Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

06 cze 2012, 11:47

emilia7895, ja poproszę :ico_kawa: bo coś mnie głowa zaczęła boleć :ico_noniewiem:

Milenka już po drzemce

zaraz trzeba obiadek wstawić

na dworze taka zimnica,że chyba dzisiaj ogórki przykryję czymś,bo zaczynają mi żółknąć :ico_noniewiem:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

06 cze 2012, 12:48

Aniu :ico_kawa:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

06 cze 2012, 12:50

emilia7895, dziekuję ci bardzo dobra kobieto :-D

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

06 cze 2012, 13:01

No i odnalazłam się, bo patrze na niemowlakach a tu nasze wątka nie ma :-)

Maksio buszuje, Nelka śpi :-)

ANiu, a u nas dziś bardzo ciepło, w końcu! Jeszcze nie to co bym chciała, ale jest o niebo przyjemniej! Ja się tak zanosiłam by posiać sobie świeże warzywka i jakoś do tej pory czasu nie znalazłam :ico_wstydzioch: myślisz ,że jeszcze mogę coś posiać?

Emilia, dzięki za kawkę, ja to uzależniona od kofeiny jestem :ico_sorki: a Marcel wróci zadowolony zobaczysz, nie martw się będzie dobrze!

Murchinson, powiem Ci, że te jogurty z rossmana to jedne z ulubionych Maksia, a Bakusia zawsze kupuje mu moja mam i też bardzo lubi. Dziś pierwszy raz dostał herbatnika bo mama Nalki przywiozła i kilka razy do mnie podchodził bo chciał jeszcze, musiałąm schować!

A nie mówiłam Wam jakie jaja ostatnio. Gadaliśmy kiedyś z sąsiadem co ma cały sprzęt gospodarczy do pracy na roli, że chcielibyśmy wyrównać teren i trawę posiać wszędzie. Ale on nie miał czasu, dni mijały, kiedyś spotkałam sąsiadkę i mnie pyta co ja tam w ogóle chce, a ja na to ze po prostu grunt przygotować pod trawę, bo ręcznie całość przekopać to miesiąc by nie starczył. Ona na to, że jak znajdzie mąż chwile to podejdzie do nas pogadać. Któregoś dnia przyjeżdżamy do domu, a tu wszystko zaorane, wyrównane. hehe

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

06 cze 2012, 13:06

myślisz ,że jeszcze mogę coś posiać?
a czemu by nie?
będziesz później za to zbierała :ico_oczko:
Ona na to, że jak znajdzie mąż chwile to podejdzie do nas pogadać. Któregoś dnia przyjeżdżamy do domu, a tu wszystko zaorane, wyrównane. hehe
o widzisz jak dobrze :-D

[ Dodano: 06-06-2012, 13:07 ]
ja ogórki na koniec maja dosiewałam bo mi połowa tylko wzeszła :ico_oczko:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

06 cze 2012, 17:23

no to napisałam,ale nie liczcie na bardzo szybką odpowiedź :ico_oczko:
Super, dzięki.
komus :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: ?
Ja z chęcią bo nie spałam więc zaraz chyba padnę.
Dziś pierwszy raz dostał herbatnika bo mama Nalki przywiozła i kilka razy do mnie podchodził bo chciał jeszcze, musiałąm schować!
Ja tak mam z paluszkami odkąd Tosia Matusia nauczyła :ico_oczko:
Któregoś dnia przyjeżdżamy do domu, a tu wszystko zaorane, wyrównane. hehe
Fajny sąsiad; wiedział co ma zrobić to zrobił nie czekając na Was.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

06 cze 2012, 17:45

my miałysmy iść na spacerek i plac zabaw to Hani się jakoś odechciało bo bawi się z koleżanką na podwórku

Milena za to pojadła i już buszuje w zabawkach wszystko wyrzucając :ico_sorki:

czekam na męża bo ma mi składniki na sernik na zimno przywieźć to zrobię,jakoś za mną chodził ostatnio :-D
Ja tak mam z paluszkami odkąd Tosia Matusia nauczyła :ico_oczko:
to spotkanie z Emilią doszło do skutku?
ja o czymś nie wiem?

[ Dodano: 06-06-2012, 17:49 ]
co w ogóle z markotką się dzieje? jak spojrzałam to jej ostatni post był tutaj 11 maja :ico_noniewiem:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

06 cze 2012, 18:36

to spotkanie z Emilią doszło do skutku?
ja o czymś nie wiem?
Oczywiście, że tak :-D to chyba był jak Ciebie tu nie było (ale mi się zrymowało, hi,hi,hi).
Młody jadł Tosi z ręki :ico_haha_01: w zamian zrobił jej masaż pleców ale niezbyt delikatnie :ico_nienie:

[ Dodano: 06-06-2012, 18:39 ]
co w ogóle z markotką się dzieje? jak spojrzałam to jej ostatni post był tutaj 11 maja :ico_noniewiem:
Oj, podobnie jak Wiola. Pewnie bark czasu i chęci.

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

06 cze 2012, 20:42

Hejo!

Zmęczona jestem, Maksio od dwóch dni jest strasznie niedobry, nauczył się od Nelki krzyczeć i wymuszać płaczem. Dzisiaj byliśmy w galerii i wszystko chciał i oczywiście kwik i ryk bo on chce i koniec! Jak ja mam z tym walczyć? Proszę podpowiedzcie mi coś, bo ja już sił nie mam. Takie kochane dziecko to było i odwrót o 180stopni.
a czemu by nie?
będziesz później za to zbierała
Fajnie :-) bo na ogrodnictwie to się w ogóle nie znam! Ja to myślałąm, że wszystko ma jakieś swoje pory wysiewu!

Murchinson, sąsiadów tu mamy super. Pierwszy raz spotkałam się z tak życzliwymi ludźmi. Zawsze uśmiechnięci, pogadają, chętni do pomocy, fajnie :-)
Maksio te paluszki lubi i krakersy juniorki też

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

06 cze 2012, 22:14

Murchinson, fajnie,że spotkanko było,a jakieś fotki są?
Ja to myślałąm, że wszystko ma jakieś swoje pory wysiewu!
ja tam na te pory nie zwracam uwagi :ico_wstydzioch:
zazwyczaj marchew sieje się w marcu-kwietniu
reszta jakoś do końca kwietnia połowy maja
zresztą na opakowaniach pisze kiedy wysiew i zbiór
ale ja to teraz wszystko siałam 7 maja- buraki,marchew,rzodkiew,sałatę,ogórki,koperek i wszystko ładnie wschodzi
ja to w ogóle jak sieję to jednego dnia bo mi się nie chce po prostu co trochę do ogródka łazić i siać :ico_wstydzioch:
nauczył się od Nelki krzyczeć i wymuszać płaczem. Dzisiaj byliśmy w galerii i wszystko chciał i oczywiście kwik i ryk bo on chce i koniec! Jak ja mam z tym walczyć? Proszę podpowiedzcie mi coś, bo ja już sił nie mam.
po prostu nieustępować :ico_oczko: taki to teraz czas,że dzieci sprawdzają na ile sobie mogą pozwolić :ico_oczko:
to Nelka też taka niedobra? a to ona chyba takim grzecznym dzieckiem była?czy mi się coś pokiełbasiło?

[ Dodano: 07-06-2012, 10:00 ]
Witam z :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa:

Miluś dzisiaj ładnie sobie pospała,bo i kolejna noc bez pobudek to i wstała o 7.30 :-)
już się coś pokłada więc pewnie zaraz drzemka będzie

my wszyscy jeszcze w piżamkach :ico_wstydzioch: jakiś leniwy dzionek mamy :-D

dziewczyny,orientujecie się może czy polipy na macicy w ciąży są groźne? bo dziewczyna brata je ma i coś mówiła,że grozi jej wcześniejszy poród,ma zakaz chodzenia do szkoły,najlepiej jakby dużo odpoczywała :ico_sorki: ostatnio była w szpitalu na nerki tydzień czasu i od tamtej pory ma się oszczędzać
dodatkowo jak byłam u niej z A i dzieciakami to okazało się,że ma ona też padaczkę,nie silną bo od 6 lat ją ma i miała tylko parę ataków,ale ciekawe czemu brat nam o tym nie powiedział,bał się czy co? zresztą ona też nic nie mówiła,dopiero jej mama powiedziała,bardzo fajna babka :-)
brat w ogóle będzie pisał wniosek o wyrok łączny i jak mu się uda to zimą już wyjdzie :ico_sorki: wiadomo coś będzie dopiero we wrześniu

co u was kobietki? jakieś plany na dzisiaj?

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość