

Na ciemieniuszke kupilam krem z AA. Zobaczymy czy posluzy, podobno bardzo dobry.

Jak pogoda dopisze jutro jedziemy na dzialeczke do mojej przyjaciolki pogrillowac :-) oby pogoda nie zawiodla.

Piszecie o zlosciach maluszkow w sklepach, a moja mala zas odwrotnie ma. Albo spi a jak nie to sie smieje i kokietuje ekspedientki.

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

02 maja 2012, 22:24

dziewczyny pocieszyłyście mnie...ale ja jestem taka niecierpliwa...tak jak moje dzieci...juz wiadomo po kim to mają :ico_oczko: . W sumie już bym chciała aby siedział i raczkował... :ico_wstydzioch: moze wtedy bedzie troche spokojniejszy?
Dzisiaj próbowałysmy soczek jabłkowy, podpasowal bardziej niż jabłuszko.
:ico_brawa_01:

a własnie miałam was zapytać od kiedy mozna nosic dzieciaczki w nosidełkach???
Albo spi a jak nie to sie smieje i kokietuje ekspedientki.
o własnie takim mamusiom zazdrościłam :ico_oczko: :-)
...no ale mam za swoje...mama wciąż mi powtarza ze ja też dawałam jej nieźle popalić. :-P

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

02 maja 2012, 22:41

...no ale mam za swoje...mama wciąż mi powtarza ze ja też dawałam jej nieźle popalić.
Moja tez mi to mowi... ale ja zaczelam szalec ciut pozniej hehe ;)
łasnie miałam was zapytać od kiedy mozna nosic dzieciaczki w nosidełkach???
Pisze na tym co kupilam ze sa powyzej 3 miesiecy. Ja czekam do magicznych 5kg :-)

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

03 maja 2012, 15:08

oj widac ze majowki sie zaczely i pogoda wszystkich z domow wygonila a u nas wlasnie burza przeszla a za pol godziny ide z dziewczynami do cyrku

no i musze pochwaic Kubusia bo w koncu ladnie podnosi glowke lezac na brzuszku :) ale w dalszym ciagu to nie jest jego ulubona pozycja

agasio
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 687
Rejestracja: 05 lip 2011, 18:00

03 maja 2012, 16:23

Pisze na tym co kupilam ze sa powyzej 3 miesiecy. Ja czekam do magicznych 5kg
_________________
czy Martynka nie ma jeszcze 5 kg?
Dzwonek, Jadzia - współczuję zachowań maleństwa, moja Ola ostatnio tez nam niezle w kosć dała na zakupach, ona nie znosi jeżdzić w foteliku, jak ją wkładam zaczyna sie drzeć:(

[ Dodano: 03-05-2012, 16:25 ]
A mnie choroba złożyła, nie wiem czy to alergia, czy przeziębienie, ale kaszel mam tak okropny, że mało mi zoładka nie wywróci na drugą stronę, mam nadzieję, zę Ola sie nie zarazi. Niestety bez antybiotyku sie nie obeszło:(

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

03 maja 2012, 20:27

Hejka :-)

Mad ten krem na ciemieniuchę jest rewelacyjny.
Gabi super że laktacja Ci się unormowała i :ico_brawa_01: dla Lilki za przewrót
Dzwoneczek piękna waga Patrysia :ico_brawa_01:
Agasio zdrówka

My nadal plażujemy. Dzisiaj była cudowna pogoda. Boryś nawet w bodziaku leżał :-)
No ale niestety popsuło się jedzenie Borysa. W nocy potrafi budzić się co 40 minut. Poczytałam w internecie że bebilon peptpi jest stosunkowo cienkim mlekiem i dzieci się nim nie najadają w zwiiązku z tym jutro idę kupić kleik ryżowy do zagęszczenia mleka albo sinlaca. Bo takie wiszenie na cycu jest z deczka uciążliwe.

Strasznie słaby zasięg tutaj jest ale staram się Was czytać regularnie :-)

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

03 maja 2012, 22:27

witam

Aga26, czekamy na zdjęcia z nad morza...pewnie jest tam bosko :-D
nocy potrafi budzić się co 40 minut
:ico_szoking: mam nadzieje ze inne mleczko poprawi sen Boryska.
A w ogóle pochwalę się - dzisiaj w nocy Lila pierwszy raz wykonała przewrót z plecków na brzuszek :ico_oczko:
brawo...dzielna dziewczynka :ico_brawa_01: a wiecie ze moj mały od wczoraj też próbuje coś zmajstrować...szczegolnie jak lezy na brzuszku to zaczyna chwiać sie w jednym kierunku jakby do przewrotu :-D

kaja brawa dla Kubusia :ico_brawa_01:
Dzwonek, Jadzia - współczuję zachowań maleństwa, moja Ola ostatnio tez nam niezle w kosć dała na zakupach, ona nie znosi jeżdzić w foteliku, jak ją wkładam zaczyna sie drzeć:(
hehe....kochaniutka moj sie drze gdy go ubieram, drze sie gdy zatrzymuje samochod, drze sie gdy tylko otworzy oczy na spacerze, drze sie gdy go kładę, bo nie lubi lezec, drze sie gdy głodny , drze sie gdy jest marudny...ufff...i w takim hałasie mijają nam dni :ico_szoking: :ico_sorki: :ico_oczko: :-D .

Miłych snow i oczywiście przespanych nocek :-D

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

03 maja 2012, 22:35

dzwoneczek82, Hehe z tym darciem to jakbym o Borysie czytała. Dobrze wiedzieć że nie tylko Borys takim księciem jest :)

Młody właśnie cyca po 3,5h drzemce. Pocyca i Ide spać.

Dobranoc :)))

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość