Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

05 maja 2012, 22:06

Różni są ludzie:ja czytająca, mąż wcale, dzieci po mnie lubują się w książkach tj. chcą żebym im czytała maja nawet swoje karty już w bibliotece.

fejara
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 43
Rejestracja: 11 maja 2011, 19:05

06 maja 2012, 01:46

Czytam poradnik "Projekt szczęśliwe małżeństwo". Argumentacja i pogląd na wspólne życie bardzo mi odpowiada. Zaraz po skończeniu zamierzam przekazać tę książkę siostrze- jej się na pewno przyda...

lilo

06 maja 2012, 10:24

No nie tak, ja ma bardzo słabe i chore oczy,
No to faktycznie mało rozsądnie, ale rozumiem że kusi bo ja też mól książkowy.
Ale czytać po nocach nie dałabym rady, praca i dzieci dostatecznie wykańczają i muszę się regenerować.

Moje dzieciaki też na szczęście mają po mnie zamiłowanie do książek i codziennie musimy im czytać :ico_brawa_01:

Wczoraj skończyłam "Afera Leopolda" Michel Crespy.
To taki political fiction osadzone w przyszłości, nie zachwyciła mnie.

gosienkapl
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 18 kwie 2012, 14:10

09 maja 2012, 13:11

czytam "Gre o Tron" - wciaga jak cho cho :)

Awatar użytkownika
Agunia
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1281
Rejestracja: 12 lut 2012, 21:59

09 maja 2012, 14:43

gosienkapl mój Patryk wczoraj właśnie skończył to czytać :-D I jest podobnego zdania jak Ty, zresztą szybko ją przeczytał, wręcz pochłonął :-D

Awatar użytkownika
szpilunia
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 316
Rejestracja: 20 sty 2012, 15:57

11 maja 2012, 15:56

a ja czytam książke dla dzieci:
Labirynt kości Ricka Riordana - fajne!

Obrazek

Awatar użytkownika
babe_boom
4000 - letni staruszek
Posty: 4341
Rejestracja: 12 mar 2007, 17:58

12 maja 2012, 12:02

"Płatki na wietrze" to kontynuacja "Kwiatów na poddaszu"

Awatar użytkownika
obcasiczek
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 02 gru 2011, 12:33

12 maja 2012, 18:12

a ja czytam książke dla dzieci:
Labirynt kości Ricka Riordana - fajne!

Obrazek
Słyszałam o tej ksiazce, to teraz hicior w stanach. Maja nakrecic film na jej podstawie. A jej autor, to nauczyciel historii :) Ma w sobie pasje, dlatego udaje mu sie zachecić poprzez swoje ksiazki dzieci do czytania :)))

Rick Riordan o "Labiryncie kosci" (Link usunięty przez obsługę forum)

Szkoda, ze mnie nie było dane takiego nauczyciela... :)
Ostatnio zmieniony 14 maja 2012, 21:06 przez obcasiczek, łącznie zmieniany 1 raz.

takjak
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 26 kwie 2012, 14:24

15 maja 2012, 15:36

a ja czytam książke dla dzieci:
Labirynt kości Ricka Riordana - fajne!

Obrazek
Bardzo fajna pozycja- zachęcająca dzieciaki do czytania i nauki. Historia dwójki rodzeństwa, które rezygnując z niemałego odstępnego- podejmują się odgadnięcia 39 wskazówek aby odnaleźć źródło mocy i stać się najbardziej wpływowymi ludźmi na świecie... hhhyymmm- chętnie:) Okazuje się, że należą do bardzo wpływowego rodu, gdzie pojawia się dużo autentycznych, wielkich postaci:).

Cała seria to 10 książek, a kolejne części pojawiają się według zegara widniejącego na oficjalnej stronie - to tez uczy wytrwałości i konsekwencji w czytaniu:)
Super- ten autor- zgadzam się - oby więcej takich nauczycieli.

Awatar użytkownika
niki
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 106
Rejestracja: 02 paź 2009, 14:36

21 maja 2012, 14:28

Dziewczyny, a ja znalazłam książkę o przeżyciach bliźniaków jeszcze w brzuchu mamy. Anna Janko, którą kojarzę ze Zwierciadła, w bardzo humorystyczny sposób opisuje budzenie się świadomości malców przed urodzeniem. Artur Gulewicz dołożył bardzo subtelne i śmieszne ilustracje. Całość może się przydać, kiedy dziecko zacznie zadawać pytania i swoje początki. Tytuł to Maciupek i Maleńtas. Niezwykłe przygody w Brzuchu Mamy.

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość