buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

10 cze 2012, 22:53

hehe moje sis maja 30 i 27, i dopiero teraz najmlodsza bierze slub...
u mnie to jakoś tak w rodzince wcześniej wszystkie się obrączkujemy :-D , moja mama miala 19, moja sis 20 tak jak ja :-D
a wszystkiego dorobilismy sie razem po dlugich latach hehe
dokładnie tak jak my :-D
my bawilismy sie we dwojke 5 lat i
no to ja jakieś 3 miesiące po ślubie zaszlam w ciążę o którą bardzo się staraliśmy, jak po miesiącu nie zaszlam to myślałam, że coś nie tak ze mną :ico_puknij:
u ciebie pewnie wiekszosc twierdzila ze brzuszek sie pojawi po slubie co?
bo bylas naprawde ,mlodziutka
nieeee u mnie naprawdę to była norma brać ślub w tym wieku :-D
zaczelismy sobie popalac. my tak lubimy...
mój P nie lubi i to baaardzo :ico_nienie: , ale on dziś wyjechał a ja po fajeczki do sklepu :ico_haha_01: i też sobie popalam, bo też bardzo lubie :ico_haha_01: , to jedyna rzecz, którą czasem robie wbrew jemu :ico_wstydzioch:
no ciekawe czy cos mu jest czy tylko goraczka???
może 3-dnióweczka :ico_noniewiem:

ale leje :ico_olaboga: , chyba wyłącze kompa, bo strach :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

11 cze 2012, 13:04

Buzok no to moze u was takie tradycje. ale ja ja bylam pierwsza w tym wieku wsrod znajomych i rodziny... a teraz w tym wieku to juz w ogole nie ma szans
za to do dzieci mi sie nie spieszylo hihi

popalanie od czasu do czasu i bez cisnienia nie jest takie zle...
zwlaszcza ze pewnie jestes sama i musisz mysli czyms zajac

ja tez popalam jak jestem sama. jak olo spi. i wieczorem jak dwojka juz chrapie... bo mnie nosi sama heheh

u nas jest tak ze jak popalamy to oboje albo zadne z nas

trzydniowke juz zaliczalismy rok temu dokladnie. w szpitalu wtedy wyladowalismy z wysoka goraczka niewiadomego pochodzenia z drgawkami..

a teraz skoro gardlo czerw, dzis sie okazalo . to pewnie jakis wirus...
poza tym zebole opuchniete
moje dzieci lubia miec zap gardla przy zabkowaniu

no ale pediatra antyb kazala podac w srode jesli do tego czasu goraczka nie przejdzie.a teraz przez 2 dni mamy ja tylko zbijac i psikac tantum, verde. nic wiecej...

wszystko byloby fajnie
ale on tak zle reaguje na goraczke. tzn ciezko mu ja zbic
i dzis dostal drgawek znow
choc ponad dobre goraczkowania na przemiac. obylo sie bez tego
ale dzis goraczka tez byla 39.8. okladami ibufenem i paracet udalo sie zbic do 38

i niedawno wstal misiaczek
spal z goraczka 2 godz
mimo zimnych okladow
zjadl dopiero sniadanie na spokojnie i na razie bez goraczki

leona do pkola jednak zawiozlam bi bardzo chcial
a jestem z nimi sama dzis wiec ciekawe jak pojade po niego jesli olo zacznie goraczkowac
ale moze damy rade hmm

za oknem sie rozpadalo wiec nie jest nam smutno kisic sie w domu

lezakujemy i ogladamy madrego malucha...

alez bym sobie pospala...]\\

Aga_86
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 346
Rejestracja: 05 lip 2010, 18:37

11 cze 2012, 22:34

Hej dziewczynki ale się rozpisałyście :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Madziorka Straszne rzeczy ty piszesz o Olim :ico_szoking: :ico_szoking: to musi być straszne takie drgawki! Oby mu się to już więcej nie powtarzało!
Moja Klaudia któregoś razu miała 39.8 temp. i do tego silne wymioty i podałam jej 3ml paracetamolu nie spadło w przeciągu pół h więc ubraliśmy się w środku nocy i pojechaliśmy do szpitala! Zanim zajechaliśmy to minęło może 25 min. ona rozbudzona jak skowronek o 1 w nocy na izbie przyjęć biega śmieje się zaczepia ludzi jak pielęgniarka ją zbadała to miała już 36,6 i wszystko w normie! Kazali nam na lekarza czekać 4h więc wróciliśmy do domu bo bez sensu czekać tak długo jak pewnie i tak by nas z kwitkiem odprawił, tym bardziej ze rano do pracy! Jakby coś się działo to byśmy wrócili do szpitala ale na szczęście mała przespała całą resztkę nocy i obudziła się wesoła i wszystko minęło! Ciekawe co to mogło być!

Fajnie że Twojemu mężusiowi udało się załapać na bilety! Pewnie ciężko było zdobyć co?

Mnie piłka nożna w ogóle a w ogóle nie interesuje i cieszę się niesamowicie że mojego T też nie! Nie mam problemu co oglądamy mecz czy film! :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Buzoczku To u Was malusio ząbków my mamy 1,2 i 4 pełne komplety czekamy na 3 schodzą powoli bo widać takie banieczki na dziąsłach no ale są dopiero w połowie drogi więc jeszcze trochę to u nas potrwa!

Widzę że u nas prawie wszystkie sobie popalamy ja tak samo! A długo palicie? I jak było u Was w ciąży chyba nie paliłyście co? Bo ja rzuciłam w tym samym dniu co się dowiedziałam ze jestem w ciąży 26.05 (dzień mamy) :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:! I nie zapaliłam ani jednego aż do lipca tamtego roku czyli rok i 2 mc! A potem mieliśmy trochę kłopotów i się zaczęło!

Aniula Kochana trzymam kciuki nie ma cię z nami więc może coś się wydarzyło? Trzymam kciuki i czekam na szczęśliwe wieści!

Dobra spadam bo pizza przyjechała :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

11 cze 2012, 22:43

Jeju madziorka ale macie z ta gorączką oby to faktycznie było na zęby :ico_sorki:
Mój Adrian tak naprawdę jeszcze nigdy nie miał gorączki :ico_sorki:
Aga powiem Ci ta, że ja to normalnie nie palę tylko tak jak madziorka pisze, że jak jestem sama to tak jakoś z nudów, żeby zająć czas, ot tak poprostu, lubię od czasu do czasu, ale paczka starcza mia na 2 tyg...więc o nalogu to tu nie ma co mówić, i nie paliłam w ciąży :ico_nienie:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

12 cze 2012, 13:35

Hej

Olafek nie goraczkuje juz od poludnia wczoraj. wiec ponad dobe.
tylko teraz biegunka jest. wlasciwie nie duza. ale czeste popuszczanie i pucia go piecze. wiec jak zrobi troszke to zaraz placze. ale szybka zmiana mycie smarowanie i jest ok

sadzam go czescien na nocnik bo wredy nie odparza

dzis kupilam elektrolity i smecte, wiec moze bedzie juz lepiej

jakis wirus, wiec mam nadzieje ze na tym sie skonczy...

jak nie to jutro podejde jeszcze do przychodni. moze zrobia mu badani kalu? zeby wykluczyc jakies bakterie?
bo robi tez z odrobina koloru rozowego. wiec to pewnie krew
ale radzilam sie farmaceutlki. i to pewnie podraznione jelita. bo nie bylo tego od poczatku
ale zobaczymy do jutra co sie rozwinie

Aga wiesz drgawki tez mnie przerazaly. ale juz je znam i wiem jak je zatrzymac. na szczescie zdarza sie to juz b rzadko i mysle ze z czasem calkiem minie. tyle sie wygorazkowal bez drgawek. 1,5 doby i na koniec na najzwysza goraczke dostal chwilowych

to sie u dzieci zdarza
u nas juz kilkanascie razy..
wiec nie jest to takie normalne..

no ale rozwija sie maly dobrze. jestesmy pod opieka neurologa

ja z goraczka nie panikuje bardzo, u nas z ponad 39,schodzi dlugo, ale jak juz jest ponizej 39, czy 38 to juz nie taka straszna u dzieci
organizm sie broni
z leonem szlam do lekarza dopiero po 3 dniach goraczki
chyba ze cos by sie dzialo dodatkowo. okropny kasze;l itd
z olafem dziala szybciej przewaznie, bo on alergik wiec boje sie zeby nie zlapal oskrzeli albo te drgawki nas martwia i tak to bywa


Aga ja popalam w okresie wakacyjnym.. hehe
od jakiegos czasu ale teraz mialam 2 lata zdrowego sezonu, bo najpiew ciaza , potem karmienie i w tym roku w maju zaczelam
ja sobie 3 fajeczki pale na dzien. chyba ze cos sie dzieje. wieksza impreza to bywa wiecej
choc ostatnio jednak przy piciu mi nie sluza. i mnie odrzuca.. wiec roznie z tym bywa...

potrafilam palic mieszkajac w Uk. tylko na wyjazdach wakacyjnych. w uk papierosy dla mnie nie istnialy. zapominalam ze w ogole palilam. a palilismy tylko na wyjazdach do PL albo gdzies dalej ehe i to byl dobry sposob. nie zabieralam tez fajek z PL do UK .

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

12 cze 2012, 20:57

biedny Olafek :ico_pocieszyciel: jednak jakiś wirusek w nim siedział i z tąd ta gorączka.Oby teraz to już było tylko lepiej :ico_sorki: . Mówisz biegunka tak jakby z krwią :ico_sorki: , jeju do 7 m.ż mój Aduś mniej więcej 2 razy w miesiącu po kilka dni taką miał, ale u nirgo to była wg lekarzy alergiczna reakcja. Jak tylko podczas karmienia ja coś zjadłam to młody mial biegunkę z krwią :ico_olaboga: , na szczęście już dawno jej nie mieliśmy i miejmy nadzieje tak zostanie :ico_sorki:

Coś mnie głowa dziś boli :ico_chory:

[ Dodano: 12-06-2012, 21:08 ]
Właśnie doczytałam, że nasza Aniula dziś o 9 rano urodziła malutką Polę :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

12 cze 2012, 23:09

ANIULA SUPER!!!!!!!!!!!!! GRATULUJE!!!!!!!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Buzok to nie jest zywa krew. zabarwienie lekkie. sladowe. mysle ze to sa podraznione jelita. i nawet odbyt jest lekko poraniony
ale ide z nim jutro znow do pediatry

dzis bylo juz ok nawet
bylismy na spacerze. na podworku, biegal. gadal. a w domu po drzemce o 18 gorazka ponad 39.

mecz wlasnie sie skonczyl. ilez emocji ale i radosci. bo jednak nie wygralismy ale nie jest zle!!!

adam jak zaryczal na balkonie POLSKA to pewnie pol bloku zerwal z kanapy. a OLaf sie obudzil wowczas i z usmiechem.adam porwal go z lozeczka i ogladalismy razem. olo klaskal i wolal GUUULLL
a lelo biedny ogladal cala pierwsza polowe z flaga w rece i dopadl na kanapie. nie ruszyl sie nawet na ryk adama na gola
ale dodal sil i mamy remis!

spadam do lozka
ciekawe jaka noc dzis nam olaf zafunduje hihi

ppaa

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

16 cze 2012, 20:49

uuu i znowu cisza :ico_noniewiem:
Madziorka pisz jak Olo się czuje, mam nadzieje, że lepiej :ico_sorki:
U nas bez zmian, tylko bardzo mnie niepokoi, że Adrian mi gotowanego nie chce jeść najlepiej by ciągle na butelkach był :ico_placzek:

Aga_86
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 346
Rejestracja: 05 lip 2010, 18:37

16 cze 2012, 21:39

Hej Kochane moje!

Aniula GRATULACJE KOCHANA :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:! Czekamy na zdjęcia małej Polci i relacje z porodu :)! Mam nadzieję że wszystko poszło szybko sprawnie i bez problemów!

U nas busy bardzo ostatnimi dniami! Wczoraj wracałam z pracy i wysiadło mi wspomaganie w punciaku ledwo dojechałam z parkingu do niani a to jest ok 30m do tego wysiadł mi tel. a numeru do mojego T. nie bardzo pamiętam bo ma taki głupi każda cyferka inna nic się nie wiąże z niczym aby łatwo było zapamiętać ale w tych nerwach i emocjach jakoś udało mi się go wykręcić i przyjechał po nas zamieniliśmy się autami ja pojechałam z dziewczynami Vectrą a on wziął zepsutego punciaka! Ja nie wiem jak on nim dojechał bez wspomagania do domu ale jakoś mu się udało później posprawdzał bezpieczniki i okazało się że ten od wspomagania nie stykał i przez to były problemy ale już go wymienił i teraz kierownica chodzi jak marzenie jeszcze lżej jak wcześniej!

Dziś byłam z Klaudią w mieście na zakupach i odebrać mój perfumik bo zamówiłam sobie na ebayu Britney Spears Cosmics Radiance ten nowy(biało czarny) -zarąbiście pachnie! Jak chciałam go kupić jak tylko wszedł do sklepów to kosztował no i wciąż kosztuje ok 30F za 50ml a mi się udało go dostać za 16F tak że prawie za połowę i jestem mega szczęśliwa! Bo od dawna go chciałam!
I do tego kupiłam sobie buty (kolejne :ico_puknij:) Ale nie mogłam się oprzeć ostatnio je widziałam za 12.99 i stwierdziłam ze to za dużo jak za zwykłe siwe baleriny z kokardą w kwiatki na przodzie a dziś przechodziłam koło tego sklepu i patrze a stoją na wystawie przecenione na 6.99 więc od razu poszłam i kupiłam :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: Dobrze że był jeszcze mój rozmiar :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: ! A tak apropo to jaki rozmiar butów nosicie? Bo mi po ciąży się nogi jakoś rozczłapały chyba bo wcześniej nosiłam 39-40 a teraz 40-41 a nawet 42 czasami!

A tak poza tym to w sumie i nas nudy leje dziś cały dzień z małymi przejaśnieniami! Niema nawet jaki i gdzie wyjść! Jedynie rano udało mi się między ulewami zdążyć aby nie zmoknąć!

Buziki

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

16 cze 2012, 21:52

A tak apropo to jaki rozmiar butów nosicie?
ja nosze 39, i fakt, że przed ciążami miałam 38 :ico_sorki:
No to miałaś przygode z autem :ico_olaboga: , ja bylam wczoraj po prawko, bo kazali mi przyjechac po trzech tyg od złożenia, i nie było :ico_zly: , w przyszłym tyg mam nadzieje, ze juz odbiore :ico_sorki:

A ja chłodzę się przy wiatraczku bu okropnie duszno u nas :ico_sorki:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość