Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

28 maja 2012, 14:36

- wybacz :ico_sorki: :-D
leż i się nie stresuj ... wszytko będzie dobrze
Już chyba troszkę lepiej. Mdłości rzadziej mam. Z dzidzią wszystko ok.
I może już nie będę musiała leżeć, chociaż i tak nie leżałam, bo nie ma jak.
We wtorek ide na badania, strasznie sie boje na czczo. Bo jak sie budze od razu musze coś zjeść bo inaczej mnie okropnie mdli. Zobaczymy.
A w przyszły poniedziałek ide na kolejną wizytę.
Na razie mam luteina dowcipną, że się tak wyrażę i no-spe trzy razy dziennie. Plus rzecz jasna kwas foliowy i biore te tabletki na mdłości.
ale co ja widzę Kasia90, gratulacje i oszczędzaj sie kochana :ico_haha_02:
A dziękuję. ;)
tylko kupka niestety jeszcze nie opanowana i robi w majtki
Jak ja się cieszę, że mamy to już za sobą! Pewnie Wam ciężko z tą kupką. Ale na Karolka też przyjdzie czas.
wybaczcie brak czasu
U mnie też go brak, ciąża, komplikacje, mdłości, złe samopoczucie, a to dopiero początek, bo do tego Kinga na bieżąco, co weekend prawie szkoła, zaczynają mi się już egzaminy, sesja, do tego pracę piszę, musze 1 rozdział do połowy czerwca oddać. I jeszcze Kamila rodzice się rozwodzą. Za dużo jak dla mnie ostatnio. Jeszcze Kinga bić zaczęła. Nie wiem już co mam z nią zrobić.

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

29 maja 2012, 09:11

wiolaw moze u Twojej znajomej za pierwszym razem nie byla to ospa, w żłobku jest teraz co jakiś czas dziecko z ospą, u Zosi nic. U nas skończyło się na 7 krosteczkach, bo jak lekarz mówi szybko zareagowaliśmy i od razu dostała syrop, a nie jakieś maści do smarowania :-D W zeszłym tygodniu za to miała anginę :ico_olaboga: też szybka reakcja, bo juz wiem jak wygląda język przy anginie i po 3 dniach antybiotyku mogła wrócić do żłobka :-D Dopóki nie przytniemy migdałkow, to niestety anginy mogą być często. Ostatnio to trochę moja wina, bo dalam jej loda i nie poczekała aż się trochę rozpuści, tylko zjadła zimnego :ico_noniewiem:

Brawo za przedszkole, Zosia też się dostała :ico_brawa_01:

wiolaw ZOsia ma czasem takei etapy że za nic w świecie nie zrobi kupki do nocnika czy ubikacji, tylko do pampa i wtedy nie nalegam żeby nie było skutku odwrotnego, daję jej czas i jest dobrze :ico_oczko:
luteina dowcipną
też to brałam chyba do 20 tygodnia, a potem prawie do końca kaprogest w zastrzykach :ico_olaboga:
Jeszcze Kinga bić zaczęła. Nie wiem już co mam z nią zrobić.
może ma taki etap, też to przechodziliśmy. Brałam wtedy ZOsię na kolana i spokojnie jej tłumaczyłam, że tak nie wolno, ze to brzydko itp.
jeszcze Kamila rodzice się rozwodzą
o to nieciekawie się porobiło, musicie jakoś przetrwać.

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

29 maja 2012, 09:31

dzien dobry, co tam u was? u nas spoko, rano śniadanie, rower, obiad drzemka i ja do pracy
u nas rower obowiązkowy codziennie a że oliwii dogonić sie nie da to kupiłam hulajnoge i czekam właśnie na przesyłke :ico_wstydzioch:

Kasia90, trzymaj sie tam jakoś, aż zazdroszczę ci i jednoczesnie współczuję samopoczucia

Magda33 i matikasia, wy chyba macie podobne łóżeczka na maluchów, jak sie sprawują? dobre? bo mama chce kupić oli i sie zastanawiam, no i na ile realnie jeszcze starczą? bo sie zastanawiam miedzy takim drewnianym jak macie a minnen z ikei, ma regulowaną długość od 135 do 206 cm, o takie:
Obrazek
no i nie wiem

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

29 maja 2012, 12:16

też to brałam chyba do 20 tygodnia, a potem prawie do końca kaprogest w zastrzykach :ico_olaboga:
Nawet mnie nie strasz!
może ma taki etap, też to przechodziliśmy. Brałam wtedy ZOsię na kolana i spokojnie jej tłumaczyłam, że tak nie wolno, ze to brzydko itp.
Robie tak samo, a przynajmniej się staram, bo jest do tego stopnia źle, że jak wpadnie w amok i ją sadzam na kolanach to się wydziera i dalej bije, to ją za ręcę chwytam i trudno, trzymam na siłe i mówie żeby się uspokoiła to ją puszczę. Nie zawsze skutkuje, czasami nawet 5-10 minut to trwa. Czasami nie mam już siły. Raz nawet jej w tyłek dałam. Co prawda pewnie ledwo poczuła, poskutkowało na jakiś czas, ale znów to samo. Nie mam zamiaru stosować klapsów, ale już nie miałam sił.
o to nieciekawie się porobiło, musicie jakoś przetrwać.
Cięzko bedzie w tej sytuacji. Mama Kamila sobie kogoś znalazła... :/

Isia ładne to łóżeczko...

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

29 maja 2012, 13:02

kupilismy jednak cos takiego
Obrazek
bo mimo ze to z ikei tez praktyczne rozsuwane to by dochodziło dokupienie materacy i wieksze gabarytowo niz to, a jesli za jakis czas mi sie umysli zmienic to sprzedam to - kupie inne
i cena atrakcyjna 140 zł (używane) + kurier, ciekawe ile :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

29 maja 2012, 14:47

Nawet mnie nie strasz!
nie straszę, tak było :ico_noniewiem: ale jak patrzę na ZOsię, to wiem, ze warto było. KAprogest raz na 5 dni, wiec tragedii nie było

isia ja mam inne łóżko dla ZOsi
Cięzko bedzie w tej sytuacji. Mama Kamila sobie kogoś znalazła
kurcze, że to życie musi być takie pogmatwane.

Ja czasem mam dosć mojego P, przez ten brak pracy zrobił się nie do wytrzymania i wiecznie się na mnie drze i zaczęłam się zastanawiać nad wyprowadzką. Trzyma mnie to, że mam tu lekarzy Zosi, żłobek, a od września przedszkole, no i nie muszę dojeżdżać. Ale mam już dość ciągłych pretensji i zero wdzięczności za to, że gdyby nie ja, to nie miałby gdzie mieszkac i co jeść. Strasznie się od siebie oddaliliśmy :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

31 maja 2012, 22:09

hej
Strasznie się od siebie oddaliliśmy
oj jakieś takie dziwne czasy nastały ,że małżeństwa takie obce sobie są ,,,
przykre to ale prawdziwe , u nas też , niby razem ale osobno :ico_placzek:

a męża za bety i do roboty

isiawarszawa, fajne to łóżeczko i nie widać że używane

Kasia90, Kinga ma bunt trzylatka , sprawdza na ile jej wolno ,mój tez tak potrafi

dziś byłąm z Karolem u dentysty , trzecia wizyta lapisowania i oczywiście dał taki popis, że wyszłam pogryziona , spocona i on ma dziąsłą i wkoło usta czarne :ico_noniewiem:
a w sobotę mamy komunię u siosty , więc ładnie będzie wyglądał :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

01 cze 2012, 07:13

on ma dziąsłą i wkoło usta czarne
a w sobotę mamy komunię u siosty , więc ładnie będzie wyglądał
_________________
jak Zosia miała takie usteczka od lapisowania, to ładnie zeszlo na drugi dzień, wiec może i u Was do komuni zejdzie :-D
my dziś idziemy do dentysty, wiem, że dzień dziecka, ale niestety nie było innych terminów. Zobaczymy jak to bedzie u nas, Zosia mówi, że nie bedzie płakać, ale jak już tak mówi, to wiadomo jek będzie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
magduś81
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1790
Rejestracja: 25 sie 2008, 15:21

02 cze 2012, 20:39

Czesc Babeczki :-)
Ja tylko na chwilke nawet nie dam rady doczytać co u was :ico_placzek: czasu mi brak nawet na to żeby sobie usiąść i posiedzieć. Jestem zajechana zmęczona i zniechęcona.
K mnie wkurza, czasem mam dosyć i chętnie bym to pierdykneła.
Chłopcy dostali się do przedszkola o jestem bardzo szczęsliwa że tak jest.
Mieliśmy też kilka tygodni chorowania i ciężko było. Teraz dopiero chodzą od 3 tygodni i jest w miare bo narazie się kończy na kaszlu i katarze.

Mam nadzieje że dam rade doczytac co u was jak pójdą spać ale nie wiem czy nie padnę bo chodza ;późno spać a ja odrazu po nich :ico_oczko: nic się nie zmieniło do kiedy się urodzili.

Lece robić piciu bo już wołają :-D

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

04 cze 2012, 11:41

K mnie wkurza, czasem mam dosyć i chętnie bym to pierdykneła.
witaj w klubie Madziu :ico_noniewiem:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość