Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

15 maja 2012, 15:10

a to nie szczelina w odbycie.

Nie, wykluczyli - stwierdzili ze musza mi gdzies pekac naczynia glebiej. Jak tylko zaczynalam krawic mialam jezdzic do szpitala ba badania a jak przyjezdzalam nic juz nie widzieli.

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

15 maja 2012, 16:07

Myślałam,że u Ciebie teściowa zajmie się wnusią a Ty wracasz...bo jak mąż nie będzie miał stałej pracy do tego czasu to ciężko Wam będzie
Gosia niestety teściowa sama pracuje powiedziała ze jeżeli by ją zwolnili to zajmie się dzieciaczkami a póki co mąż ma prace i zarabia więcej niz ja bym u siebie zarabiała :ico_sorki: ale oczywiście jeżeli okaże się że mu nie przedłużą umowy to ja wracam i utrzymuję naszą trójeczkę :ico_noniewiem: :ico_olaboga:
Co do tego urlopu i macierzyńskiego to nie ma obowiązku pracodawca udzielać urlopu za kolejny rok skoro w nim pracowąc nie będziemy mimo że urlop zaległy wejdzie na nastęny rok to liczy się do kiedy macierzyński (tak mi to teściowa tłumaczyłą a jest kierowniczką kadr u siebie w firmie) no chyba ze pracodawca nie ma nic przeciwko to w tedy daje jeszcze urlop z tego 2013r. w naszym przypadku a zaległego będę mieć 36 dni noi jak by te 26 jeszcze doszło to zawsze to więcej kasiorki :-D

Po wizycie ok aż w szoku byłam i sam lekarz w szoku był i nie dowierzał że mam tak dobre wyniki morfologii i moczu że zamiast spadać to mi urosły :ico_szoking: wiecie co moze pomylili się w laboratorium i zrobię jeszcze raz :ico_noniewiem: co prawda są to nie wielkie różnice ale jednak wyniki mi wzrosły :-D no i nie musze brać zadnego zelaza jeszcze ogólnie nic. Kaja waży 1600g i lekarz zauważył ze ma długie nogi :-D napewno po mamusi :ico_smiechbig: :ico_wstydzioch: (skromność to podstawa) szyjka ok, ujście zamknięte i nie uwieżycie :ico_szoking: przytyłam tylko 0,6kg z czego mała 0,4kg :ico_szoking: lekarz mói ze jest ze mnie dumny tylko to dziwne bo ja się obżeram ile wlezie niczego nie żałuje i w dodatku mam małe problemy z zaparciami hmmmmm gdzie to ucieka... :ico_noniewiem:

[ Dodano: 15-05-2012, 16:14 ]
Mamusia28, Madleine współczuje Wam dolegliwości jelitowych... moja siostra też ma problemy z jelitami jakoś coś tam jelita grubego i przez to ma taki bruch jak by w ciaży była też miała kolonoskopię... i jeszcze jakoś lekko splątane te jelita nie specjalnie groźnie ja się nie znam ale nigdy nie mówiła mi zeby tak cierpiała jak Wy...

Juchlik ja czasem też łapię depresję... że za miesiąc teoretycznie mogę juz się rozpakować w miarę bezpiecznie a ja nie mam nic przygotowane niby ubranka mam ale tylko to bo łóżeczka, wózka nie mam niby zamóione ale czort jeden wie czy przyjdą... butelek, smoczków, jakiś kosmetyków no czarna doopa :ico_olaboga: ale za tydzień jade już wszystko kupić razem z mężem i teścami (chcą Nam trochę finansowo pomóc ale przez to teściowa chce być przy zakupach) nie narzekam bo dobry ma gust :-) życzę Wam takiej teściowej jak ja oczywiscie nie zawsze jest super ale wiadomo z własną mamą tez nie raz się ma spięcie :-)

[ Dodano: 15-05-2012, 16:36 ]
juchlik a nie masz się co bać o to ze sama będziesz bo są też dziewczyny z terminem na sierpień :-)

a ja dzisiaj mam jajo sadzone jejku jak mi się go chciało do tego zimniaczki i mizerie strzele sobie MNIAM.... :ico_wstydzioch:

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

15 maja 2012, 16:48

Kasiala Bardzo się ciesze ze Kaja zdrowa i pieknie rosnie i ze twoje wyniki tez rosna - oznacza to ze sie madrze i rozsadnie odzywiasz. Dziecko ma, ty masz i nic nie zostaje ponadto:)
Pisałas, ze twoja siostra ma poskrecane jelita - mnie 1 raz nie mogli zrobic pelnej kolonoskopii bo powiedzieli ze jestem poskrecana jak pietruszka. Dawniej jak nie bylo prostych pietruszek to byly powyginane w rozne strony i ja ponoc mam tak jelita ulozone i tez mam brzuchol:/ :(

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

15 maja 2012, 17:39

Qanchita, ten Turek bardzo fajny jest :-) Wykupiłam psiapsióle ten masaż-SPA w salonie kosmetycznym, do którego sama chodze :ico_oczko: Ale ja takiego masażu nigdy sobie nie zafundowałam bo zawsze załowałam, natomiast z całą ekipą znam się dość długo i nieraz jak siedziałam czekałam na kosmetyczkę, któej przeciągał się poprzedni zabieg, to sobie z nimi pogaduchy nawijam i kiedyś narzekałam że mnie plecy bolą bo ciąża, bo chodzenie bo to i szmo, no to ten turek (młody chłopak) mówi: to może ja panią pomasuję troche póki pani czeka. Pomasował świetnie - jak ręką odjął cały ból (no i ta ich turecka szkoła masażu różni się od dotychczas mi znanenej - bardzo fajna), a kasy za to nie chciał. Chciałam mu chociaż coś symbolicznie wcisnąć, bo generalnie te masaże u nich tanie nie są, ale nie chciał :) Miło z jego strony :) I tak nawet kilka razy mi proponował :ico_oczko: Dlatego wiedziałam że masaż dla psiapsióły akuret u niego będzie strzałem w 10-tkę bo wiem że fuszerki nie walnie :-)

Kasiala, ciesze się że wyniki masz super! :ico_brawa_01: No i że u Kajusi wszystko ok :-D

Ja muszę zaczać łykać magnez, bo mnie dzisiaj skurcz łydki w nocy okropny złapał, ale najlepiej zadziałam sposób Qanchity - zerwać się na prosten nogi i ciągnąć na przemian palce i piętę :ico_sorki:

Mamusia28, Madleine, bidulki Wy z tymi jelitami :ico_olaboga: Nie zazdroszcze tych badań, a szczególnie kolonoskopii - moja babcia miała to robione na żywca - Boże jak cierpiała :ico_olaboga:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

15 maja 2012, 17:56

a szczególnie kolonoskopii - moja babcia miała to robione na żywca - Boże jak cierpiała :ico_olaboga:
ja miałam robioną i kolonoskopię i gastroskopię i gastroskopia tragedia rzygałam strasznie, masakra. A kolonoskopia pomimo tego że psychicznie nie fajne ale żadnego bólu ani nic. Więc ja 100 razy bardziej wolę kolonoskopię :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: mnie nic a nic nie bolała. A tego Turka to zazdroszczę znaczy masażu. Ja uwielbiam wszelkie masaże tylko właśnie szkoda pieniędzy.

Kasiala super że wszystko w porządku :ico_brawa_01: a masz zdjęcie Kaji?

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

15 maja 2012, 19:15

a masz zdjęcie Kaji?
nie mam bo nawet nie prosiłam bo ostatnie już było jiepskie ze względu ze dzidza już duża i nie mieści się na ekranie więc nie chce takiego :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

15 maja 2012, 19:31

Julchik ja też dziś z łóżka wystartowałam ze skurczem łydy :ico_szoking:
Ale racja, że to naciąganie palce-pięta szybko pomaga :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

15 maja 2012, 19:34

Ale racja, że to naciąganie palce-pięta szybko pomaga
ojj tak mi teraz ta technika ratuje sen w nocy,jak tylko czuje,ze zaczyna łapać to naciagam stope i przechodzi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

15 maja 2012, 19:35

Kasiala Kajusia zgrabna dziewczynka będzie :ico_brawa_01:
Fajnie że wyniki masz takie super :ico_brawa_01: Mnie pewnie moja znów opierniczy za niebranie żelaza :ico_zly: Tylko że paradoksalnie po tym żelazie miałam rozwolnienie :ico_szoking:

[ Dodano: 15-05-2012, 19:37 ]
Madleine, właśnie miałam Cię pytać czy już wypróbowałaś :ico_haha_01:
Moja ŚP mamusia mnie nauczyła...bo jako dziecko bardzo często miałam skurcze łydek :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
malinowa19
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 248
Rejestracja: 13 lut 2012, 15:33

15 maja 2012, 22:43

witam Kobietki się wieczorkiem :-)
ale się naczytałam.... :ico_olaboga:
nawet już nie pamiętam o czym która pisała...

piszecie o skurczach nocnych.. też mam ten problem ale już na szczęście znałam ten sposób z naciąganiem mięsnia i pomaga :ico_brawa_01:
gosia888 ja też miałam gastroskopię i najgorszemu wrogowi tego nie życzę... :ico_olaboga:
Marta Ty już chcesz się rozpakowywać? :ico_olaboga: mi jakoś nie śpieszno jeszcze bo wiele rzeczy muszę dokupić.. a poza tym to ciąża jest wspaniała(czasami) i napewno po porodzie bedę tesknic za tymi kopniakami.. :ico_noniewiem: a bólu porodowego się puki co nie boję.. wolę narazie nie myśleć o tym co najgorsze..

mi brzuchala w ciągu tego tygodnia tak wysadzilo że nawet mama jak nie widziała mnie tylko 1,5 tyg to zauważyła :ico_haha_01: taki napięty mi się zrobił i okroglejszy, przynajmniej zaczęłam wyglądać jak w ciąży bo ostatnio jakaś kobieta sie czaiła żeby mnie zapytać czy nie mam czasem pierwszeństwa w kolejce bo nie chciała mnie obrazić że mam brzuch gruby :-D


ja jakąś grypę żołądkową złapałam .. :ico_chory: wymioty i non stop w dodatku kibelek :ico_noniewiem:

a w końcu się wybrałam z mym lubym na zakupy dzidziusiowe :ico_brawa_01: aż inaczej teraz się zachowuje.. bo pamiętacie że pisałam że coś z nim nie halo bo nie zwracał uwagi na to że jestem w ciąży tip
a jakie cudne różowe buciki widziałam na taką małą książniczkę :-) aż chce już mieć drugie dziecko :ico_haha_01: oczywiście w tedy córeczkę :-D
poza tym to skończyłam dopiero ogarniać dom i czekam aż mój M wróci z pracy..

doradzcie mi Kobitki proszę co można kupić jako prezent komunijny dla chłopaka? bo nigdy nie kupował prezentu na komunie.. i mówię od razu że nie jestem chrzestną, to tylko syn mojej kuzynki :-) a to już w niedzielę więc niewiele czasu... :ico_noniewiem: :ico_olaboga: [/b]

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość