Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

16 maja 2012, 08:29

surtsey, sporego nie :P mala jest... ale jedno miejsce zajmuje ona, drugie kierowca, trzecia ja, czwarte fotelik z mala... a tego srodkowego z tylu praktycznie nie ma bo za ciasno by mi bylo mimo ze auto duze mamy. A w bagazniku stelaz i gondola... ale jeszcze troszke i malaspacerowka bedzie tam siedziec :-) :ico_sorki:

[ Dodano: 16-05-2012, 08:30 ]
jest cudowny !!
Cudowny jak sie na nia patrzy.. osobiscie wiem ze nigdy wiecej Beagla bo lobuzy masakryczne. Moja mama tez ma te rase i masakra :-D Nawet jak sa wygonione to nie pomaga :P

Awatar użytkownika
surtsey
4000 - letni staruszek
Posty: 4271
Rejestracja: 06 mar 2007, 19:27

16 maja 2012, 08:31

Mad., ale jednak mój jamnik nieco mniejszy i kurdupel wszędzie się zmieści :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

16 maja 2012, 08:38

no tez slyszalam ze łobuzuja te psiaki :) ale sa takie słodkie :)

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

16 maja 2012, 08:38

a my nie mamy autka i jeździmy komunikacją miejską :ico_haha_01:
w sierpniu planujemy zakupić rowerki (w koncu) i wycieczki się szykują :ico_sorki:

ale autko za rok. koniecznie! :ico_sorki:

co do znaków zodiaku to ja jestem panna, mój M. to strzelec, a Tobik-BYK! :ico_haha_01:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

16 maja 2012, 08:38

surtsey, jamnik sie miesci idealnie - w domu rodzinnym mam jamnika :-D mniej sie leni... a beagle niby sie nie lenia co jest nieprawda ;-)

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

16 maja 2012, 08:44

Mad., dałam twoją opinię (jako posiadaczki beagle'a) do przeczytania mojemu M., bo on zakochany w tych psiurkach na zabój i stwierdził, że po naszym haszczaku nie straszny mu już żaden łobuz :ico_haha_01:
choć ja już namówiłam rodzinkę na Goldena - nawet imię wymyśliłam. Teraz tylko czekamy na odpowiedni moment. :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

16 maja 2012, 08:44

a ja jestem Ryba, Kuba lew a mąż strzelec ...młoda będzie byczek ....o ile dobrze mi sie wydaje

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

16 maja 2012, 08:53

tibby, z kimnie rozmawialam co posiada beagla to maja te psy te same zachowania przypisane do rasy. Mozna ksiazke o kazdym pisac... nasz pies jest ponad 2 tysiace warty.DLaczego ? Wpierniczyla tyle telefonow komorkowych w tym moj nowy miesiac po podpisaniu umowy :ico_olaboga: Teraz uwielbia krasc pampersy najlepiej z zawartoscia i rozwalac na strzepy zreszta wiele nie musi sie starac bo w pampkach sa te kulki hehe... Pluszaki nie moga byc w jej zasiegu... Do tego wyja a nie szczekaja... kopie dziury.... ostatnio bylismy na dzialce u kolezanki to kwiatki jej przekopala :-D a potem znowu mimoodganiania. Wtedy ma najwieksza frajde. Jak cos ukradnie to przyjdzie Ci pokazac i patrzy wzrokiem jakby mowila " hallooo widzisz co ja mam ? to jak gonimy sie? dawaj dawaj :D". Ta od mamy beagielka zas... jak sie wygoni po ogrodzie to wskakuje do oczka sie ochlodzic przez co jest problem z jej uszami ciagle zapalenie ma.... jeszcze cos chcialabys wiedziec :P ?
Moge pozyczyc ja na jakis czas ????? :P

[ Dodano: 16-05-2012, 08:54 ]
Ale za to do dziecka jest cudowna :) opiekuje sie nia... jest czula i daje sie soba bawic dziecia. Nie ugryzie jak za ogon sie ja tarmosi czy uszami bawi czy nawet jak dziecko sie na nia kladzie :-D wszystko ma swoje plusy i minusy

ufff sie rozpisalam :P
Ostatnio zmieniony 16 maja 2012, 08:58 przez Mad., łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

16 maja 2012, 08:55

Mad., mój M tez zakochany w tej rasie ... ja chętnie pożycze !! :) kocham Psy aa kotów nie znoszę, sama nie wiem czemu, ale juz tak mam....

[ Dodano: 16-05-2012, 08:58 ]
oo własnie jednen powód ... kot zaraz by drapał dziecko a pies, jak ułozony nie ugryzie..psu powesz zostaw zostawi ( no nie kazdy ) a kot nie rozumie wielu komend... jak sie sprowadzilam do meza to tesciowa miala kota...rok temu uspila bo miala kocica nowotowr...mlody mial cholerna alergie na kota.. a tesciowej to nie obchodzilo wogole.. kotka wazniejsza niz dziecko..kocica dodam miala 15 lat wiadomo szkoda oddac..ale do choroby dziecko teraz właśnie ma astme iii to najprędzej po tym cholernym kocie :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

16 maja 2012, 08:58

kochana, istny haszczak :ico_haha_01: tylko nasz nie ma okazji biegać po ogrodzie, bo zwyczajnie nie mamy :ico_haha_01: ale nasz też jest diabłem wcielonym! :ico_olaboga:
u nas na szczęście obsesja jest tylko u psa na punkcje gumowych piszczących zabawek - tego nie przepuści - wszystkie te, które "kąpią się z Tobikiem" musimy chować w łazience na serio wysoko, bo już by pewnie z nich nic nie było :ico_haha_01: :ico_haha_01:
do tego niezliczone podbieranie jedzenia Tobikowi z ręki :ico_haha_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość