liluśka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 127
Rejestracja: 21 paź 2011, 15:41

Gotowe diety - odchudzają?

08 cze 2012, 18:33

Dziewczyny czy kupowałyście sobie kiedyś takie gotowe niskokaloryczne posiłki do sporządzania? nie wiem czy dokładnie będziecie wiedzieć o co mi chodzi, kupuje się taki proszek zazwyczaj i się zjada i to może zastąpić posiłek. Pracuje za biurkiem i gubi mnie podjadanie, zazwyczaj kupię sobie w sklepie jakieś batony, rogaliki i w boczki wchodzi :/ Co myślicie, co warto sobie kupić?

Awatar użytkownika
Agunia
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1281
Rejestracja: 12 lut 2012, 21:59

08 cze 2012, 20:28

Ja nie kupowałam, ale wiem jak to działa. Ten proszek w żołądku pęcznieje i przez to ma się uczucie sytości.
co warto sobie kupić?
Tak naprawdę nazwa produktu, który kupisz nie ma znaczenia, bo one opierają się na tej samej zasadzie działania i składnikach.
Sama nie wiem na ile to jest zdrowe/niezdrowe, ale jeśli już jesteś przekonana, żeby to kupić, to po prostu kup w aptece, a nie z jakiegoś nieznanego źródła. Co prawda nie posiada to badań klinicznych nawet jeśli jest w aptece sprzedawane, no ale zawsze tam może jeszcze coś Ci podpowie farmaceuta :-)

Awatar użytkownika
tradycyjka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 10 kwie 2012, 23:00

08 cze 2012, 20:44

Ja radziłabym Ci zamiast tych rogalików i batoników przygotować sobie jakies zdrowe niskokaloryczne przekąski: marchewkę, jabłko, jogurt naturalny, suszone owoce. Popijaj sobie herbatę zieloną, przyspiesza spalanie tłuszczu i staraj sie w każdej wolnej chwili, choć trochę się poruszać, zrób 10 przysiadów, porozciągaj się, kilka skłonów i nie trzeba żadnych środków :)

Awatar użytkownika
Agunia
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1281
Rejestracja: 12 lut 2012, 21:59

08 cze 2012, 21:44

Popijaj sobie herbatę zieloną
A jak nie lubisz zielonej to czerwoną, bo ona też przyspiesza spalanie tłuszczu :-)

marylka19
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 18 lis 2011, 17:54

09 cze 2012, 03:35

Owoce, warzywa - to jest to. ;)
Dużo wody mineralnej to podstawa, ale osobiście wolę gazowaną. ;)
Poza tym jednak wybrałabym dietetyka, ponieważ ostatnimi czasy w aptekach spotykam się z takimi Paniami, które chcą na siłę, nie patrząc coś wepchać człowiekowi. ;/

karolgaro
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 08 lut 2012, 12:37

09 cze 2012, 07:13

A słyszałyście o takiej diecie 14avital? chciałabym usłyszeć Wasze zdanie.

Awatar użytkownika
Agunia
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1281
Rejestracja: 12 lut 2012, 21:59

09 cze 2012, 10:36

ostatnimi czasy w aptekach spotykam się z takimi Paniami, które chcą na siłę, nie patrząc coś wepchać człowiekowi.
:ico_szoking: No to bardzo niefajnie :ico_zly:
A słyszałyście o takiej diecie 14avital? chciałabym usłyszeć Wasze zdanie.
Poczytałam trochę o tym przed chwilą i szczerze mówiąc mam negatywne odczucia. Uważam, że zastępowanie głównych posiłków jakąś jedną mieszanką jest nie do przyjęcia. Organizm mimo wszystko potrzebuje naturalnych składników, a nie samych chemicznie uzyskanych witamin i minerałów.
Poza tym na stronie producenta możesz znaleźć informację: "14a Vital spełni zamierzony cel tylko przy stosowaniu niskokalorycznej diety. Pozostałe produkty spożywcze powinny być częścią tej diety." - czyli tak czy siak musisz być na diecie, nie lepiej po prostu przejść w takim razie na dietkę i lać w siebie jakiejś chemicznej papki?
Takie jest moje zdanie :ico_oczko:

marylka19
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 18 lis 2011, 17:54

09 cze 2012, 13:15

Ja również poczytam o tej 14avital.
Kurcze przydałoby się zgubić pare kilo zanim wyjadę w lipcu za granice. Akurat problemu z jedzeniem nie mam jeśli się wezme za siebie to wytrzymam. :)

peperomia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 08 lut 2012, 00:46

09 cze 2012, 18:44

mysle, ze nie zaszkodzi sprobowac... nawet gdyby to mialo byc niezdrowe to i tak jak zjesz kilka razy to nic Ci sie nie stanie. z reszta to tylko takie gdybanie, bo wszystkie produkty dopuszczone do uzytku sa przebadane, wiec produkt pewnie nie ma zlym skutkow ;) takze zawsze mozesz sprobwac. a tak z czystej ciekawosc- gdzie sie takie rzeczy kupuje?

Awatar użytkownika
Agunia
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1281
Rejestracja: 12 lut 2012, 21:59

09 cze 2012, 18:56

wszystkie produkty dopuszczone do uzytku sa przebadane
A tego to akurat nigdy nie można być pewnym. Poza tym różne grupy produktów mają różne warunki do spełnienia - jedne duże, inne prawie żadne.

Wróć do „Fitness, Diety i odchudzanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość