Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

14 maja 2012, 14:43

jeju dziewczyny znów mnie ta pierś boli ,już nie wiem co jest grane ,raz boli raz nie
A grzejesz ja sobie, nie narazasz na przeciagi ?

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

14 maja 2012, 14:55

grzejesz ja sobie, nie narazasz na przeciagi
niby dbam zeby nie przeziebic cycuchów ale wczoraj taki wiatr był ,a moze to dlatego ze często śpię na tym boku ,przyciskam ja czy cos :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

14 maja 2012, 15:38

generalnie nie konsultowałam rozszerzenia diety z pediatrą ale dziewczyny też karmiłam piersią i też w piątym miesiącu próbowałam im dawać nowe smaki ale pierś do 6 miesiąca była podstawowym posiłkiem i z Kubą będę tak samo robić będziemy raz dziennie próbować nowości ale podstawowe jedzenie to mleczko

Aga26, Kuba zjadł mi mniej więcej 3 pełne łyżeczki tej marchewki

Awatar użytkownika
nostromo20
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 26 lis 2011, 18:45

14 maja 2012, 15:46

a więc tak :-D daliśmy radę z chrzcinami :ico_brawa_01: ale powiem szczerze, cieszę się, że już po wszystkim :ico_noniewiem: bo stres, bo zamieszanie... lubię chodzić na imprezy, ale do kogoś :ico_oczko: z trojga chrzczonych wczoraj dzieci, mój Filip był najgrzeczniejszy i dumna z niego jestem :ico_haha_01: impreza też się udała, ale najszczęśliwsza byłam, kiedy się w końcu położyłam wieczorem do łóżka. niestety Filip kiepsko spał, od 2 budził się co godzinę :/ a dziś jest taki rozdarty, że już nie wiem co robić. chyba brzuszek go bolał, bo tak wrzeszczał, że nic nie pomagało, nawet zbawienna suszarka :ico_oczko: teraz na szczęście śpi, wiec mam chwilę. aha, i pierwszy raz się dziś zdarzyło, że wcale nie chciał jeść z piersi. na pewno był głodny, bo minęło parę godzin od ostatniego karmienia, piersi pełne, bo aż bolały i samo mleko ciekło, a on nie chciał ssać ani normalnie, ani przez kapturek :ico_placzek: w końcu zrezygnowana zrobiłam mu butlę, którą wypił duszkiem, a mleko z piersi odciągnęłam. nie wiem co jest grane :(
jak znajdę jakieś sensowne zdjęcie z chrzcin to wrzucę.

Gabi, jeśli o chustę chodzi, to kupiłam używaną Lenny Lamb na Allegro. jest rewelacyjna, w końcu to porządna rzecz jest (i nie tania niestety). jeślibyś się zdecydowała to nie kupuj tanich szmat za 60zł, bo naprawdę nie warto :ico_nienie: potem się toto wrzyna w boki, nie trzyma jak należy, a w elastycznej dziecko podskakuje jak na trampolinie i większego już się nie ponosi. chusta ma być tkana splotem skośno-krzyżowym, wtedy dziecko siedzi stabilnie i i jemu i mamie jest wygodnie :-) jedyny minus mojej chusty jest taki, że już teraz wiem, że w letnie upały będzie mi w niej gorąco... no ale to akurat nosidełek chyba też dotyczy, prawda?

Aga, tak, używam orzechów. pranie ok, gorzej w zmywarce, bo garnka nie domyją :/
Ostatnio zmieniony 14 maja 2012, 17:19 przez nostromo20, łącznie zmieniany 2 razy.

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

14 maja 2012, 16:11

Odważyłam się i dałam małej kilka łyżeczek jabłuszka :-D
Zjadłaby cały słoiczek chyba bo tak zasmakowało. No i od razu jakby wiedziała do czego i jak używa się łyżeczki ;-)

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

14 maja 2012, 16:16

Hehe, może Lilkę podeślę do Martynki na korepetycje
Zapraszamy wraz z Mamusią ;-)

Z jakiej firmy kupujecie słoiczki ?

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

14 maja 2012, 16:24

Z jakiej firmy kupujecie słoiczki ?
Ja jabłuszko miałam z bobovity ale mam kupony do rossmana na gerbera więc kilka słoiczków gerberowskich kupimy a tak to raczej bedę sama gotować a słoiczki to tylko deserki i to raczej z bobovity bo mi jakoś bardziej smakują :ico_haha_01: :ico_haha_01:

nostromo fajnie że chrzciny się udały i czekamy na fotki

a co do chust czy nosidełek to ja chyba nie będe kupować nic bo obawiam się ze za ciężko mi będzie nosić mojego klocuszka

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

14 maja 2012, 16:25

Ja przy Emilce kupowalam tylko gerberki bo jakoś bobovita mi nie podeszła. Teraz też pewnie na gerberkach będziemy jechać

Borys jakiś senny dzisiaj jest :ico_noniewiem:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

14 maja 2012, 16:47

Wisi sennosc w powietrzu Martyna popoludniu spala mi niespelna 3h ciagiem, a rano 2h ciagiem jak nigdy...

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

14 maja 2012, 17:13

coś z tym spaniem jest na rzeczy, moja Lena też już drugą godzinkę śpi :ico_noniewiem:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość