agesss
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 75
Rejestracja: 05 lis 2011, 20:33

20 cze 2012, 18:22

Ej dziewczyny właśnie wyleciało mi strasznie dużo takiego białego śluzu i trochę boli mnie brzuszek jak przed okres to może???????

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

20 cze 2012, 18:29

agesss, heheh to moze czop ale to nie oznacza wcale ze juz..... zreszta masz jeszcze caly tydzien :)

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

20 cze 2012, 18:38

Ej dziewczyny właśnie wyleciało mi strasznie dużo takiego białego śluzu i trochę boli mnie brzuszek jak przed okres to może???????
ja tez mysle,ze to moze byc czop.A od odejscia czopu to nawet 2 tygodnie jeszcze mozna chodzic.
A co u ile masz skurcze? tzn te bole? Jesli po wzieciu no spy i cieplej kąpieli bole przejdą to spokojnie. Dopiero jak beda regularne to mozna podejrzewac zblizajacy sie porod :-)
Zreszta przeciez Ty juz masz 2 synkow - To my powinnysmy sie ciebie radzic w tych sprawach :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

20 cze 2012, 19:09

agesss, no właśnie... Ty podwójna już mamuśka powinnaś wiedzieć co się święci :ico_oczko: Życzę żeby to było JUŻ!!!!
Weź cieplejszą kąpiel, może akcja się rozkręci :ico_sorki:

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

20 cze 2012, 19:20

Hej Dziewczyny, mam ostatnio urwanie głowy, więc rzadziej jestem, ale jestem :-)

Martuś, Agatka jest cudowna!!! Cieszę się że nie zostawili ją w szpitalu! :ico_brawa_01:

Mamusia, zezłościłam się na maxa na Twojego Męża czytając to co pisałaś :ico_zly: Współczuję i trzymam kciuki aby w końcu zrozumiał co i jak. Może to potrwać, bo pępowiny w tym wieku nie odcina się tak szybko, ale myślę że po urodzeniu się Marysi on przewartościuje wiele spraw i miłość do Córci weźmie góre i pomoże rozsądkowi! :-)

Madleine, ja też niestety pojęcia nie mam co to to jasne na Twoim brzuszku ale trzymam kciuki aby po poroszie zniknęło wraz z malutkimi rozstępkami, które ledwo zauważyłam! :-)

Agesss, zaplanuj sobie coś przyjenmego - umów się np na wizytę u kosmetyczki lub fryzjera - na pewno do niej nie dojdzie :ico_oczko: Współczuję "masażu", ale może nie na skurczu nie będzie taki straszny - trzymam kciuki!

Qanchita, super że masz dobre wyniki! Ja swoje odbieram jutro :) i jutro też wizyta u gina, ale bez usg

Gosia, Kasiala, coś jeszcze do Was miałam... :ico_noniewiem: ale kompletnie nie pamiętam co :ico_wstydzioch:

Ja dzis jestem padnięta na maxa, a nic takiego nie robiłam - byłam rano z malym na spacerku, potem w osiedlowym na zakupach, a potem ugotowałam obiad i umyłam balkon i paaaaaaadam - nogi mnie bolą okropnie - czuje się jak staruszka :ico_placzek: Mąż z Teściem montują szafę, a Teściowa wzieła Dwisia na spacer, bo nie dał by montować - fajnie że się zgłosiła do pomocy, bo ja już dzisiaj na prawdę bym nie dała rady :ico_placzek: Kurde...smutne to czuć się tak bezsilnie...

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

20 cze 2012, 20:19

wpadam przelotem bo w tym upale komp mi robi za grzejnik a i tak mam w pokoju ponad 27st i umieram z gorąca :ico_olaboga:
dziękuję za komplementy w imieniu córeczki :-D też uważam że śliczna :-D :ico_haha_01: :ico_oczko:
myślałam że Aniula coś napisała a tu cisza :ico_placzek:
Madleine ja nawet nie wiem jak mój brzuch od spodu wyglądał. a ta ciemna kreska pojawiła mi się na jakieś 2-3 tyg przed porodem, przy smyku miałam od połowy ciąży
widzę że wasze ciaże super posuwają się do przodu, tygodnie lecą, dzieciaczki rosną i zaraz będziemy znów pisać ogłoszenia na radosnych :ico_brawa_01:
My zaraz Agatkę kąpać będziemy choć skrzat śpi smacznie. ma taki rytm już że śpi całą noc- budzę ją na karmienia bo mi cyce pękają. potem do południa śpi i tylko budzi się na jedzonko- cyca krótko ale tak co godzine- pewnie pić jej sie chce z upałów. a po południu jak sie wybudzi to tak ze 3 godz nie śpi tylko się cyca i ogląda świat. Taka rybka kochana :-D
bardziej zajmujący jest smyk choć 4-latek :ico_oczko:

[ Dodano: 20-06-2012, 20:20 ]
opis porodu wkrótce... :-)

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

20 cze 2012, 20:23

ja nie wiem chyba 2 lata będę w tej ciąży
a co Ty taka niecierpliwa :ico_haha_01: jeszcze masz tydzień czasu :ico_haha_01:

Marta26, to super że taka grzeczna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: oby już jej to zostało :ico_sorki:
czuje się jak staruszka
to identycznie jak ja. A dzisiaj naprawdę prawie nic nie robiłam. Przy wszystkim tak się męczę :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

20 cze 2012, 20:26

a ta ciemna kreska pojawiła mi się na jakieś 2-3 tyg przed porodem, przy smyku miałam od połowy ciąży
No mi ta ciemna kreska sie pojawila bardzo wczesnie i teraz robi sie tylko coraz grubsza i ciemniejsza :-)
skrzat śpi smacznie. ma taki rytm już że śpi całą noc
Ale aniołeczek :-)
Przy wszystkim tak się męczę
Ja mam to samo...juz na 1 raz nie wejde do nas do gory do mieszkania,musze sobe przystanki robic :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

20 cze 2012, 20:30

Agess, trzymam kciuki za szybki rozwój akcji :ico_sorki:
ja jak mnie wzięło to i tak myśląlam- e, kolejna ściema :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

20 cze 2012, 21:02

Witam

Julchik ja też nic ni ribię a zmęczona jestem dzisiaj bardzo mądrze wybrałam się do sklpeu w samo południe i myślałam ze do domu nie wrócę :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_puknij: cóż wiem już ze drugi raz się tak nie wybiorę :-D sprzatanie muszę rozkłądać na dwa dni bo nie estem w stanie odkurzyc wszędzieposcierać kurze poukładać rzeczy i zmyć podłogi bo wysiadam przy tym :ico_noniewiem: dzisiaj pomyłam podłogi na kolanach ( wg zaleceń położnej) i już w ogóle wysiadłam a później pojechałam z męzem na zakupy do galerii i nogi już koniec właśnie skończyłam godzinny masaż w zimnej wodzie i trochę lepiej ale kostek to mi już nie widać :ico_olaboga: no ale w końcu obkupilismy meżulca na jego ciuchy poszło 700zł ale chyba z rok nic nie było mu kupowane więc teraz 2 pary spodni, adidasy, koszulki, bluza, skarpety i tak się rozeszło plus coś przekąsić po zakupach :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Madleine powiem Ci ze dało mi domyślnia to naznaczenie :ico_szoking: nie mam bladego pojęcia co to al jak od linijki odmierzone :ico_szoking: :ico_olaboga:

Marta super że Agatka łaskawa dla Ciebie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: no niestety aniula nie pokazała Nam jeszcze Polusi :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_noniewiem:

Agesss Twój przystojniaczek ma jeszce tydzień czasu więc spokojnie ale domyślam sięże chcesz już być po :-) ja w syumie mogę jeszcze pochodzić w ciąży :-D

Qanchita nolekarz powiedział zeby magnez brać jeszcze na noc co by surcze łydek nie męczyły ale ja mam w nosie i nie biorę wcale tylko witami ciązowe i znow lekarz był mega zdziwiony moimi dobrymi wynikami :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość