Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

25 maja 2012, 22:06

koleżanki są potrzebne dla nas i dla dzieci naszych by miały z kim czas spedzać
oj tak :ico_sorki:
a powiedz Piotruś ile ma zęboli?
2, dolne dwójeczki, ale ładnie sobie radzi, banana już dawno mu dawałam, jeszcze zębów nie miał, z innymi owocami niedawno próbowałam, kupię mu truskawki, ciekawe czy mu posmakują
A co dla ciebie oznacza że mało je ?? Czyli ile?
po prostu mało, jego menu wygląda tak:
5-6 rano cycuś (Piotruś to też ranny ptaszek, tak jak i jego siostra)
9-10 kaszka, na gęsto łyżeczką (zjada zaledwie 100 ml)
12-13 zupka (ok. 100-120 ml), po zupce cycuś na popitkę
15-16 jakiś owoc
19 kaszka (znów 100 ml, a często nawet mniej)
20-21 cycuś
W międzyczasie podaję mu do picia wodę

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

25 maja 2012, 22:16

i widzisz?kolejna rzecz której nie zrobiłam, ooo i jutro mały dostanie banana w rekę:):):)Dziękuje!!!

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

25 maja 2012, 22:38

i widzisz?kolejna rzecz której nie zrobiłam, ooo i jutro mały dostanie banana w rekę:):):)Dziękuje!!!
he he :-D

napisałam, że Piotruś ma dwie dwójeczki, a to są przecież jedyneczki :ico_oczko:

Idę spać, póki się da :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Agus
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:00

25 maja 2012, 23:23

witam wieczorkowo :) Olis juz spi, pierwszy raz tak 'wczesnie' od kilku dni.. ale dzisiaj wczesniej na drzemke poszedl i dluzej go przytrzymalismy a i przez tego zebolka troche plakal przed snem i padl mi w koncu po butli i cycusiu :-)
a powiedzcie jak ubieracie dzieciaczki do spania?
jak chlodno to body z dlugim rekawkiem i w spiworek a jak cieplo to samo body z dlugim, bo okna zazwyczaj mamy cala noc otwarte a on bez przykrycia spi wiec w krotkim by zmarzl
dziś Konrad raczkował po podłodze w pokoju i wstał koło łózka od Majki :ico_brawa_01: pierwszy raz :ico_brawa_01:
gratulacje dla malego zdolniachy :ico_brawa_01:
i bedzie bicie rekordu Guinessa w ustawianiu wiezy z naleśników :ico_haha_01:
:ico_szoking: a jaki jest obecny wynik wiesz moze? :ico_oczko:
Aguś cudna pogoda nareszcie nie???? Jejuś ja nawet sukienke nałożyłam dziś
a wczoraj nawet cieszyłam sie z tego, ze spodnie lepiły mi się do tyłka,
hahaha a wiesz ze dokladnie to samo powiedzialam kolezance wczoraj jak bylysmy w parku? :ico_haha_01: ja wyciagnelam z szafy krotkie spodenki a i dzisiaj sobie tez takie lniane do kolan kupilam bo jak przegrzebalam szafe to okazalo sie ze same dzinsy mam a na lato poza jednymi spodenkami nic.. to znaczy mam kiecki ale sie nie mieszcze jeszcze :ico_wstydzioch: a i Oliwkowi dzisiaj z podnietki ta pogoda kupilismy kilka par krotkich spodenek i z 6 koszulek w primarku :ico_brawa_01: takie sliczne kolorowe sa i po 2-3f :ico_brawa_01:

szkieletorek a czemu dopiero za miesiac znow na basen pojdziesz? nie mozesz wczesniej?
po prostu mało, jego menu wygląda tak:
5-6 rano cycuś (Piotruś to też ranny ptaszek, tak jak i jego siostra)----- 7-8 cycus
9-10 kaszka, na gęsto łyżeczką (zjada zaledwie 100 ml) -----tak samo
12-13 zupka (ok. 100-120 ml), po zupce cycuś na popitkę ------ cycus
15-16 jakiś owoc ------sloiczek owocowy
19 kaszka (znów 100 ml, a często nawet mniej) ------tak samo
20-21 cycuś --------cycus a od kilku dni i butla
W międzyczasie podaję mu do picia wodę

wiec u nas praktycznie tak samo jak u Ciebie jest inia. ale jesli Ci nie traci na wadze, prawidlowo sie rozwija i nie ma zadnych oznak do zmartwien to chyba nie ma co sie martwic, co?


a i mialam Wam pisac co u Malinki - juz jakis czas temu do niej pisalam ale nie mialam kiedy Wam tu dac znac :ico_olaboga: a wiec tak - jest w trakcie rozwodu, zamieszkala z kims innym, byla z nim szczesliwa.. pisze byla bo jakis czas pozniej napisala mi ze niestety sie nie udalo.. wrocila do mamy, ale mowi ze szuka domu dla samotnych matek bo u rodzicow za ciasno :( a z Liwka wszystko ok, chodzi, 7 zabkow ma. takze nie za ciekawie niestety jej sie wiedzie.. :/

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

25 maja 2012, 23:32

a i mialam Wam pisac co u Malinki - juz jakis czas temu do niej pisalam ale nie mialam kiedy Wam tu dac znac a wiec tak - jest w trakcie rozwodu, zamieszkala z kims innym, byla z nim szczesliwa.. pisze byla bo jakis czas pozniej napisala mi ze niestety sie nie udalo.. wrocila do mamy, ale mowi ze szuka domu dla samotnych matek bo u rodzicow za ciasno a z Liwka wszystko ok, chodzi, 7 zabkow ma. takze nie za ciekawie niestety jej sie wiedzie..
uuuu przykre, taka młoda i już rozwód.

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

26 maja 2012, 07:34

kupię mu truskawki, ciekawe czy mu posmakują
Tylko uważaj.Truskawki bardzo uczulają.
A jak z jego skazą??
U nas od tyg jest zmiana ogromna.Nic nowego nie robię a buzia jest niemal bez skazy.
jego menu wygląda tak
No to u nas prawie identycznie tylko moja deserku mnie je ,zamiast tego cyc . Tez je moja mało . Ale przybiera ok ,rozwija się prawidłowo więc się nie martwię.
szkieletorek a czemu dopiero za miesiac znow na basen pojdziesz? nie mozesz wczesniej?
Mogę .Ale wydawało mi się że może jak pójdę za jakiś czas to nie będzie płakać bo będzie większa. W domu jak była w basenie to była bardzo zadowolona.
mialam Wam pisac co u Malinki
Ojej rozwód?? Ale mówiła że się układało, że prace znalazł. No szkoda ,ma przeżycia dziewczyna.

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

26 maja 2012, 08:09

Agus, szkieletorek, Piotruś nie traci na wadze, ale taki raczej szczuplutki jest, c do jego rozwoju, to nie mam zarzutów, sprytnie już raczkuje, wspina się na kolanka przy meblach, siada z każdej pozycji, robi ładnie papa, powtarza bababa i mamama i jest raczej wesoły, więc może faktycznie nie ma się co martwić, po prostu będzie szczuplejszy

oj, to u Malinki faktycznie nieciekawie :ico_noniewiem:
Tylko uważaj.Truskawki bardzo uczulają.
wiem właśnie
A jak z jego skazą??
całkiem dobrze, ja już coraz więcej mogę, a nawet spróbowałam już dać mu jogurt i nic się nie działo :ico_sorki:

Nocka taka sobie. Byłoby ok, tylko zaraz po tym jak koło 1 Piotruś zasnął (po 20 min płaczu), przyszła siostra z krzykiem i go obudziła, efekt płacz przez ok godzinę. Pobudka o 5, cycuś, pohasał chwilkę i zasnął i spał do 7

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

26 maja 2012, 09:28

inia1985, czemu siostra krzyczała?Nie ma dzieci? Nie rozumie?

U nas tylko raz pobudka, ale napił się wody i do 6 spał, potem mlejko dałam i jeszcze podźemał ale Eliza go obudziła, a ja dogorywałam, bo wczoraj z meżem gadaliśmy długo i niewyspana jestem tym razem przez meza hahahah

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

26 maja 2012, 10:24

czemu siostra krzyczała?Nie ma dzieci? Nie rozumie?
he he :-D może źle się wyraziłam, chodzi o Wiki :ico_oczko: przyszła do nas do łóżka :-D

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

26 maja 2012, 10:28

he he może źle się wyraziłam, chodzi o Wiki przyszła do nas do łóżka
aha hehehe no widzisz, a ja pomyslałam, ze u mamy jesteś i Twoja siostra krzyczała hihihihi.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość