julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

30 maja 2012, 23:00

Malinowa, podpisuje się pod słowami Gosi - idź do lekarza!

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

30 maja 2012, 23:28

Malinowa do lekarza!!! Szkoda ze sama go wyciągnęłaś... naprawdę lekarz w takich przypadkach wskazany!!!

Dziewczyny ale Kaja dzisiaj mi wierci dziurę w bruchu no masakra... nie mogę leżec, siedzieć no w każdej pozycji się wierci... chyba czereśnie jej nie podeszły :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

31 maja 2012, 07:48

witam z rana.
wczoraj jakiś strajk elektrowni czy jak bo u mnie wieczorem prądu nie było :ico_zly:
spedziłam pół dnia w miescie wczoraj bo pierwsze ktg wyszło płaskie ok.130 tętno, zero ruchow. Agatki NIC nie było w stanie obudzić. no to kazał za 3 godz przyjsc bo jaktakie dalej bedzie to szpital. zjadłam batonika przed drugim ktg i sie królewna łaskawie uaktywniła :ico_haha_01: :ico_sorki:
teraz za tydzien mam być znów i wtedy mi powie jakie dalsze kroki. Śmiał sie że te dzieci co się za wcześnie pchaja to potem sie przeterminowuja
No jasna d..., każdy mi to kracze :ico_nienie: :ico_zly:
ale powiem wam że ja jestem tak na chodzie że :ico_szoking: i w sumie to do porodu mi tylko czasem spieszno, wieczorami- bo bym chciała utulić Agatke już. a tak to mi dobrze w dwupaku zazwyczaj :ico_haha_01:
wczoraj brak prądu spowodował że z męzem przyspieszanie zastosowaliśmy ale zero skurczy czy czegokolwiek po tym- wręcz przeciwnie, spałam jak niemowle :-D

Aniula życzę szybkiego porodu SN :ico_sorki:
Mamusia super że tętno OK :ico_sorki:
Malinowa, poradz się lekarza
jest teraz taki spray że sie psika na kleszcza i on go w momencie zamraża i wtedy nie zarazi niczym ale w rossmanie to po 35 zł to się nie zdecydowałam póki co :ico_noniewiem:

co do kaszllu i katarów- my znów mamy zielony z rana- tzn. Patryk. Odkad chodzi do pkola to kazdy zwykły katar konczy sie takim zielonym z rana :ico_chory: za miesiąc mamy wizytę u laryngologa, może wymyśli coś mądrego. bo antybioty załatwiaja sprawę na 2 tyg :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

31 maja 2012, 09:30

Witam porannie:)
W domu znów wesoło bo mam od rana 3 osobową ekipę dzieciaków i bawią się w duchy :ico_szoking:

Malinowa ja się boję tych małych paskudztw jak ognia :ico_chory: Wybrałabym się do lekarza zapytać bo normalnie to dają chyba zastrzyk na wszelki wypadek a jak się jest w ciąży to nie wiem :ico_noniewiem:

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

31 maja 2012, 09:33

Martuś, spokojnie, do przeterminowania masz jeszcze dwa tygodnie - nie ma co panikować narazie :ico_oczko: Postaraj się wrzucić na luz i pewnie Agatka Cię niespodziewanie zaskoczy w pewnym momencie, bo takie ciągłe wyczekiwanie wprowadza jednak troche stresu. Ja urodziłam Dawisia 2 dni po terminie. Kilka dni przed już robiłam wszystko co się da aby przyśpieszyć i tak ciągle tylko czekałam, a potem machnęłam ręką, zaplanowałam coś na następny dzień i zaczełam spokojnie i na luzie realizowac plany - byliśmy w hurtowni pewnej, na innych zakupach, a ja miałam lekkie skurcze które całkowicie bagatelizowałam, a które się nasiliły w jednej chwili i zaczeła się akcja porodowa :-) Teraz też nie nastawiam się kiedy ma się to stać - niech się dzieje kiedy chce. Martwić się będe jeśli będę grubo po terminie :ico_oczko:
A no i zdróweczka dla Patryka!!!! :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

31 maja 2012, 09:34

malinowa19, ja tez bym poszla od razu do lekarza,lepiej dmuchac na zimne!!!!


chyba czereśnie jej nie podeszły
ale bym zjadła czeresnie,ale drogie teraz sa :ico_placzek:

tak wogoel to witam z rana :ico_kawa:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

31 maja 2012, 09:40

Odkad chodzi do pkola to kazdy zwykły katar konczy sie takim zielonym z rana
a migdałki były sprawdzane? Takie to niestety uroki przedszkola. Ale przechodzi na szczęście :ico_sorki: :ico_sorki:

i ja również witam z rana.

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

31 maja 2012, 09:41

ale bym zjadła czeresnie,ale drogie teraz sa :ico_placzek:
Ty zdążysz jeszcze zjeśc jakbedą tansz, ja nie patrzę na cene, bo potem nie zjem :ico_oczko:
jedynie czekam na spadek ceny szparagówki :ico_haha_01:

Julchik, ja nie czekam na poród jakoś mega niecierpliwie- nie mam czasu myśleć w ciągu dnia. Mnie tylko dobija że codziennie słysze- e, pewnie przenosisz. albo " a Ty jeszcze nie urodziłaś" :ico_noniewiem: no i wieczorami jak jestem sama, m. w pracy a smyk śpi to mi sie włącza myślenie jak to będzie, kiedy itp :ico_oczko:

[ Dodano: 31-05-2012, 09:42 ]
a migdałki były sprawdzane?
właśnie za miesiąc mu zbada.ale i tak nie dam wycinac na razie :ico_nienie: noworodek w domu będzie a sama smyka do szpitala nie puszczę, tzn z tata by byłale wiadomo- co mamusia to mamusia :-D

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

31 maja 2012, 09:43

bo potem nie zjem :ico_oczko:
a po ile są?

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

31 maja 2012, 09:43

gosia888, nawet nie wiem ile płaciłam :ico_wstydzioch:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość