Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

10 maja 2012, 14:14

mój dzisiejszy bebzolek skończony 31tc

Obrazek Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

10 maja 2012, 14:15

Kasiala, zgrabniutki :-)
W sumie nie widziałam jeszcze sesji ciążowej z pleneru!
w poscie wyzej dalam link ( ciii :-) ) do takiej sesji ktora Ci nasi fotografowie robili.

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

10 maja 2012, 14:25

a Męża do namiotu będę wysyłać jak będzie chrapał :ico_haha_01:
haha tylko na dole to kącik do zabaw co prawda leży tam teraz drugi materac bo się pomylili i wysłali no ale dla awaryjnych gości jest :ico_haha_01:

A żeby nadążać trzeba częściej na forum zaglądać :ico_haha_01:

Kasiala, bardzo zgrabniutki brzuszek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
to jest przyklad jednej z "ich " sesji z brzuszkiem
śliczne takie zdjęcia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a ile płacicie za taką sesję?

Dobra uciekam bo się spóźnię papa

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

10 maja 2012, 14:25

Madleine, bardzo fajne fotki :ico_brawa_01:

Kasiala, pokaźny brzuszek...a mała chyba się jakoś niesymetrycznie ułożyła na tym jednym foto :ico_haha_01: Super!

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

10 maja 2012, 14:26

Mi się podobają sesje ciążowe w studio jak kobieta jest rozebrana od pasa w górę albo w sporotwym biustonoszu i jakies fotki z tatkiem ptzy tym Aga26 bodajze z zimówek miała coś takiego strasznie mi się spodobało a widziałam jeszcze u Naszego fotografa ślubnego właśnie takie :-)

Mamusia28 super wieści przyniosłaś :ico_brawa_01: Marysia napewno będzie donoszona takie mam przeczucie :-)

Marta26 Ty się nie spiesz za bardzo poczekaj aż wiosenka się rozpakuje i dopiero My a nie tak bezczelnie w kolejkę będziesz się wpychać :-D :ico_nienie:

Gosia888 pokój Tomka switny :ico_brawa_01: łóżko dla 1-klasisty bajka :ico_brawa_01:

lecę bo położna dzwoni doczytam i dopiszę później pa

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

10 maja 2012, 14:28

śliczne takie zdjęcia a ile płacicie za taką sesję?
400 zł,ale nie wiem czy to standardowa cena czy znizkowa z racji teog,ze robili nam sesje slubną która niestety ogołociła nas finansowo,ale warto bylo :-)

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

10 maja 2012, 14:31

Też zaraz wrzucę swój wielgachny bebzol :ico_szoking: Aż nie mogłam go w kadr zmieścić :ico_zly:

[ Dodano: 10-05-2012, 14:44 ]
Kiepskie te fotki wyszły, ale COŚ tam widać :ico_oczko:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

[ Dodano: 10-05-2012, 14:47 ]
Madleine, a tak z ciekawości...ile płaciliście za sesję ślubną?
Bo my 1500zł po wielkiej promocji :ico_szoking: Ale mamy fotki ze ślubu,wesela i jeszcze plener tydzień po weselu. 4 lata temu to było.

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

10 maja 2012, 15:44

Qanchita i Kasiala Piękne te wasze mieszkanka dla maleństwa:) uwielbiam patrzec na brzuszki:)
Marta Ty sie nigdzie nie spiesz ale co do biegunki to jak leżałam w szpitalu to własnie wszytskie dziewczyny mialy guńke zanim poszły rodzić.....wiec oby to byla jakaś niestrawnośc.
Kasiala Wspominalas cos o polożnej...to ze szpitala juz umowiona czy jakas z przychodni? Ja nie mam zdeklarowanej poloznej i nie wiem kto pracuje nawet u mnie w przychodni, nie wiem kiedy sie wybiera taka polozna?

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

10 maja 2012, 16:12

Witam :ico_szoking: matko ale wy klikacie odrazu mowie z gory ze polowy nie pamietam :ico_wstydzioch:

Qanchita, i Kasiala :ico_brawa_01: za piekne i pokazne brzuszki

Madleine, fjowa taka sesja zazdroszcze no i nawetnie drogo u nas taka zwykla zaczyna sie od 600zl :ico_puknij:

No i tyle wszystko mi ucieklo dzis mam jakis straszny dzien jestem strasznie zmeczona i ospala zajrze pozniej to moze jeszcze cos popisze :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

10 maja 2012, 16:16

Qanchita mój bebzol ciągle nie symetryczny bo Kajka leży sobie boczkiem :-D
No Tymuś ma też niezłe "gniazdko" :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Mamusia28 położną środowiskową mozna wybrać wprzychodni albo na PW wyślę Ci stronkę i tam masz położne z Krakow i sobie wybierasz ta co należy do Twojego rejonu i mnie była Pani bardzo superaśna ale należy do Nowej Huty z taką położną umawiasz isę telefonicznie na wizyty od 22tc fajna luźna rozmowa...

Gosia888 pytałam o to krocze i sutki :-D i potwierdziłą to co powiedziałaś mianowicie żeby delikatnie (tak zeby nie doprowadzać do szczytowania) :-D oliwą z oliwek ze sklepu gdzie mają tylko naturalne skłądniki, prztwory... na rękę i rozciągać ale naprawdę delikatnie nie na siłę krocze (ujscie z pochwy) później przy porodzie jest duza szansa ze ono nie pęknie i nie trzeba będzie nacinać a sutko smarować można też tą oliwą ale ona polecała krem do brodawek z musteli lub bepanthen... ale tez ostroznie żeby nie doprowadzić do skurczy bo przy orgazmie wytwarza isę oksytocyna i może spowodować rozwieranie szyjki... ale po 37 tyg zaleca dużo przytulasów najlepiej kiedy się da nawet po 2 razy na dzień męczyć sutki i krocze w rtedy już na maksa teraz powoli i delikatnie później ile wlezie :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Thomasbulty i 1 gość