Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

24 maja 2012, 11:01

Witam kochaniutkie :-) waśnie wsunęłam śniadanki i dochodzą moje nogi do siebie po wczorajszych spacerach :ico_sorki:

Madleine ja chodzę do szkoł rodzenia przy szpitalnej do szpitala w którym będę rodzić i powiem Ci ze u Nas to tylko o porodzie mówią i o połogu, laktacji, opiece nad noworodkiem a we środy mamy cwiczenia przygotowujące do porodu i proponowane do porodu co by miały złagodzić ból bo same mówią ze będzie bolało jak skurczybyk j jasna cholera :-D a no i np jakie ćwiczenia wykonywać jak dzidziuś ustawiony jest poprzecznie, pośladkowo aby się właściwie obrócił ogólnie spoko zajecia :-)

Ja też mam lenia dzisiaj nic a nic mi się nie chce a wybieram się do Lidla bo dzisiaj jest promocja na artykuły dla ciężarnych i niemowlaków to może coś znajdę ciekawego :-) no i jeszcze sterta prasowania mnie czeka a tu siostra dzwoni zebym na plac poszła :ico_olaboga:

Marta dzieje się cosik u Ciebie że tak liczysz na tą sobotę?

właśnie może Mamusia chwilowo ma brak czasu ale później nadrobi :-D

kurde gorąco mi wrrr w domu mam 26st

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

24 maja 2012, 12:04

Obudzil mnei nad ranem bol podbrzusza i twardnienie,az sie wystraszylam.
mnie coraz częściej boli brzuch. Ale to raczej nie twardnienie tylko tak na okres.
bo dzisiaj jest promocja na artykuły dla ciężarnych i niemowlaków to może coś znajdę ciekawego
no właśnie widziałam. A powiedzcie czy to dobra cena za 3 pieluchy tetrowe 15zł? Ale te pieluchy z rysunkami. I koleżanka mi powiedziała że w rossmanie jakieś wkładki laktacyjne są w promocji druga paczka 50% taniej i ona je poleca. Przy okazji powiem że wczoraj w kąpieli jak ściskałam sutek to już siara poszła.

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

24 maja 2012, 12:44

czy to dobra cena za 3 pieluchy tetrowe 15zł?
moim zdaniem drogo ,to jest bardziej cena jak za flanele niz za tetre moim zdaniem :-)
porodzie mówią i o połogu, laktacji, opiece nad noworodkiem a we środy mamy cwiczenia przygotowujące do porodu i proponowane do porodu co by miały złagodzić ból bo same mówią ze będzie bolało jak skurczybyk j jasna cholera a no i np jakie ćwiczenia wykonywać jak dzidziuś ustawiony jest poprzecznie, pośladkowo aby się właściwie obrócił ogólnie spoko zajecia

Kurcze,ale Fajnie, u nas o tym nie bylo ani slowa i w planie zajec tez ...;/

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

24 maja 2012, 13:18

A powiedzcie czy to dobra cena za 3 pieluchy tetrowe 15zł? Ale te pieluchy z rysunkami.
No te kolorowe tyle kosztują. Kasiala jak się wybierasz to wymacaj czy są porządne, grube czy taka siateczka która po pierwszym praniu się rozejdzie :ico_nienie: Bo jak fajne to ja też jeszcze ze 3 kolorowe muszę kupić :ico_oczko:
No i bodziaki widziałam że fajne mają...tzn na zdjęciu wyglądają fajnie. No ale w sumie z ciuszkami dla malucha to już spasuję bo znów nagromadzę tego dla całego żłobka :ico_szoking:
U nas dzis dalej sliczna pogoda....ale bym posiedziala na dworze :-)
U nas piękne słońce się zrobiło ale wiatr chce głowę urwać :ico_szoking:

Ja chcę spać, ale Jolka nie podziela moich potrzeb i mi nie pozwala :ico_placzek:
Czuję się jakoś trupio :ico_noniewiem:

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

24 maja 2012, 14:00

zyje, lubie was, musze lezec z nogami i pupa w gorze, nie mam jak pisac, szyjka sie skraca 24mm, dziecko ma nisko wcisnieta glowke i mnie uciska, ma wysoki puls, w srode ktg.

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

24 maja 2012, 14:02

No to my z Dawisiem wróciliśmy z Lidla i mogę zdać relacje :-D :
- pieluch tetrowych nie zlalazłam, to głownie grzebaliśmy się w samochodzikicha, klockach, sprzećie do puszczania baniek mydlanych :ico_oczko:
- bodziaki widziałam - jakoś mnie nie powala, ale za tą cenę może być.
- koszulki i tuniki dla kobiet w ciąży mogą być jak za 25 zł, ale to raczej do wyjścia na zakupy spożywcze czy spacer wokół bloku - mało wyjściowo wyglądają :ico_oczko:
- zabawki fajne :-) Kupiliśmy 2 układanki drewniane inetraktywne, samochodzik, zwirzaczki puszczajace bańki mydlane - pewnie każy z blokowych dziecików chwyci po jednym i będą bańkować :ico_oczko: widziałam też fajną matę edukacyjną muzyczną, ale ja mam fajną po Dawisiu, więc nie kupowałam.
Za resztą nie dałam rady się rozejrzeć, bo Dawid się niecierpliwił, a Wiki cisnęła mocno na pęcherz :ico_oczko:

Madleine, a gdyby tak koleżanka zameldowała Cię u siebie na okres czasowy i poszłabyś do tej szkoły rodzenia co ona chodzi?! :ico_oczko:

Qanchita, wielkie dzięki za przepis - brzmi pyszniusio - na pewno spróbuję :-D

Gosia, ja wypróbowałam mnóstwo wkładek laktacyjnych i mogę polecic jedynie Johnsona - w takim pomarańczowym okakowaniu - chłonne i wygodne. Cała reszta jakoś mi wyłaziła, uwierała i przeciekała. Tym razem chce jeszcze zakupić kilka wielorazowych - i tak pralka będzie chodziła codziennie, więc co mi szkodzi wrzucić, a zawsze to milej mieć na piersi coś naturalnego :ico_oczko:

Słuchajcie, a Malinowej jakoś też ostatnio dawno nie było :ico_noniewiem: Mam nadzieję że u niej też wszystko dobrze

[ Dodano: 24-05-2012, 14:04 ]
Asia, trzymaj się! :ico_pocieszyciel: Niech Marysia jeszcze bezpiecznie sobie posiedzi :ico_sorki:

Aaaaa...całkiem bym zapomniała - mam dzisiaj wizyte u gina o 17 - muszę wydrukować wyniki z laboratorium, ciekawe co tam moja lemoniadka wykazała :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

24 maja 2012, 14:31

mamusia28 to trzymaj małą jeszcze kilka tygodni. I jak już zajrzysz na odliczanie to chociaż napisz nam krótko jak żyjesz :ico_sorki:
ja wypróbowałam mnóstwo wkładek laktacyjnych i mogę polecic jedynie Johnsona
Jejku...ja też wypróbowałam kilak firm ale za chiny nie pamiętam które były najlepsze :ico_wstydzioch: Wiem że jedne były fajne, inne zostawiały kłaki na sutkach (bepanten) i mnie denerwowały. Ale przeciekać jakoś nie przeciekały żadne. Kurcze...najlepsze były takie które miały odciśniętą kratkę na powierzchni,ale nie pamiętam firmy :ico_noniewiem:

[ Dodano: 24-05-2012, 14:40 ]
Chyba z belli te wkładki były...tzn te z których byłam najbardziej zadowolona.

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

24 maja 2012, 15:39

Qanchita, tak z belli, one dla mnie też najfajniejsze.
Mamusia trzymaj się w dwupaku :ico_sorki:

poród w sobotę mam ustalony z Gosią- ona mi wywołuje :ico_haha_01: :ico_oczko: tylko na wieczór ma mnie brać żebym w niedziele urodziła bo w poniedz. nie miałby mnie kto ze szpitala odebrać.
oczywiście to żarty są, cosik czuję że moje dzieciaki razem z czerwca będą :ico_haha_02: ale nie ma tego złego- pojem pyszności. dziś z urwisem wtrąbiliśmy kilogram truskawek w kwadrans, na jutro planuje kalafiorka panierowanego w bułce tartej. jestem łakomczuch to w sumie dla tych pyszności Agatka może posiedzieć jeszcze :-D

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

24 maja 2012, 16:54

Mamusia odpoczywaj :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: Ale ta Marysia niecierpliwa i chce koniecznie Ciebie zobaczyć szybko :ico_haha_01:

Ja też byłam w lidlu ale szczerze nic mnie nie urzekło :ico_haha_01: Byłam też w biedronce kupiłam Tomkowi tą podróbę crocsów. No ale za duży rozmiar wzięłam i chyba jutro wymienię na mniejszy. Nie wiecie czy tam bez problemu wymieniają?

Co do wkładek to coś mi świta że gerbera używałam. Ale jak patrzę na opakowanie to nie wiem sama :ico_noniewiem: belli nazwa też coś mi mówi. Chyba johnsona nie podpasowały. Kurde to 7 lat temu było i już nic nie pamiętam :ico_olaboga: a zadałam wam pytanie kupujecie butelki jakieś?

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

24 maja 2012, 17:12

a zadałam wam pytanie kupujecie butelki jakieś?
ja kupiłam 2 butelki antykolkowe tommy tippiee i wlasnie nie wiem czy starczy

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość