Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

20 cze 2012, 08:53

Mi głownie nad morze zależy, żeby skorzystać.
To z pewnoscia bedzie wygodniejsze niz wozek na piasku :-)
Jejku to już za 3 dni ślub
Trema jest?
Bardziej zdenerwowanie ze jeszcze tylko3 dni a wszystkiego nie mamy :ico_placzek: zwlaszcza butow !

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

20 cze 2012, 08:55

hej
Beatka wspaniała Haniulka i wcale nie taka chudzina z niej :ico_brawa_01:

agaa no widzisz nie tylko twoja niunia taka , zacznij z innym jedzonkiem i moze po jakims czasie i do mlesia da sie przekonac i pieknie wazy :ico_brawa_01:

co do picia to moja Lena mimo ze czesto cycuje to wody wypija 120 -150 ml w ciagu dnia a bywa ze i więcej ale są dni ze wcale nie chce pic. Soków nie chce w ogóle :ico_noniewiem:

Nam szczepienie też teraz przepadło raz ze po antybiotyku musimy odczekać dwa mamy remont w przychodni i pani dzwoniła ze przekładamy :/

Powiem wam ze mam strasznego dola ,mój M musi chyba zmienić prace, znów obcieli mu stawkę :ico_zly: Juz mi go zal bo siedzi po godzinach zeby nam ta wypłata starczała , a w tym miesiacu jest tragicznie :ico_placzek: wczoraj w szkole zostawiłam tyle kasy :ico_olaboga: ale dobra nie marudze wam juz

miłego dzionka :ico_sorki:
Ostatnio zmieniony 20 cze 2012, 09:00 przez Jadzia, łącznie zmieniany 1 raz.

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

20 cze 2012, 08:57

ale dobra nie marudze wam juz
Jak trzeba to marudz !!! od tego jestesmy!!! :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

20 cze 2012, 09:06

Jak trzeba to marudz !!! od tego jestesmy!!! :ico_sorki:
ale wy macie swoje problemy nie muszę wam nonono truc " jaki to mi trudno" :ico_oczko:
dziękuję ,że w ogóle mogę wam potruć.

a miałam was spytać ,czy wasze dzieciaczki też płaczą jak widzą kogoś obcego :ico_noniewiem: wczoraj Lena jak byłam z nią w szkole to początkowo uderzyła w taki płacz na widok nauczycielek że :ico_szoking: nie mogłam jej uspokoić :ico_olaboga:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

20 cze 2012, 09:10

ale wy macie swoje problemy nie muszę wam nonono truc " jaki to mi trudno"
Musisz :-) Od tego jestesmy :-)

Martyna z reguly sie smieje do kazdego albo zdziwiona jest. Nie zdarzylo nam sie by sie rozplakala. Ona wrecz zaczepia.

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

20 cze 2012, 09:17

Martyna z reguly sie smieje do kazdego albo zdziwiona jest. Nie zdarzylo nam sie by sie rozplakala. Ona wrecz zaczepia.
No właśnie Lena do tej pory też , ale od kilku dni reaguje płaczem np: na sąsiadkę na te nauczycielki wczoraj ,później zobaczyła dzieci i moją siostrę i jej przeszło i znów zaczepiała i śmiała się do innych. Chyba taki etap po prostu ma :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

20 cze 2012, 09:21

Jadzia, nie przejmuj się dzieci tak mają a może po prostu jej się nauczycielki nie spodobały :ico_haha_02: mój łobuziak to uwielbia szkołę jak widzi tyle dzieci i slyszy ten gwar to aż mi podskakuje na rekach i piszczy z radości :ico_haha_01: :ico_haha_01: a dziś będzie miał frajde bo idziemy do szkoły na przedstawienie z okazji dnia mamy i taty

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

20 cze 2012, 09:21

Jadzia, moj tata ostatnio do Martyny zrobil wielkie oczy to sie przestraszyla i zaczela plakac... Ale to tez dlatego ze bardzo rzadko go widzi ... :ico_noniewiem:
Lenka wyrosnie i z tego :-)

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

20 cze 2012, 11:38

melduje sie po wazeniu
Hania wazy 6400g :cry: wiec ty sie agaa nie przejmuj bo Hani daleko do Igi wagi

Jadzia moja tez nie placze wrecz zaczepi i sie smieje
a Lenka widocznie sobie osoby wybiera i zna sie na rzeczy

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

20 cze 2012, 12:15

a miałam was spytać ,czy wasze dzieciaczki też płaczą jak widzą kogoś obcego
Amelka płacze tzn najpierw robi minę ostrzegawcza tj "podkówkę" a potem w płacz ale tylko wtedy gdy wezmie ja ktoś kogo mało zna bo będac u mnie na rękach zaczepia i się śmieje cwaniara :ico_haha_01:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość