patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

17 maja 2012, 12:23

wrocilismy i Filip odsypia 2 godziny wrazen. Ja wstawilam zupe i mam chwile dla siebie

Myslalam ze panie beda mi opowiadac ze bylo wspaniale itp zebym tylko zdecydowala sie zapisac malego ale powiedzialy szczerze ze gdzies po pol godzinie zaczal sie rozgladac i chyba spostrzegl ze mnie nie ma, mial kryzys, chcial sie rozplakac ale zabraly go do sali obok gdzie sa drabinki jak w bawilandiach, zajal sie kuleczkami w basenie i pozniej bylo juz ok.
Poza tym ladnie sie bawil zabawkami, byla chwila na tance jak usluszal muzyke stanal przy scianie i tez tanczyl, do dzieci mniej choc tez rzucal z nimi pileczkami ale one jednak troche starsze bawily sie ze soba a Filip zwiedzal caly zlobek, zabieral panie za reke i chcial zeby mu swiecily swiatlo w kolejnych pomieszczeniach jak poogladal gdzie co jest to znow wracal do zabawy. Stwierdzily ze dobrze mu poszlo jak na pierwszy raz, jutro jeszcze go zaprowadze na 2 godz a przez weekend chyba bedziemy musieli podjac jakies decyzje bo zapisanych jest juz 13 osob od wrzesnia a max moga przyjac 16.
A dla mnie najlepsza chwila byla jak mnie zobaczyl i ten usmiech na buzce, od razu przyszedl sie przytulic i znow serce scisnelo :-)

Murchinson, nam igE wyszlo i moze dlatego dostalismy zaswiadczenie bo przeciez testy skorne nic nie pokazaly wiec wymyslam sobie jego wysypki. Ja juz postanowilam ze nigdy wiecej tam nie pojde. Jest super alergolog dziecieca opinie w necie i od znajomej ktora chodzi do niej jako pediatry z blizniakami sa rewelacyjne. Za wizyte bierze 150 zl ale kolejki ma na za 2 - 3 miesiace ale w tym wrzesniu chyba do niej sie wybiore

Koroneczka, zdrwoka dla Maksia. Idz moze na ta kontrole. Skoro to nie trzydniowka to musza byc jakies inne przyczyny. Taka goraczka sama z siebie nie wystepuje

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

17 maja 2012, 13:43

Mateusz spał od 9.45 do 12.30, a ja ostatnie 1.5h razem z nim.

Aniu, dobrze, że chociaż od mamy masz możliwość wejścia. :ico_brawa_01: za kolejny ząbek.
U nas nadal chorobowo :(
Idź z Maksiem do kontroli dla Twojego świętego spokoju. Maksio osłabiony po temperaturze.
Murchinson, widzę, że pieczesz na całego :ico_oczko: Chcesz nadrobić zgubione kilogramy po ciąży?? Aż mam ochotę wpaść na te muffinki i ciasteczka do Ciebie!
Zapraszam kiedy tylko chcesz. Co do kg to raczej wchodzą one mojemu D niż mi bo więcej on zjada. Mi nawet jak przybędzie to szybko gubię-spacery z i na 3 piętro robią swoje :ico_oczko: Muszę wypróbować na nowo piekarnik bo w razie w będziemy reklamować co go naprawiał.
muszę popracować nad zdjęciami, a raczej photoshopem- kolejna rzecz której nigdy chyba nie pojmę :ico_noniewiem:
Bo zdjęcia do blogu to wcale nie taka łatwa sprawa-niektórzy specjalizują się nawet w ich robieniu. Czasami są nawet ogłoszenia, ze szukają fotografa do bloga takiego a takiego. Photoshopa też nie lubię, częściej obrabiam zdjęcia w gimpie.

Patrycja, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Filipka. Super, jak ja Wam tego żłobka zazdroszczę.

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

17 maja 2012, 19:39

Maksio już śpi- regeneruje siły.

Już mu dużo dużo lepiej, koniec końców nie pojechałąm z nim do kontroli, ale popołudniu było już naprawdę dobrze, po gorączce nie ma śladu a Mały zjadł cały obiadek :ico_brawa_01: aż się zdziwiłam, że tyle zjadł :ico_szoking:

patrycja_g, dzielny ten Twój synuś :ico_brawa_01: ja też Ci tego żłobka zazdroszczę, my ostatnio byliśmy pytać w Państwowym, ale zapisy były ponoć w lutym na wrzesień i lista zamknięta, a ponadto jakieś 30 dzieci na liście rezerwowych :ico_olaboga: Więc nam pozostaje prywatny jak już.
Co do kg to raczej wchodzą one mojemu D niż mi bo więcej on zjada

U nas jest podobnie, kg wchodzą w K, przy czym większość słodkiego zjadam ja :ico_haha_01: :ico_haha_01:
Bo zdjęcia do blogu to wcale nie taka łatwa sprawa-niektórzy specjalizują się nawet w ich robieniu. Czasami są nawet ogłoszenia, ze szukają fotografa do bloga takiego a takiego
Niop, ja narazię będę wrzucać moje amatorskie, może kiedyś je zamienię na coś lepszego jak już się nauczę mojego aparatu i dobrego programu do obróbki.
częściej obrabiam zdjęcia w gimpie.
Hmm nie znam go, jak się dokładnie nazywa??

Aniu, fajnie, że wpadłaś :-)

A właśnie zapomniałam Wam pisać, Maksio ma już 8 ząbków- górne czwórki już ma :ico_brawa_01: Nawet nie wiem kiedy mu wyszły, zupełnie bezobjaowo, a już są spore :-)

Idę wypić piwko , bo małż kupił jakieś nowe jabłkowe i aż mi ślinka cieknie :-)

I jeszcze jedno. Od poniedziałku będę się zajmowała córką sąsiadki. Z dnia na dzień została bez opiekunki, po prostu powiedziała jej, że wyjeżdża i jutro jej nie będzie :ico_sorki: Zgodziłam się dopóki nie znajdzie kogoś na stałe, albo maksymalnie do września jak pójdzie do żłobka, albo jeśli znajdę pracę. W sumie i tak siedzę w domu, a to grzeczna dziewczynka, łądnie bawią się z Maksiem i tak naprawdę muszę tylko na nią zerkać od czasu do czasu. 6 godzin dziennie. I jeszcze jakiś grosz wpadnie.

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

17 maja 2012, 19:58

Maksio już śpi- regeneruje siły.
Mój grzecznie pije mleczko u tatusia na rękach :-D
:ico_brawa_01: za kolejne ząbki.
my ostatnio byliśmy pytać w Państwowym, ale zapisy były ponoć w lutym na wrzesień i lista zamknięta
U mnie do marca albo kwietnia (już nie pamiętam) ale i tak się nie łapiemy bo jesteśmy "normalną" rodziną, czyt.pełną rodziną i ja nie pracuję. Prywatny żłobek i kluby tylko w Łodzi więc tylko opiekunka.
przy czym większość słodkiego zjadam ja :ico_haha_01: :ico_haha_01:

No, ja to jak jest coś czekoladowego, szczególnie rodzynki w czekoladzie, ptasie mleczko lub galaretki, mocna gorzka czekolada, a z nieczekoladowych to żelki-w oka mgnieniu znikają :ico_wstydzioch:
Pewnie, że teraz wklejaj dobre swoje zdjęcia. Jak nauczysz się aparatu i obróbki to wkleisz lepsze. Z opieką na córką sąsiadki to i Ty skorzystasz i maluchy-wpadnie grosz, a dzieci będą miały towarzystwo.
Hmm nie znam go, jak się dokładnie nazywa??
Gimp, jest darmowy. Wysyłam link na pw.

Mateusz tez już śpi, nawet nie kwęknął :ico_brawa_01:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

18 maja 2012, 09:16

czesc

rozmawialam z pania w przedszkolu, pytalam o przewoznika i jak powiedzialam P o kogo chodzi powiedzial ze maja stare autobusy i na pewno trzeba skontrolowac, wiec powiedzialam, jej ze P sie tym zajmie :ico_sorki:

mlody dzis plakal jak go zostawialam w pkolu, wczoraj tez nie bardzo chcia zostac :ico_noniewiem: ewidentnie od tego zajscia :ico_noniewiem:
wczoraj mowilam pani, ze rozmawialam z mlodym, wie ze zle zrobil i wiecej to sie nie powtorzy, a ona powiedziala, ze tamten kolega to niezly gagatek i wiie ze musial mlodego niezle wkurzyc :ico_noniewiem:
biedny tak bardzo to przezyl :ico_placzek:

Partycja :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Filipka

Koroneczka, dobrze, ze Maksiowi lepiej, fajnie z ta praca
Mi nawet jak przybędzie to szybko gubię-spacery z i na 3 piętro robią swoje
u mnie tak samo, jednak waga jakos w dol nie idzie :ico_noniewiem:

chyba Wam nie pisalam, ale od jakiegos czasu - nie wiem dlaczego - bola mnie kolana, jak mam opaske zalozona to jest lepiej, bol sie bardzo nasila jak schodze ze schodow :ico_noniewiem: wiecie dlaczego i jak moge sobie z tym poradzic? :ico_noniewiem:

milego dnia

[ Dodano: 18-05-2012, 09:52 ]
Murchinson, jak sie umawiamy na jutro?

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

18 maja 2012, 10:54

Cześć!

Maksio spał od 19.30 do 9.20 :ico_szoking: ale wstał bez oznak choroby, uśmiechnięty i wesoły :-) Tylko zaczął robić luźne kupki, jedną w nocy i już 3 od rana, ale to chyba od lekarstw co?

Murchinson, dzięki za linka :-) Fajnie, że Mateuszek łądnie zasnął, a jak nocka? Budził się bidulek? U nas 2 pobudki, raz Maksio chciał do nas do łóżka, bo spał ze mną ostatnie 3 noce i się przyzwyczaił, a 2 raz zrobił kupę :-) a potem nastała 9.20 i nie wiedziałam o co kaman :-)
chyba Wam nie pisalam, ale od jakiegos czasu - nie wiem dlaczego - bola mnie kolana, jak mam opaske zalozona to jest lepiej, bol sie bardzo nasila jak schodze ze schodow wiecie dlaczego i jak moge sobie z tym poradzic?
Hmm z tego co piszesz przyczyn może być wiele, ale lepiej idź do lekarza, by zrobił zdjęcie kolanek czy coś tam się nie zaczyna. A powiedz w jakiej sytuacji bolą cię najbardziej te kolana? I w jakiej okolicy? Z tyłu, z przodu, pod rzepką? Ból kolan podczas schodzenia ze schodów jest jednym z objawów choroby zwyrodnieniowej kolan :ico_noniewiem:

[ Dodano: 18-05-2012, 10:55 ]
Murchinson, jak sie umawiamy na jutro?
Chętnie bym się z Wami spotkała, ale K jutro będzie skręcał szafę do sypialni bo w końcu przyszła, a poza tym Maksio nie do końca zdrów :ico_sorki: :ico_sorki:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

18 maja 2012, 11:41

Hej,
ja dopiero teraz mam chwilę. Rano poszłam z małym do przychodni-tej nowej. Mateusz ma 79cm i 10kg :-) i w czerwcu szczepienie, a po kolejnych 6 tyg. na ospę. Okazało się, że u mnie wszystkie dzieci żłobkowe mają szczepienie na ospę za darmo, pozostałe płacą. Nawet nie pytałam ile bo i tak je bierzemy i tak.
jak powiedzialam P o kogo chodzi powiedzial ze maja stare autobusy i na pewno trzeba skontrolowac, wiec powiedzialam, jej ze P sie tym zajmie :ico_sorki:
Bardzo dobrze, maluchy wyjadą może trochę później ale będą bezpieczne a Wy spokojni.
My mamy ok.2 h do Gołuchowa więc wyjedziemy ok 8-8.30. Spotkamy się na parkingu koło zamku ok.10, jeśli Wam ta godzina pasuje? Jak będziemy wyjeżdżać do Ci znać.
Co do bólu kolan-przyczyn może być wiele, może przeciążyłaś stawy. Mnie też czasami bolą kolana, tak po bokach, jak ja to mówię "na zawiasach" ale teraz najczęściej przy zmianie pogody. Wcześnie je nadwyrężyłam, ciągłym kucanie w pracy bo miałam stół laboratoryjny na wysokości bioder więc łatwiej było mi uzupełniać kolbki jak kucnęłam :ico_puknij: bo na siedząco było mi niewygodnie.
Fajnie, że Mateuszek łądnie zasnął, a jak nocka? Budził się bidulek?
Dzięki, dobrze. Raz się zbudził na chwilkę ale koło 21 bo ktoś szedł na klatce i narobił rabanu. Wstał o 5.06
Te kupki u Maksia mogą być od leków, jak i samej choroby-ma zmieniona trochę florę bakteryjną i dlatego pewnie. A kolejny ząbek nie idzie?
Chętnie bym się z Wami spotkała
Jak Maksio wydobrzeje to się umówimy na muffiny i ciastka.

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

18 maja 2012, 13:12

Koroneczka, ciesze s,ie ze Maksiowi lepiej
ale lepiej idź do lekarza, by zrobił zdjęcie kolanek czy coś tam się nie zaczyna.
dzieki, mysle ze pojde w poniedzialek dopiero
A powiedz w jakiej sytuacji bolą cię najbardziej te kolana?
najbardziej wlasnie boli jak kucam, albo schodze ze schodow, boli od wewnetrznej strony
mam nadzieje, ze to od przeciazenia, bo przeciez ciagle malego klocka dzwogam na 3 pietro :ico_olaboga:
Mateusz ma 79cm i 10kg :-)
:ico_brawa_01:
ja dzis zwaze mala na naszej wadze bo jestem ciekawa
My mamy ok.2 h do Gołuchowa więc wyjedziemy ok 8-8.30. Spotkamy się na parkingu koło zamku ok.10, jeśli Wam ta godzina pasuje? Jak będziemy wyjeżdżać do Ci znać.
hmm ok, chciaz nam bardziej by pasowalo po poludniu

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

18 maja 2012, 14:07

hmm ok, chciaz nam bardziej by pasowalo po poludniu
Ok, nie ma problemu-młody i tak nam będzie spał w samochodzie. O której Wam pasuje?

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

18 maja 2012, 14:10

Ok, nie ma problemu-młody i tak nam będzie spał w samochodzie. O której Wam pasuje?
o to fajnie, moze byc 14-15?

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość