elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

06 cze 2012, 11:25

moje piersi po 2 ciążach uległy zmianie, ale jakoś nad tym nie ubolewam, ani ja ani mąż, nie sa już jędrne jak były ale są większe niż były przed ciażami, z tym, ze i ja wciąż większa, bo przed Eliza ważyłam 63-65 kilo a dziś 71 i staniki jak nosiłam B tak teraz nosze D. ale w ogóle mnie nie rusza zmiana piersi bo wiedziałam, e mają pprawo ulec zmianie poprzez karmienie i decydując sie na dziecie decydowałam sie na taką ewentualność.

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

06 cze 2012, 11:30

ale w ogóle mnie nie rusza zmiana piersi bo wiedziałam, e mają pprawo ulec zmianie poprzez karmienie i decydując sie na dziecie decydowałam sie na taką ewentualność.
no ja z kolei nie zdążyłam zdecydować się na dziecko. Po prostu zaszłam w ciąże, ale nie do końca byłam na to zdecydowana. Do tej pory myślę, że mogłam jeszcze poszaleć, ale wyszło jak wyszło i cieszę się, ze mam takiego fantastycznego synka. Dlatego może zależało mi na tym, żeby moje ciało po ciąży się nie zmieniło no i na szczęście jest jak nie naruszone. Mam tylko delikatną bliznę po cesarce, ale myślę, że i to w końcu będzie mniej widoczne

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

06 cze 2012, 11:52

nina0226, Ty młoda laska jesteś wiec inaczej patrzysz jak ja:):):) Ja majac 23 lata też mocno zwracałam uwagę na każdy uszczerbek na moim ciele hihihi. No i ja też nie ćwiczę ani nic więc nie ma co sie dziwić że w wieku 31 lat ciało jest inne jak w wieku 23 kiedy to się szalało na imprezach, chodziło na baseny, siłownie itp.

ALe zamierzam znów zacząć swoje ćwiczenia po skończeniu sie @. Pora ruszyc temat, kilogramy posżły w dół a skóra bleee, wiec czas wziać sie za to:)

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

06 cze 2012, 11:52

Szkieletorek a co mąż mówi na taką zmianę rozmiaru biustu?
No ja zawsze miałam małe więc wiedział że one wrócą do małego rozmiaru no i nastawiałam go że będą woreczki hehe .Jak na razie nic nie powiedział mi .Nie jest jakoś zniechęcony .Nadal tak samo mnie molestuje ;) hihi
decydując sie na dziecie decydowałam sie na taką ewentualność.
Dokładnie tak .
Ja tak samo podchodzę do tego. Wiedziałam że ciąża zmieni moje ciało . Ale sądziłam że będę mieć brzuch brzydki, że jakieś fałdy i rozstępy. Byłam na to przygotowana.Ale brzuch mam taki sam jędrny jak przed ciążą jedynie piersi.Ale ja nigdy nie chodziłam bez biustonosza więc teraz kupie jakiś dopasowany i tez będą w nim fajnie wyglądać.
Moja mama ma takie flaki że szok ale jak założy dobry biustonosz to cycki super jak malowane ehhehe
Zobaczymy jak będę wyglądać po drugiej ciąży .

Góra posprzątana ,muszę tylko odkurzyć i zmyć podłogę na klatce schodowej.Teraz mała przerwa na kawę i forum . Lila ma długą drzemkę więc spokojnie sobie pracuję.

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

06 cze 2012, 12:18

Ja majac 23 lata też mocno zwracałam uwagę na każdy uszczerbek na moim ciele hihihi.
no coś w tym jest. Ciągle chce się dążyć do doskonałości. Jak się patrzy na modelki przerobione w fotoszopie to chciałoby się wyglądać jak one. Może do ćwiczeń do ja zaparcia nie mam, ale ruszam się cały czas, uwielbiam grać w tenisa, jeździć na rowerze, tańczyć, więc jakoś tam się o tą figurę dba :-P. I zależało mi żeby te cycki nie były workowate. Bałam się przestać karmić, bo nie wiedziałam jak będą wyglądać. Ale na szczęście jest tak jak chciałam :ico_oczko: mój mąż się śmiej, że nadal fale radiowe można nastawiać cyckami bo sterczą
Nie jest jakoś zniechęcony .Nadal tak samo mnie molestuje ;) hihi
to super :ico_brawa_01:
Pora ruszyc temat, kilogramy posżły w dół a skóra bleee, wiec czas wziać sie za to:)
Ostatnio słyszałam fajny tekst który moim zdaniem jest maxymalną prawdą przynajmniej u mnie - że najlepszym lekarstwem na kompleksy jest kochający facet. A co do ćwiczeń to jestem z Tobą - sport to zdrowie :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

06 cze 2012, 12:19

Cześć :-D

Byliśmy wczoraj na kabarecie Ani Mru Mru i kurde, uśmiałam się za wszystkie czasy :ico_haha_01:

Temat cyckowy :-D
Hmmm.... u mnie to duża dość zmiana, bo nie dość,że po karmieniu to jestem na minusie prawie 8 kilo niż przed ciąża. Jak skończyłam karmić to bez stanika zostałam :ico_olaboga: Wszystko za duże, obwód i miseczka :ico_olaboga:
No, ale byłam na zakupach i pani brafitterka dobrała mi stanik i już wiem, jaki mam rozmiar, hihi i nie jest źle, bo wyszło 70F.
Ogólnie teraz mam fajne, małe cycki i chyyba przez to,że są lżejsze to tak nie wiszą :ico_haha_01:
szkieletorek, koło Carrefoura, na pasażu jst fajny sklep z bielizną Body and Senses :ico_oczko:

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

06 cze 2012, 12:22

Moja mama ma takie flaki że szok ale jak założy dobry biustonosz to cycki super jak malowane ehhehe
a ogólnie Twoja mama ma małe czy duże piersi?
Moja ma nie duże myślę, że takie jak moje z B, ale też takie woreczki nie zbyt atrakcyjne. I jak nałoży biustonosz to wcale lepiej nie jest. Nie wiem, może nie umie dobrać odpowiedniego :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

06 cze 2012, 12:23

szkieletorek, Tobie napiszę, bo znasz te rejony. A jak mi M. o tym powiedział rano przez tel. to dalej o tym myślę i w głowie mi się nie mieści ludzka głupota :ico_olaboga: Wyobraź sobie,że jechał tir do Lidla i pytał na cb o drogę do tego sklepu. I jacyś gówniarze poprowadzili do na górę Marcina :ico_szoking: On tym wielkim autem 20 ton i ponad 20 ton ładunku wjechał powyżej tej restauracji i się zaklinował na skrzyżowaniu w stronę ruin :ico_olaboga: Wczoraj o 20 i nadal tam stoi :ico_noniewiem: M. tam był, bo miał spisać protokół szkód, bo drogę poniszczył.

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

06 cze 2012, 12:24

70F.
to ty szczuplaczek jesteś.

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

06 cze 2012, 12:26

to ty szczuplaczek jesteś.
eee, wlaśnie nie!

[ Dodano: 06-06-2012, 12:26 ]
Po prostu większość z nas kupuje za szerokie staniki :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość