Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

22 maja 2012, 23:30

Madleine, chyba bym się rozpłakała z bezsilności
wlasnie to zrobilam,nienawidze takich wypadkow...bylam taka zła,ze nawet nie bylam w stanie tego posprzatac :ico_zly: Dobrze,ze byl moj brat i mi pomogl,ale teraz caly czas sie mnei pyta nie czy mam ochoty na sernik złośliwiec :ico_nienie:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

22 maja 2012, 23:39

Madleine, no złośliwość rzeczy martwych:/ Następnym razem sprawdzisz 3 razy i będzie ok!
Lecę do łóżka bo poprzednią noc bardziej czuwałam niż spałam. Mąż wracał z tej delegacji i cały czas się martwiłam żeby szczęśliwie dojechał. A był dopiero po 8 rano :ico_zly:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

23 maja 2012, 08:59

hej dziewczyny
nie wiem dlaczego i co to zmienia bo tak czy siak musiałabym pić te swoje 75 g :ico_noniewiem:
no ja też nie wiem. Chyba że jak zły wynik na czczo byś miała to wtedy może byś już nie piła :ico_noniewiem:
dlaczego Tymek ma głowę w mojej pupie
:ico_smiechbig:

Madleine
kurde ale bym się wkurzyła :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Wczoraj babka mi napisała smsa że wysłała wózek kurierem to może dzisiaj dojdzie :ico_sorki: :ico_sorki:

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

23 maja 2012, 11:29

Witam 2 w 1 :ico_ciezarowka:

Madleine, a mialas taka ochote na ten serniczek :ico_pocieszyciel:

gosia888, no to czekamy na wozeczek :ico_brawa_01:

Ja po wizycie mala napiera na szyjke jak narazie 1cm rozwarcia szyjka miekka jakby zaczely sie skorcze to prosto do szpitala jak nie to za tydzien wizyta i umowimy sie na ciecie dzis doktorka dzwonila do szpitala ale niestety byla operacja i nic sie nie dowiedzialysmy :ico_zly:

A co tu u nas taka cisza :ico_szoking: dziewczyny gdzie wy sie podziewacie!!!!!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

23 maja 2012, 11:36

Madleine, a mialas taka ochote na ten serniczek
nooo nawet mi nei mow :ico_placzek:
Zrobie na dzien matki drugi i tym razem sprawdze 3 razy czy dobrze zapiełam tortownice ;-)

ja sie zabieram za porządki...ale mi sie nie chce :ico_olaboga:

a dzis na 18 pierwsze zajecia w szkole rodzenia :-)

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

23 maja 2012, 11:46

ja się melduję :ico_ciezarowka: ale weny do pisania brak, wybaczcie :ico_sorki:
Madleine, :ico_olaboga: mój synuś to by chyba z podłogi zjadł jakbym wywaliła :ico_haha_01:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

23 maja 2012, 12:19

Ja się opalałam na dworze :ico_haha_01: a wcześniej gotowe na wszystko oglądałam. Teraz jadę po Tomka do szkoły i mam plan umyć mu basen i nalać wodę bo upał mamy :ico_brawa_01: chociaż jutro już ochłodzenie :ico_placzek:

[ Dodano: 23-05-2012, 12:20 ]
Ale to ochłodzenie może na Marty poród bo chciała w weekend i chciała by chłodniej było :-)

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

23 maja 2012, 12:23

Teraz jadę po Tomka do szkoły i mam plan umyć mu basen i nalać wodę bo upał mamy
Zazdroszcze....ale bym sie popluskała w wodzie na sloneczku....a jedyne co moge to wejsc do wanny :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

23 maja 2012, 12:35

Witam:)

Ja nie zaglądałam od rana ponieważ ledwie żyłam. Ale po 9 zaciągnęłam moje dziecię do sypialni i zdrzemnęłam się troszkę. Mała buszowała po szafach aż w końcu położyła się obok mnie i śpi do teraz :ico_sorki:
Na dworze skwar :ico_szoking:
A ja na obiad robię rosołek na schabiku a na drugie danie ziemniaki, schabik i mizerie :-D
mam plan umyć mu basen i nalać wodę bo upał mamy :ico_brawa_01: chociaż jutro już ochłodzenie :ico_placzek:
Przed chwilą to samo mi przyszło do głowy...ale bym sobie nóżki chociaż pomoczyła :ico_sorki: Tylko boję się o małą bo nadal jakaś marudna jest jakby walczyła z przeziębieniem.

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

23 maja 2012, 13:48

Dziewczyny, ja dziś też ledwo żyję - Młody pomimo skwaru wyciągnął mnie na spacer i po 10 min już go ciągnęłam w strone domu, a on mnie w strone parku - błagałam o litość, ale był nieugięty :ico_oczko: - trudno - na szczęście w praku było dużo cienia i lekki wiaterek więc dało się znieść. Zato w drodze powrtonej musiałam niezły odcinek pchać go w wózku po kilka górek - myślałam że padnę - starsznie mnie bolą te mieśnie u góry przy pośladkach :ico_olaboga: Poza tym zmieniłam dzisiaj pościele, poprałam, troche ogarnełam i biore się za gotowanie barszczyku :ico_oczko:

Qanchita, a jak to rosół na schabie? :ico_noniewiem: Ja zawsze na kurze robiłam :ico_oczko:

Madleine, współczuję wypadku z serniczkiem :ico_placzek:

Gosia, super z tym basenem na dworze - jadę do Was! :ico_haha_01:
A ten aparat sąsiada, to Sony DSC-H20, ale bardzo trudny do zdobycia bo już nie produkowany, a jego następca to H50 lub X1, ale są niestety dużo większe. Podobno kompaki Canonów też są niezłe :-)

Aniula, kurcze, Ty już zaraz będziesz tulić Polę :-D
Marta, Ty też już niebawem Agatkę zobaczysz :ico_brawa_01:
Ależ ten czas leci...

Coś Asi nie widać :ico_noniewiem: Mam nadzieję że wszystko u niej dobrze :ico_sorki:

A Kasiala pewnie gdzieś szaleje na bazarku wybierając truskawki :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość