Awatar użytkownika
Asieńka86
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 02 lis 2011, 17:48

15 cze 2012, 22:24

jagódka to nie jest tak, że ja jemu ograniczam i odliczam co do minuty 3 czy 4 godziny między karmieniami.. słyszałam właśnie gdzieś że mm też trzeba karmić na żądanie i mój tak dostaje.. jak chce częściej to przecież nie będę na siłę głodziła dziecka bo tak ktoś na kartoniku napisał :ico_sorki: tylko gdy już przesadza z ilością i częstotliwością to dostanie herbatkę- bo on musi mieć żołądek na 200% wypełniony żeby usnąć i często zdarza się tak że po wypiciu 150ml mm ryczy, ale wystarczą 2-3 łyki czegokolwiek żeby go zaspokoić i pozwolić usnąć :ico_sorki: ale mimo to jak wypije 120ml i po godzinie płaczę to nie uszykuję jemu znów mm bo tak chce, tylko dostanie herbatkę, która go na jakiś czas zasyci...
boję się trochę tego że jak zbyt często i dużo będzie chciał mm to będzie potem otyły :ico_wstydzioch:
a i oczywiście :ico_tort: za 2 miesiące Piotrusia :ico_brawa_01: i muszę się pochwalić że w końcu od 2 dni mój synuś śpi w łóżeczku :ico_wstydzioch: bo do tej pory płakał strasznie i nie chciał w nim spać więc spał w gondoli :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
surtsey
4000 - letni staruszek
Posty: 4271
Rejestracja: 06 mar 2007, 19:27

15 cze 2012, 22:24

potem gotuje i zre, zre i zre.......
- ehhh brzmi znajomo
ale ile nowych smacznych potraw ugotowałam :-D Jedyny plus... :ico_noniewiem:

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

15 cze 2012, 22:33

surtsey, witaj :-D
ja tez nadal żrę , żrę i żrę :ico_oczko: :-D :-P

Asieńka86, brawa za dwa miechy...pochwal sie Piotrusiem :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

15 cze 2012, 22:43

jaodka24 ja do tej pory dawałam na żądanie tylko młody zaczął tak szybko przybierać na wadze że się przeraziłam i zaczęłam nad tym zastanawiać, stąd moje pytanie. Nigdy nie głodziłam małego.

Co do tego kremu to ja uważam, że nie musi być na tyle gorąco żeby młody siedział na golasa na słońcu żeby go wysmarować. Na każdym spacerze dziecko narażone jest na promienie słoneczne i chciałam go chronić bo ta jego skóra jest bardzo delikatna i szukam jakiegoś kremu który będzie miał fajną konsystencję, dobrze się rozsmarowywał i wchłaniał i filtr mineralny.

surtsey, fajnie, że się odezwałaś..., Ewelina też milczy od dłuższego czasu.

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

15 cze 2012, 22:44

biniu_s ja uzywam na slonce Ziajki jest od pierwszych dni i fajnie sie rozsmarowuje:
Obrazek
kosztuje okolo 20zl
Sylwia na potowki wysypka malej mi nie wyglada, bardziej wlasnie tradzic. Od skazy widzialam zas inaczej wygladajace plamki...
Nasza mala je na zadanie MM... ale wychodzi to tak co 2h chyba ze jestesmy na dworze to przerwy ma dluzsze. W nocy nie je nic.

Ktoras z Was pytala o wprowadzaniu stalych pokarmow...
My zaczelysmy od kilku lyzeczek jabluszka jak mala miala 3,5 miesiaca... potem marchewki... a potem kleik na gesto podawany lyzeczka. Kazda rzecz kosztuje jak jemy ja po raz 1 by wiedziec co jej daje. Np. marchewka z Gerbera smakuje koszmarnie, a ta z Hippa super :-)
Ale wiadomo co kto lubi...

[ Dodano: 15-06-2012, 22:45 ]
ja do tej pory dawałam na żądanie tylko młody zaczął tak szybko przybierać na wadze że się przeraziłam i zaczęłam nad tym zastanawiać, stąd moje pytanie. Nigdy nie głodziłam małego.
Teraz bedzie szybko przybieral to taki okres, pozniej stanie i sie bardziej unormuje. Takze karm go jak glodny. Na ograniczenia jeszcze czas poki dobrze wyglada, czuje sie etc :-)

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

15 cze 2012, 22:52

Np. marchewka z Gerbera smakuje koszmarnie, a ta z Hippa super :-)
ale zupki jarzynowe sa lepsze gerbera niż bobovity :ico_oczko:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

15 cze 2012, 23:03

ale zupki jarzynowe sa lepsze gerbera niż bobovity
No ! Z Bobovity w ogole mo sloiczki nie podeszly. Jak otwarlam jarzynke to taka gesta ze lyzeczka stala na sztywno ... wyrzucilam bo mi to zle wygladalo :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

16 cze 2012, 09:07

Co do tego kremu to ja uważam, że nie musi być na tyle gorąco żeby młody siedział na golasa na słońcu żeby go wysmarować. Na każdym spacerze dziecko narażone jest na promienie słoneczne i chciałam go chronić bo ta jego skóra jest bardzo delikatna i szukam jakiegoś kremu który będzie miał fajną konsystencję, dobrze się rozsmarowywał i wchłaniał i filtr mineralny.
dokladnie ... dlatego ja bede brala z apteki np. frezyderm, aderma, la roche posay .. z apteki wiadomo ze drozsze ale i pewniejsze .. bez parabenow, parafin i innych smieci :ico_sorki:

ja swojej niunce bede sama gotowala zupki a potem do blendera ... wszyskie warzywa mamy w ogrodzie wiec bede miala w czym wybierac- bo do sloiczkow jestem srednio przekonana .. wiem ze sa bezpieczne i "zdrowe" ale pewnie nafaszerowane konterwantami, choc pewnie tego nie pisza ! nawet jak ide do supermarketu to rzadko znajduje sloiczki z zywnoscia dla niemowlat bo poprostu nikt tego nie kupuje :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

16 cze 2012, 10:24

Mad, szok! 3,5 mca??? Strasznie wcześnie wprowadziłaś! Dlaczego tak??


Dziewczyny, a co żrecie??? :-D Bo ja już nie wiiem co!!
Narobiłam ponad 100 pierogów a teraz ochoty na nie nie mam.


Jachu je co chwile od wczoaj od 16tej.... wy-mię-kam..

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

16 cze 2012, 10:26

hej laski dałam malej wczoraj pół łyzeczki marcheweczki to dzis moge dac spróbowac jabłuszko czy np musi marcheweczke jesc przez np tydzien i dopiero jabłko ? nie pamietam jak było z Frankim on wogóle słoiczków nie jadł robiłam wszystko sama .

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości