agasio
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 687
Rejestracja: 05 lip 2011, 18:00

03 maja 2012, 16:16

Wpadlam zobaczyć co u Was, biedna Ewelka, namęczy sie dziewczyna:( Miejmy nadzieję ze już niebawem bedzie miała Szymonka ze sobą.
Wisnia , Serniczka- współczuję Wam, podczas tych upałów bez brzucha ciezko, a z brzuchem to istna masakra musi być :588:
Kingoza- śliczna Oliwka, jak pięknie śpi na brzuszku :ico_haha_01:
Rybka- Ty kochana sie nie martw ,że Szymek taki grzeczny, znajac życie da Ci jeszcze popalić, a na razie odpoczywj po porodzie i ciesz sie starszyzna:) no i bravo za spadek bilirubiny :ico_brawa_01:
Ja niestety sie rozchorowałam, nie wiem czy to alergia, czy przeziębienie, niestety bez antybiotyku sie nie obyło, modlę sie :ico_sorki: , aby Ola sie nie zaraziła, bo kaszel mam przeokropny :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

03 maja 2012, 16:22

a teraz masakrajak nie spi to na rekach musi byc bo inaczej jest wrzask :ico_zly:
biedctwo ... moja w dzien polezy sobie na lozku ale trzeba ja zabawiac bo inaczej sie denerwuje i od razu marudzi ..
serniczka, wisnia biedne jestescie ... cierpliwosci :ico_sorki: :ico_sorki: juz za niedlugo wasze malenstwa beda z Wami :-D i bedziecie tesknily za brzuszkami :ico_haha_01:
evvelka &&&&&

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

03 maja 2012, 17:19

agasio, to zdrowka życzę kochana

[ Dodano: 03-05-2012, 17:22 ]
jej jak milo się dobrze czuć :-) :ico_brawa_01:
a evelka :ico_ciezarowka: dalej zamecza ja ehhh :ico_olaboga:

[ Dodano: 03-05-2012, 17:24 ]
okazało się że evelki doktor nie zauważyła że ona ma nadrzerke :ico_sorki:

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

03 maja 2012, 18:21

my wrocilismy ze spacerku, odwiedzilismy moja ciocie na dzialce a teraz jeszcze zuzia jest z tatusiem na placiu zabaw a ja robie zapiekanke makaronowa

serniczka co do brzucha to nie wiem czy mam maly z zuzka bylam ogromniasta a teraz chyba w sam raz bo przytylam tylko 13 kg ale moje nogi wygladaja jak u babki 80letniej saq tak napuchniete

rybka a jak u ciebie z tymi kilogramami

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

03 maja 2012, 18:34

HEj dziewczynki,
ja Was czytam ale sił na pisanie brak
wiśnia, serniczka trzymacie się dzielnie, już mamy bliżej końca jak dalej :ico_oczko:
biedna Ewelina się musi tak męczyc i pewnie stresowac, bo nie da się nie myślec i nie martwic
Sylwia, cieszę się, że dobrze się czujesz :ico_brawa_01:
Konga Oliwka śliczna i te jej pozy, a chłopem się nie przejmuj, najlepiej pogadaj z nim na spokojnie, wygarnij co masz do powiedzenia i zapytaj go w czym ma problem - bo ewidentnie ma

ja byłam wczoraj u fryzjera wysiedziałam się jak nigdy... ale zadowolona jestem bardzo :-)
moje nogi wygladaja jak u babki 80letniej saq tak napuchniete
też tak mam zaczęły mi przy tych upałach nogi puchnąc, a wczoraj to mi tak spuchły, że aż bolało :ico_szoking:
buzię, powieki i w ogóle jestem tosku popuchnięta :ico_olaboga:
a najlepsze jest to, że wywaliło mi się uczulenie, na rękach (łokcie+przedramienia)
na brzuchu i kolanach, swędzi jak cholera, piję wapno i smaruj się maścią - siostra jest alergikiem i ma taką fajną robioną i chyba nic więcej na tą chwilę zrobic nie mogę - chyba, że macie jakieś rady?? przyjmę chętnie :ico_sorki:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

03 maja 2012, 18:45

Oj pierwszy miesiac Ula tez taka grzeczna była a teraz masakra
- no to poczekam jeszcze troche :ico_oczko:
i ciesz sie starszyzna:)
- no ale wlasnie chodzi o to,ze starszaki tez mnie nie potrzebuja,sieda caly dzien na podworku i wpadaja do domu tylko po jedzenie ,picie i slodycze :ico_oczko:

agasio, zdrowka :ico_sorki:
rybka a jak u ciebie z tymi kilogramami
- spadlo mi 10 kg po porodzie,waze mniej niz przed ale i tak mam w planie zrzucic jeszcze 10 i bedzie git :-D

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

03 maja 2012, 18:51

agasio zdrówka bidulko
Asiab i Dzwoneczku, cierpliwości i aby szybko Wasze maluchy uspokoiły się i znów były kochaniutkie :ico_sorki: :-D

[ Dodano: 03-05-2012, 18:57 ]
- spadlo mi 10 kg po porodzie,waze mniej niz przed ale i tak mam w planie zrzucic jeszcze 10 i bedzie git :-D
to trzymam kciuki za powodzenie :-D

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

03 maja 2012, 19:19

iw_rybka, mam nadzieje ze sie uda. ja mam zamiar zrzucic 25 z tymi z ciazy. wiem ze bedzie ciezko.
też tak mam zaczęły mi przy tych upałach nogi puchnąc,
ja tez od 3 dni

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

03 maja 2012, 21:28

myszka mezulek juz mnie przeprosil .. wczraj sie nie odzywalam do niego caluuutenki dzien a wieczorem sie pyta dlaczego caly dzien chodze naburbuszona :ico_haha_01: a na do niego "nie wiesz dlaczego?" a on " nie wiem" a ja na to " to sie dowiedz" a ona na to " nie chce sie dowiadywac" .... :-D rano nadal nic nie gadalam a rano gdy jechalismy na moje badania krwii i moczu, zaczynal zagadywa jakby nigdy nic i mu mowie "nadal jestem obrazona wic nie proboj przekrecac kta ogonem i udawac ze nic sie nie stalo" no i wtedy mnie przeprosil i zaczol mi nawijac ze on sie martwii o mala, ze on to w dobrej wierze... ze nie chcial mnie oskarzyc itp itd wiec wybaczylam :ico_haha_01:

rybka wow :ico_brawa_01: za szybko powrot do wagi .. ja juz tez stracilam wszystko ... pewnie dzieki karmieniu i temu ze teraz bede bardziej aktywna strace jakies 3-4 kilo... :-D
wisnia ile wazysz teraz ze chcesz zrzucic az 25 kg ?? :ico_olaboga:

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

03 maja 2012, 21:44

kingoza, az wstyd sie przyznac z moja waga. dokladnie waze 89kg

juz 3 raz dzis dostalam krwotoku z nosa nie wiem nawet czemu

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość