emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

03 maja 2012, 10:19

dzieki dziewczyny :ico_sorki:

ja dzis pierwsza, to kawke tez stawiam :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_haha_02:

patrycja_g, jak mozesz to mi tez daj znac skad te kursy

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Maksia i Filipka za chodzenie samodzielne
Emilia, teraz doczytałam o ząbkach :ico_brawa_01: ale Tosia chyba i tak lepiej znosi ząbkowanie?, niż Marcel bo jemu szły ekspresem.
wiesz co mlody jak mial roczek mial juz 16 zabkow, mysle ze Toska juz go nie przegoni :ico_oczko:
nie jest najgorzej teraz jak zeby wychodza, tylko te noce :ico_olaboga:
wczoraj dostala na noc nurofen, a spala bardzo kiepsko, wiec nie wiem o co tu chodzi, pewnie za cieplo :ico_olaboga:
A tu trochę zdjęć z kolorowego i przepięknie pachnącego "zawrotu głowy"
wow, suuuper, jak kolorowo :ico_brawa_01:

[ Dodano: 03-05-2012, 10:21 ]
P wlasnie pojechal do pracy, konczy o 22 :ico_noniewiem:
obiad mam od wczoraj, dzis sie bedziemy pakowac, rano jedziemy

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

03 maja 2012, 11:29

wczoraj dostala na noc nurofen, a spala bardzo kiepsko, wiec nie wiem o co tu chodzi, pewnie za cieplo :ico_olaboga:
Ja też nie wiem o co młodemu "chodzi"-dostaje nurofen czasem nawet i viburcol, a w nocy koło godz.3-4 z rykiem się budzi, nic już nie pojmuję :ico_noniewiem: U nas na pewno to nie przez upał bo u niego jest w sam raz, śpi w rampersie z krótkim rękawkiem i nogawki, często nawet odkryty (jak mu chłodno to się sam wsuwa pod pled) lub pod bardzo cienkim pledem. W ogóle to śpi niespokojnie w nocy, w dzień nie ma problemu.
Udanej zabawy.

Na obiad zupa krem z selera.

[ Dodano: 03-05-2012, 11:30 ]
A tak w ogóle to cześć.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

03 maja 2012, 11:43

hejka
ja dzisiaj u mamy jestem to się odzywam
wczoraj była wojna z A,tak mnie wkurzył,że wieczorem jak miałam w ręku ugotowane pieczarki w durszlaku to wszystko rzuciłam na podłogę i zawaliłam tymi grzybami pół kuchni :-D :-D no i on to posprzątał :-D @ mam jutro dostać to już mnie nosi,normalnie masakra po tym porodzie,przed każdą @ mam takie nerwy że lepiej się do mnie nie odzywać :ico_olaboga: ale dzisiaj chyba zrozumiał co jest i stwierdził,że w środę jedzie mi wziąć tego neta bo ze mną oszaleje :-D :-D
poza tym ok
jesteśmy po roczku,imprezka udana z czego się cieszę,a co najlepsze to mała od razu jak miała 4 rzeczy na stoliku ułożone to złapała za kieliszek i od razu go do dziuba :ico_haha_01: :ico_haha_01: to już wiadomo,że po tatusiu hahaha :-D

moja kuzynka akurat 28 kwietnia urodziła Lenkę,niunia jest cudna,włoski długie i czarne z wagą 2900g i 54 cm jest śliczniutka :ico_brawa_01: ale już daje rodzicom popalić :ico_oczko:

ja tak z doskoku będę dzisiaj :ico_sorki:

ważyłam ostatnio Miluś to waży 8,500 ale niedługo na szczepienie idziemy bo jakoś w drugiej połowie maja to będzie wiadomo dokładnie :ico_oczko:

widziałam super foteczki z urodzin Mateuszka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: wszystkiego najlepszego dla niego i Dawidka,spóźnione,ale szczere :ico_buziaczki_big:i dziękuję za życzonka dla Milci :ico_sorki:

mała też zaczyna coraz częściej chodzić sama,ale zwykle jest to tylko kilka kroków,choć jest coraz odważniejsza :ico_oczko:

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla waszych maluchów za ząbki i postępy

[ Dodano: 03-05-2012, 11:44 ]
u nas idzie ostatnia 2 i zaraz powinna się przebić

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

04 maja 2012, 12:57

cześć :-)

od wtorku jestem cały czas w domu, ale ciągle czasu brak, żeby zajrzeć. Krzysiu jest teraz bardzo absorbujący, nie usiedzi na tyłku, ciągle wstaje i chodzi przy meblach, gania koty piszcząc przy tym na pół bloku :ico_oczko: z zasypianiem nadal masakra, musimy siedzieć obok łóżeczka aż zaśnie, bo inaczej zaraz stoi, a trwa to średnio 20-40min :ico_olaboga: W nocy różnie, jak dostanie viburcol to prześpi całą noc, ale pobudki rano skoro świt 5:20 :ico_szoking: czasem uda mi się go jeszcze położyć, ale trwa to pół godziny :ico_sorki: nie wiem co mu się porobiło z tym zasypianiem. Apetyt dopisuje, co widać po wadze-10kg :ico_haha_01: ząbków mamy 5.

ogromny :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: dla wszystkich roczniaków :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

my roczek zrobimy dopiero w połowie czerwca, bo 1 Michał jedzie na gerbera do Rzeszowa na 2tyg.

Murchinson no ja wózek wnoszę, ale tak, jak piszesz, ten jest lżejszy, poręczniejszy, mniej miejsca w bagażniku zajmuje itp... rączek nie ma regulowanych, ale wózek jest wysoki, mój M ma ok. 190cm wzrostu i jest ok. Foteli kupiliśmy Chicco Key-1 Xpace, bo mało który mieścił nam się na szerokość w aucie-chodzi o podstawę, bo my mamy homologację ciężarową i z tyłu jest na siedzeniu taka szeroka przedziałka zamontowana, żeby tylko 2 osoby mogły jechać, no i Tobi nam się nie zmieścił, na cybexa sklep czeka już miesiąc i nic innego sensownego nie było, a w starym foteliku Krzysiu nie chciał już jeździć, ryczał, podnosił się itp... w tym siedzi jak król, cały szczęśliwy, po chwili zasypia. Super fotki :ico_brawa_01:

my byliśmy ostatnio w Rogalinie i Kórniku

Obrazek

Obrazek

Obrazek

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

04 maja 2012, 16:06

czesc

ja sie melduje od mamy, mam przerwe, bo karmie ssaka :ico_oczko:
mamy kolejne dwie gorne czworki, tylko trojek brak

markotka, swietne zdjecia :ico_brawa_01:
co ja czytam??? :ico_oczko: , byliscie obok nas i sie nie spotkalismy?? :ico_olaboga: :ico_oczko:

milego weekendu

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

04 maja 2012, 17:50

Hej,
u nas pogoda się popsuła-pochmurno i chłodno.
Foteli kupiliśmy Chicco Key-1 Xpace
Ten fotelik wysyłałam Koroneczce bo koleżanka miała do sprzedania.
Co do wózka to jak kupimy to lżejszy do maks.7kg Maclaren, inglesina trip lub xlanedr xs, ewentualnie nowe metro (choć ten waży więcej) decyzja nie podjęta ale nie spieszy się nam.
:ico_brawa_01: za ząbki.
pobudki rano skoro świt 5:20 :ico_szoking: czasem uda mi się go jeszcze położyć, ale trwa to pół godziny :ico_sorki: nie wiem co mu się porobiło z tym zasypianiem
U nas dokładnie tak samo.
mamy kolejne dwie gorne czworki, tylko trojek brak
:ico_brawa_01: w tym tempie to Tosia dogoni Marcela od swoich urodzin :ico_oczko: Jeszcze 5. U nas za to 3 idą z zębodołów bo dziąsła w ich miejscu opuchły i nie ma już takiego dołka między 2 a 4.

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

05 maja 2012, 21:38

Cześć!

My już po roczku :ico_brawa_01: na 2 tury rzecz jasna, a teraz zostało mega sprzątanie, ale wiecie co...nie chce mi się już dzisiaj nic!!!!! Jutro K jedzie na Giełdę to ja sobie posprzątam. Młody zachwycony z prezentów!
Trochę się poirytowałam, bo na ostatnią chwilę część rodziny odmówiło nam zaproszenie, bo to wyjazd, bo to złe samopoczucie bo to bo tamto- miało być dzisiaj 20 osób było 12, no ale najważniejsze osoby były, a reszte mam gdzieś :-)

Maksio jest teraz przeslodki! Biega jak szalony i kwiczy z zachwytu jak się go goni :-) Nocki dobre, druga góna dwójka przebiła się, nawet nie wiem kiedy. Póki co chyba spokój, bo nie ma napuchniętych dziąsełek, więc mamy 6 zębów!

Aniu, :ico_brawa_01: dla Milenki za wagę i postępy! A swym A się nie przejmuj :ico_sorki: Ja to wyzywam od kilku dni, bo ciągle ktoś robi grilla, tu jeździmy, tam jeździmy tu piwko, tam piwko, a dziecko zabawiam ja. Ale powiedziałam skończyło się, nie mam już zamiaru być kierowcą... a wiecie co on na to?? Ale po co mamy się zamieniać, skoro ja TYLKO lampkę wina wypije? ehh

Markotka, Krzysiu jest przesłodki! Do schrupania :-) a ze spaniem się niedługo pewnie uspokoi! A jak w pracy?

Murchinson, fajne te tulipany, śliczne zdjęcia! :ico_brawa_01: biedny Mati z tymi zębami, on się chyba męczy najbardziej!

Idę chyba spać, bo przez ostatnie dni mało spaliśmy :-) miłej nocki!

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

06 maja 2012, 11:33

Hejka,
ja na chwilkę by złożyć życzenia Maksiowi-niech zdrowo rośnie :ico_buziaczki_big:
My dziś idziemy do parku obok nas bo jest piknik. Wieczorny koncert będziemy słyszeli w domu.

Koroneczka, super że imprezy udane-czekamy na zdjęcia-a tymi co nie przyszli to się w ogóle nie przejmuj, oni stracili zabawę. Ale Twój K znalazł argument byś Ty była kierowcą. Niech on teraz trochę z imprez powraca do domu, a Ty choćbyś miała wypić lampkę to sobie wypij. U nas z tym problemu nie ma bo ja za alkoholem nie przepadam, sporadycznie wypiję wino ale wtedy to taksówką do domu.
Ja się doczekać nie mogę jak młody zacznie już sam chodzić/biegać. Od kilku dni próbuje podnosić pupę do góry jak Tosia :ico_haha_01:
biedny Mati z tymi zębami, on się chyba męczy najbardziej!
Chyba tak :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

06 maja 2012, 11:47

cześć :-)

Murchinson myślałam też o tych wózkach, o których pisałaś oprócz metro, ale u nas ich nigdzie nie ma :ico_noniewiem: a bez obejrzenia na żywo wózka bym nie kupiła.

Emilia wyjazd był spontaniczny :ico_oczko:

Koroneczka w pracy z dnia na dzień gorzej, niedługo dostanę zakres obowiązków-bo nadal nie mam! i zastanawiam się czy mogę się na niego nie zgodzić, bo czuję jaki będzie :ico_noniewiem: Mam nadzieję, że ze spaniem się poprawi, dzisiaj o dziwo spał do 6:50 :ico_szoking: tyle, że od 4 już się kręcił i popłakiwał. A co Maksio dostał na roczek? No i oczywiście ogromny :ico_buziaczki_big: dla naszego roczniaczka :-D

U nas pogoda pod psem, a jeszcze wczoraj tak ładnie było, że nad jeziorem byliśmy i nawet Krzysiu nóżki zamoczył :-D

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

06 maja 2012, 12:22

Hej dziewczynki
Troche mnie nie bylo, ale korzystamy z pieknej pogody i stad brak czasu na kompa.
Na poczatku wszystkieho najlepszego dla naszych roczniaczkow :ico_tort: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
Duze :ico_brawa_01: za zabki i nowe umiejetnosci.
U nas wszystko dobrze z mezem mielismy wolny caly weekend, od soboty do srody bylismy w Szczawnicy, bylo super, Liwka byla grzeczna. Bardzo lubi jezdzic na rowerze (ja ja wozilam, bo maz mial Pole) ,nawet zasypia w foteliku. Slicznie jechala kolejka krzeselkowa ja mialam obawy, bo ona strasznie ruchliwa i balam sie, ale niepotrzebnie, tylko jej glowa chodzila.Generalnie jest dobrze jak cos sie dzieje :-) troche gorzej jak trzeba w wozku chwile posiedziec,wtedy jest bunt :-)
Mamy juz 8 zabkow :ico_brawa_01: hurtowo ida, teraz chyba przerwa bo mala spokojna. :ico_sorki: . Coraz czesciej sama stoi, ladnie rownowage trzyma i zaczyna sie puszczac, wieksze odleglosci na 4 pokonuje, trawa na podworku jej nie straszna (Pola bala sie stawac na trawe)Na wyjezdzie rozregulowalismy jej drzemki w dzien, ale po powrocie znow dwie po 1.5 h nawet. Chcialabym ja na jedna przestawic, ale chyba jeszcze za wczesnie, bo nie buntuje sie bardzo jak ja klade
Jaw wasze maluchy spia w dzien? ..
Zdjecia sliczne :ico_brawa_01: czekam na reszte z urodzinowych imprez.
A pochwalcie sie co maluchy dostaly, nie mam pomyslu co Liwii kupic, malo sie interesuje swoimi zabawkami. Myslamam o pchaczu jezdziku, bo nie mamy, poki co mloda wozek.dla lalek pcha, a najchetniej sama na niego wchodzi, a Pola sie denerwuje :-)
Dla Poli myslimy hulajnoge. Urodziny im wspolne zrobie pod koniec maja

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość