agaa22
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1386
Rejestracja: 07 mar 2009, 18:50

10 maja 2012, 14:40

Dziewczyny, moja Iga ma prawdopodobnie taki sam rozszczep jak Hania, jestem załamana :ico_placzek: Jutro idę do pediatry żeby to zobaczył.
Pisałam do Beatki na priva ale nie odpisuje a ja tak bardzo chciałam od niej kila odpowiedzi :ico_placzek:

agaa22
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1386
Rejestracja: 07 mar 2009, 18:50

10 maja 2012, 15:01

Gabi- znajoma pielęgniarka widziala.
Miałam iść jutro sama do lekarza z tą kartką ile je ale wezmę ją niech mi powie czy to to czy nie. A swoja drogą to ciekawa jestem czemu jej nie sprawdzil buzi jak mu powiedzialam ze mało je :ico_puknij:

agaa22
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1386
Rejestracja: 07 mar 2009, 18:50

10 maja 2012, 16:03

wlasnie szukalam i skasowala

agaa22
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1386
Rejestracja: 07 mar 2009, 18:50

10 maja 2012, 17:37

Napisalam do manenki, mam nadzieje ze mi dzisiaj odpisze i ze to jednak nie bedzie to :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

10 maja 2012, 18:07

hej kochane
nogi mi w d**** wchodzą po tych dzisiejszych spacerach

agaa22, idź z nią do lekarza niech obejrzy , będziesz spokojniejsza .

My po szczepieniu ,Lena darła się na sam widok lekarki :ico_szoking: a po szczepieniu chyba ją na kilometr było słychać biedulkę ,ale dałam jej cycusia i od razu przeszły wszystkie żale :ico_oczko:

Wazy 6460 ,wiec przez 2 mc kilogram przybrała urosła 2cm ma teraz 62cm . Troszkę mnie zirytowała pediatra bo chciałam ,żeby obejrzała dokładnie jej jezyczek bo nadal cmoka i krztusi się przy jedzeniu :ico_noniewiem: obejrzała ,ale stwierdziła ,że szukam dziury w całym :ico_zly: chyba normalne ,że się przejmuję

Mad
śliczne zaproszenia ,aż wam zazdroszczę tego dnia :ico_brawa_01:

przepraszam że mnie tu mało ale jakoś nie mogę wszystkiego ogarnąc

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

10 maja 2012, 20:47

agaa22, ojej. Oby to nie rozszczep :ico_sorki:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

11 maja 2012, 08:04

Witam słonecznie :ico_haha_02:

Gabi, Martyna zsuwa się tak w gondoli i ciągle ją podnosić muszę. A ona ma z tego najwyraźniej frajdę ;-)
Za to w łóżeczku jak ja kładę w jednej pozycji, to w takiej samej (jeszcze) się budzi.

agaa22 trzymam mocno kciuki za dzisiejsza Wasza wizyte &&& !

Wczoraj byla u nas wlascicielka mieszkania ktore wynajmujemy i tak nam podniosla cisnienie, ze to dzisiaj mnie adrenalina trzyma. Ogolnie mowiac czeka nas zdajsie wyprowadzka. Na spokojnie cos innego znajdziemy i po slubie spadamy stad. Bo najlepiej kase ciagnac, a nic nie wkladac w mieszkanie. Jeju jak ja bym chciala cos swojego miec :ico_olaboga:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

11 maja 2012, 08:12

Czyli co podniosła Wam za wynajem?
Podniosła już jakiś czas. Ale mieszkanie wymaga remontu. Choćby wymiany rur wszelakich. Każdego pokoju bo się sypie... Odnowiony jest tylko mały w którym jest Martyna (my na wlasny koszt to zrobilismy). A ona narzeka że wykladzina w pokoju zniszczona przez psa i wózek !!! Poszalała chyba. Dbamy jak mozemy, czysmy specjalistycznym odkurzaczem, a jej dalej źle. Pewne rzeczy na nim były (plamy) a ona wmawia że to nasz wina.
Powiedziałam jej wczoraj że po wykładzinie się chodzi, a nie leży. A koła się myje gdy są brudne.

Ona jest stara panna. Sepi kase strasznie. Grosz do grosza. Ale o remoncie nic nie wspomina. Ja wynajmujac pomalutku cos bym robila. Bo prawda taka ze nikt jej tego mieszkania nie wynajmie, a zwlaszcza za taka kase. Kolejna sprawa, ze nie ma sie o co rzucac... bo legalnie to ona nie wynajmuje (wiem to od poprzednich najemcow, ona sie nam nie pochwalila ;-))

Ech.

agaa22
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1386
Rejestracja: 07 mar 2009, 18:50

11 maja 2012, 08:47

Dziewczyny, manenka mi odpisała i wysłała zdjecie swojej córki i jednak to nie jest to na szczęście :ico_sorki: Spanikowalam a pielęgniarka (koleżanka ) zwyczajnie mnie nastraszyla :ico_puknij: Nawet nie wiecie jak sie ciesze ze to nie to

Mad- współczuje przeprowadzki, a ze starymi pannmi to juz tak jest, wiem bo moja ciotka jest tak ową hehe i humory to ona ma :ico_olaboga:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

11 maja 2012, 08:48

Nawet nie wiecie jak sie ciesze ze to nie to
Uff :ico_sorki: Czyli taka uroda Igusi :-) drobinka

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości