Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

29 maja 2012, 00:25

Tylko 56 i 62 czy też większe? Bo nie wiem ile ubranek wyjmować
Ja podobnie jak Madleine uszykowałam sobie 56, 62 i 68. Reszta czeka "na zaś".

Dobranoc :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

29 maja 2012, 07:55

witam z rana, oczywiście :ico_ciezarowka: chyba juz tak przywykłam do brzusia że nie mieści mi się w głowie że Agatka z niego niedługo wyjdzie :ico_haha_01:
co do ciuszków to ja poprałam56, 62 i kilka 68 ale ten ostatni rozmiar nie prasowany, zanim mała do niego dorośnie to wyprasuje :ico_oczko: ale wszystkie 68 to mam nieprane w reklamówie wielkiej, bedę dorzucała do pran po porodzie po trochę, w koncu nierzadko sie pierze noworodkowe ubranka :ico_oczko: czasem miałam tak że np. brakło mi już tetry i połowe pralki prałam a tak to dopełnie tymi większymi ciuszkami i będzie ekonomicznie a i ciuszki świeższe jak nie bedą 3 miechy w komodzie lezały.

Mamusia mam nadzieję że dziś już lepsze samopoczucie :ico_sorki:

mój mąż mówił zawsze o jednym dziecku, ja o dwójce. po porodzie smyk dał nam poważnie popalić ale jakoś mojemu m. zaświtało w głowie mimo tego że jak jesdno jest to i drugiemu damy radę :ico_haha_01: jakby on decydował to wolałby pewnie jedno ale nie bronił się przed drugim rękami i nogami :ico_haha_01:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

29 maja 2012, 08:53

Hej dziewczyny

To i ja przyszykuje rozmiar 56-62-68. Może dzisiaj. A powiedzcie w jakim sklepie kupujecie tego białego jelenia? W jakimś supermarkecie czy gdzie? To bym kupiła dzisiaj.

Dzisiaj chyba ostatni dzień ciepła :ico_placzek: szkoda że dzień dziecka ma być brzydki bo Tomek z klasą mają spędzić na dworze.

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

29 maja 2012, 09:06

A powiedzcie w jakim sklepie kupujecie tego białego jelenia?
ja kupilam w carreefourze.
Tez musze tam podjechac bo ani w tesco ani w auchanie go nie ma :ico_zly:

tak wogole to witam :ico_kawa:

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

29 maja 2012, 09:07

Witajcie- dzisiaj czuje sie zdecydowanie lepiej - wczoraj resztami sil weszlam pod prysznic, maz umyl mi glowe a dzisiaj czuje sie jak nowo narodzona- chociaz od 3 nie spie!!!! Mecza mnie biegunki po zelazie - juz zmienilam lek i biore raz dziennie z kwasem foliowym ale nic to nie daje. Jutro jade na wizyte do lekarza i moze macie racje zapytam czy nie bedzie bezpiecznej w szpitalu. Tu sie stresuje ze maz tak wolno robi wszystko w mieszkaniu (wiem stara sie dokladnie)- szoruje , pucuje itp. , tesciowa ignoruje - codziennie wciska mi piers z kurczaka a ja codziennie chce cos innego a ona nic nie umie gotowac :/

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

29 maja 2012, 10:17

codziennie wciska mi piers z kurczaka a ja codziennie chce cos innego a ona nic nie umie gotowac :/
w szpitalu bardziej urozmaicony jadłospis :ico_haha_01: dobrze że już dzisiaj lepiej :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

29 maja 2012, 10:27

mamusia - to dobrze,ze juz lepiej!!

ja cos sie slabo czuje,nie mam na nic sily czasem mam wrazenie ,ze nie mam sil nawet oddychac ;/ Wczoraj i przedwczoraj tez tak mialam,ale jak sie polozylam na chwilke to przechodzilo ,a dzis nic...chyba poleze troche dluzej

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

29 maja 2012, 11:08

Witam:)

Gosia ja Białego Jelenia kupuję w takiej miejscowej hurtowni bo tam mają całą kolekcję :ico_oczko: Jak masz rossmana blisko to możesz tam zajrzeć, bo u mnie mają kosmetyki z białego jelenia, proszku ani płynu jednak nie znalazłam.
w szpitalu bardziej urozmaicony jadłospis :ico_haha_01:
Hehe... Ileż można jeść piersi z kurczaka :ico_szoking: W tym szpitalu pewnie rzeczywiście byłoby spokojniej i lepiej :ico_sorki:

Też wyczytałam że pogoda ma się zepsuć i zejść do 15st C :ico_noniewiem: A szkoda bo teraz jest tak akuratnie,te 21, 22st.

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

29 maja 2012, 11:23

moja tesciowa umie tylko usmazyc piers......... a ja to wymyslam z piekarnika, to ala bitki w sosie , to de volay itp a tu non stop to samo - sos z torebki, zuoy tez z torebki albo gotowce ze sloika i maz gotuje nam osobno.

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

29 maja 2012, 11:26

sos z torebki, zuoy tez z torebki albo gotowce ze sloika
o kurcze to bardzo zdrowe jedzenie tesciowa serwuje ;/ nie dziwie sie,ze masz juz dosc :ico_olaboga:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość