donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

02 kwie 2012, 21:51

Witam :)

u nas po staremu, jakoś leci, Szymek zdrowy, rośnie mały łobuziak, smok mały nie chce mi za bardzo jeść, już nie wiem co robić, bo mięsa nie ruszy, jedynie to zje białą kiełbasę,
mowa już się rozkręca, chce go dać do przedszkola od września, zobaczymy jak to będzie, bo kiepsko to widzę,
ja się czuje fatalnie, ciągle coś mi dolega, nie wiem czy to jakieś przesilenie wiosenne czy coś innego, ale mam już tego dość :( ,

super, że u Was wszystko OK.
Pozdrawiam Was gorąco, buziaki , papapapa :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

30 kwie 2012, 14:26

hej
U nas tez wszystko ok. Mała dostała się do tego przedszkola co chciałyśmy wiec od wrzesnia bedzie chodzić.
Co do gadania to Emi nawija jak nakręcona, jak czasem sypnie tekstem to smiejemy sie ze az nas brzuchy bolą.

Niby weekend majowy pogoda super a ja nie wziełam sobie wolnego wiec chodze do pracy w kratke, co drugi dzień. W wolne dni planujemy jakies wypady za miasto i do znajomych na grilla.

Pozdrawiamy rózwniez i miłego leniuchowania.

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

03 maja 2012, 09:22

Cześc dziewczyny tak mi się przypomnialo i zastanawiałam sie czy nasz watek jeszcze istnieje!!! Pozdrawiam Was serdecznie!:) U nas wszytsko w porzadku Klauducha rosnie jk na drożdżach i jestemw kolejnej ciązy i równiez mam termin na styczen! Pozdrawiam! i 3 majcie się ciepło!

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

09 maja 2012, 13:11

hej hej
my chorzy....znowu sie przypaletal bol gardla wrrrr siedzimy w domu i nie chodzimy do przedszkola. ale mowie wam juz nie mam sily... bylam z moja mama u pediatry z Dawidem i nawet moja mama, ktora jest zreszta pielegniarka sama sie lekarki zapytala czy aby przypadkiem Dawidek nie ma ADHD. kurde musze porobic mu chyba jakies badania, nie wiem za bardzo od czego zaczac, ale nie daje juz rady z nim wytrzymac :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
bylismy tez u laryngologa i niestety ale mamy wyznaczyc sobie termin operacji usuniecia 3-go migdalka. no a teraz przepisal mu brnocho-vaxom czy jakos tak to sie pisze - szczepionke doustna. no zobaczymy czy zadziala bo opinie jak czytalam sa suuper.

Milutka o kurde, no to gratulacje nowego dzidziusia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

my odpuszczamy, nam wystarczy jeden taki diabełek :ico_oczko:

co tam u was kochane?? dajcie znac!! buziaczki

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

10 maja 2012, 14:05

jedwabna, heheh moja tez aniołkiem nie jest! do przedszkola mi sie nie dostala wiec bedzie siedziala razem z nami w domu

ja to dzis masakra malo co ni ezwymiotowalam na placu zabaw dla dzieci;/

Ja tez się wybieram do laryungologa bo najprawdopodobniej moje dziecko tez ma 3 migdal;/

[ Dodano: 10-05-2012, 14:06 ]
jedwabna, a czego uważacie że ma ADHD?

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

11 maja 2012, 18:16

milutka noooo ja to bym raczej zwariowała gdybym musiala siedziec po calych dniach z Dawidem.... no i moj sie tez nie dostał do publicznego przedszkola, dlatego chodzi do prywatnego :-D ale jest suuuper i dbaja bardzo o dzieciaczki. ja jestem bardzo zadowolona
a czego uważacie że ma ADHD?
no bo jest taki az nie do wytrzymania. nic sie nie slucha, wszystko robi co chce, inne dzieci widze grzeczne, rzadko kiedy widac zeby byly az takie niedobre jak moj Dawid. a ja zawsze np ze sklepu purpurowa wychodze bo zawsze mi Dawid narobi takiego tam rabanu ze wszyscy sie na nas patrza.... krzyczy, piszczy, kladzie sie na podlodze, rozwala towar na polkach....no i przestalam z nim chodzic do sklepu no ale jak jest w domu to nie mam czasami wyjscia :ico_olaboga: no a ja sama jestem z nim caly czas, nie zostaje z dziadkami ani z nikim innym, maz w pracy do pozna i wszystko na mojej glowie ehhhh taki los baby :ico_zly:

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

14 maja 2012, 17:16

dlatego chodzi do prywatnego :-D
a ja nie pracuje wiec szkod ami do prywatnego 500 zl płacic:(
no bo jest taki az nie do wytrzymania. nic sie nie slucha, wszystko robi co chce, inne dzieci widze grzeczne, rzadko kiedy widac zeby byly az takie niedobre jak moj Dawid. a ja zawsze np ze sklepu purpurowa wychodze bo zawsze mi Dawid narobi takiego tam rabanu ze wszyscy sie na nas patrza.... krzyczy, piszczy, kladzie sie na podlodze, rozwala towar na polkach....no i przestalam z nim chodzic do sklepu no ale jak jest w domu to nie mam czasami wyjscia :ico_olaboga: no a ja sama jestem z nim caly czas, nie zostaje z dziadkami ani z nikim innym, maz w pracy do pozna i wszystko na mojej glowie ehhhh taki los baby :ico_zly:
no to rzeczywiście może jakies badania trzeba porobic w tym kierunku wspołczuje pamietasz jak pisalam ze klaudia nieznosnym jest niemowlakiem??? tak od 2 roku zycia jest grzeczna jak aniolek! czasem da popalic ale jak to dziecko:)


u mnie mdlosci okropnE!!!!!!!!!!!!!! spac i spac mam dość

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

15 maja 2012, 07:31

ooo widze, ze jakas aktywnośc jest :-D :-D :-D

Mielnka tez sie dostała do publicznego przedszkola wiec od wrzesnia ja przenosze :-D :-D

teraz urzeduje z dziadkami nad morzem wiec mam luz totalny :-D :-D

Asia moze jakas kawka :-D :-D

a co do kolejnego dzidziusia to sobie odpusciłam..za stara jestem na szukanie innego faceta a z tym nie chce juz miec

buziaki :-D

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

15 maja 2012, 18:34

za stara jestem na szukanie innego faceta a z tym nie chce juz miec
a co się stało bo ja nie w temacie :(

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

16 maja 2012, 05:45

hej hej

Marcia o tak naprawdę to trudno znajsc takiego faceta który by sie nadawal... wychodzac za maz, choc by sie i 10 lat przed slubem z jakims bylo to i tak sie kupuje kota w worku bo wszystko wychodzi dopiero jak czlowiek zaklada rodzine, zyje ze soba i ma dzieci. mój tez sie nie nadaje. wiec wiecej dzieci nie planuje. bankowo. i mam nadzieje ze zadna wpadka mi sie nie trafi :ico_sorki:

a gdzie reszta towarzystwa?? Donatka, Asia hallllooooooooooooo :-D

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość