Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

11 cze 2012, 13:30

wisnia3006, nooo my tez dzięki Bogu parter :)

[ Dodano: 11-06-2012, 13:32 ]
pojechalam z tesciem i kuba do lekarza bo mial mlody wizye.. Lenka z babcia... o dziwo usnela jak wychodzilismy i spi do teraz :) a my juz zdazylismy wrocic :)

Awatar użytkownika
Asieńka86
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 02 lis 2011, 17:48

11 cze 2012, 13:37

asienka nie martw sie z karmieniem przeciez maly jest duzy i potrzebuje zjesc.
no i tym się pocieszam, bo wykarmić prawie 7kg chłopa to niezła sztuka :ico_oczko:
dzis bylismy w licheniu. w koncu gdzies sie wybralismy
my też byliśmy wczoraj w licheniu, ale nie widziałam Cię nigdzie (a raczej Twojego wózka, bo wypominałam M każdą jedną gondolę którą zobaczyłam). o to wczoraj się pokłóciliśmy, M mówił ze mały psikał troszkę, że za mały jest na takie wyjazdy i do jego mamy nie chcę jechać a gdzie do Lichenia pojedziemy :ico_sorki: no ale w końcu się pogodziliśmy i pojechaliśmy :-) a z Zuzki fajna dziewczynka już jest :ico_brawa_01:
Sylwia za pępek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a dziś tak cieplutko u nas jest że już spacerek zaliczyliśmy, teraz po jedzonku mały śpi i zaraz znów idziemy :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

11 cze 2012, 14:16

wrrr rozpadało sie..... :ico_zly: :ico_zly:

[ Dodano: 11-06-2012, 15:21 ]
zauwazylam jak moja lezy na pleckach to na klatce piersiowej, ma taka kulke po srodku ona jest i znika... i mam paranoje... a to pewnie jakas wewneytrznma czesc ciala.. wasze maluchy tez maja tak??

[ Dodano: 11-06-2012, 19:57 ]
Mała jadła i usnela prawie a nagle zwmiotowala,przejadla się pewnie.. Wcześniej nie spokojna byla,zwróciła i poszła spac

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

11 cze 2012, 22:36

bo wykarmić prawie 7kg chłopa to niezła sztuka :ico_oczko:
- a ja nie wiem od czego to zalezy,Zuzka przeciez tez wielka byla,a do 7 m-ca tylko na cycku,bo nie chciala zadnych kaszek,obiadkow,deserkow - nic - tylko cycki - a Szymona wykarmic nie moge i musze dokarmiac :ico_zly:

i w ten dzien co ci napisalam,ze nie ma problemow z kupa,to sie zaczely - nie robil,potem przyszly baki i tez zmienilam mleko na Bebilon,porownalam sklady i jednak minimalnie sie roznia,zobaczymy co bedzie teraz :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

11 cze 2012, 23:05

Cezary w dniu Chrztu Św.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

11 cze 2012, 23:07

biniu_s, swietny chlopczyk i jakid duzy sie wydaje :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

11 cze 2012, 23:09

iw_rybka, bo niezły klopsik się z niego zrobił :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

11 cze 2012, 23:38

mi się wydaje, że te dwa mleka się różnią, choćby smrodem :ico_haha_01:


biniu, śliczny poświęcony Cezary :D

Sylwia, pojęcia nie mam jaką kulkę masz na myśli... nie pomogę.


Rybka, na pewno byś wykarmiła, tylko jak piersi są już przyzwyczajone do tej a nie innej ilości, bo resztą nadrabiacie mlekiem modi, to przecież wysilać się nie będą :ico_oczko:
Prawda jest taka, że każde karmienie jest inne.. tak samo jak dziecko jest inne.
Ja np. teraz jak nie wypiję naprawdę na maxa picia w ciągu dnia, to kolejnego mam o wiele mniej pokarmu! Nigdy takich wahań nie miałam.
I miewam czasami dni, że latam z jęzorem na wierzchu robiąc sto rzeczy na raz, to zapominam pić, i potrm 100 innych rzeczy kolejnego dnia musi czekać, bo ja co robię??? kaaaarmięęę :ico_oczko: i karmię i zmieniam cycki i się wkurzam i tak w kółko.. a i PIJĘ :ico_haha_01:
Może być też taka kwestia, że mój Jaś słabo i za płytko ssie, więc i ilość pokarmu od tego może zależeć. :ico_noniewiem:

AAAAAAAAAAa niech już ma ze 3 miechy, to będzie wszystko bardziej klarowne :ico_oczko:
A dzisiaj miesiąc minął :ico_tort:

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

12 cze 2012, 09:03

Hej laski
My dziś na szczepienie idziemy :ico_chory: po poprzednim mam już stresa bo Ula strasznie sie darła wieczorem i nóżki miała spóchniete Franek tez tak mi przechodził szczepienie ale już czopki mam przeciwbólowe przygotowane i altacet też :-) .
AAAAAAAAAAa niech już ma ze 3 miechy, to będzie wszystko bardziej klarowne
o tak moja Luśka już ładnie je co 3-4h w ciągu dnia i w nocy nawet nie wiem czy je bo weżmi cyca do dziobka i chwile pociuma i śpi dalej a wcześniej co 1,5h ja karmiłam. Dziś bede wiedziała ile waży ale przybiera ładnie bo kluska sie z niej zrobiła. Mniej ulewa wiec ok .
Wczoraj dała mi popalić na spacerze :ico_olaboga: musiałam ją wyjąć z wózka bo sie tak darła.
biniu_s, śliczny Czaruś i wy jak ładnie razem wyglądacie.

My chrzcimy 30,06 w sobote i już mam stresa z tego powodu bo nie wiem czy tescie będą ehhhh bo są obrażeni że chrzestnymi Uli bedzie mój brat i jego żona :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Brodzikowa
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 313
Rejestracja: 28 sty 2011, 01:02

12 cze 2012, 09:06

hejka;)

Melduje sie po nie obecnosci;) jak zwykle wyjedzamy na dlugie wekendy:) bo po co siedziec w domku:)

Binius-sliczny SYNEK:)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość