marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

21 cze 2012, 12:37

hej:)
Po długiej walce, odda mi pieniądze za kieckę.
Ogólnie już mam załatwioną kieckę tym razem z salonu;)
Koleżanka ma siostrę która prowadzi salon ślubny i zorganizowały konkurs. Do wygrania było wypożyczenie nowej sukni. No i po znajomości załatwiły mi wygraną :ico_wstydzioch:
Ogólnie to strasznie się cieszę. Nie będzie to sukienka jaką chciałam ale przynajmniej tym razem będzie porządna. Do tego załatwiają krawcową, która zrobi poprawki. Za jakiś tydzień idę mierzy:))
I w sumie tyle co mnie wyniesie koszt sukienki to te nieszczęsne koszty przesyłki i tyle:)

Ktoś pytał ile zapłaciłam, razem z halką i dostawą 640zł.

Malinka ja to po prostu się nadziwi nie mogę jak Ty sobie dobrze radzisz, taka młodziutka jesteś, a i tyle energii i pozytywnego nastawienia że :ico_olaboga:
I uwielbiam czyta Twoje posty :-) Życzę Ci żeby się wszystko układało po Twojej myśli :ico_oczko:

U nas burza była wczoraj, nie wiem czy trwała z 15 min. Padało tyle samo. Nad ranem jeszcze padało a teraz tak troszkę słonka się wychyla.

My jesteśmy po imprezce:) Koleżanka z Holandii na urlop przyjechała, skończyliśmy imprezkę o 5rano :ico_haha_01:
Ale ma faceta stamtąd imówi tylko po angielsku i przyjechała z nim teraz. Wszyscy się tu baliśmy(ja, mój P i moja siostra) że nie będziemy się umieli porozumie z nim, ale okazało sie że mimo iż nie miałam styczności z angielskim jakieś 5lat to całkiem duuużo pamiętam:)
Chłopak impreze zaliczył do najlepszych na jakiej do tej pory był. Bo na innych nikt z nim nie gadał po angielsku.

Idę. Odpocząc :ico_oczko:

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

21 cze 2012, 13:48

marcz89, super, że kaskę ci odda baba jedna hehehe, i że udało się coś zorganizować, a ze "wygrałaś" to też dobrze, po to są znajomi by sobie pomagać:)
Malinka ja to po prostu się nadziwi nie mogę jak Ty sobie dobrze radzisz, taka młodziutka jesteś, a i tyle energii i pozytywnego nastawienia że
I uwielbiam czyta Twoje posty Życzę Ci żeby się wszystko układało po Twojej myśli
i ja się pod tym podpisze, jak ja bym chciała miec tyle siły w sobie, a mi jej mocno brakuje, zamiast sie cieszyc zawsze wyszukam jakiś minusów danej sytuacji, choc serio staram się ogrmonie zwłaszcza ze względu na dzieci

kwiatunio to nie starośc to wygoda, kiedyś człowiek myślał o zabawie a nie o tym czy mu w tyłek ciepło bądx na głowe nie pada, kiedyś mogło lać a sie nie dostrzegało tych wielkich kropel:):):):)Ale zycze by jednak pogoda poprawiła sie na tyle byście mogli jechać

My szykujemy się do urodzin Elizki, prezenciory popakowane, jutro tort robię wieczorem, a i przystroimy salon balonami, banerami urodzinowymi i prezenty zostawimy na stole:):) Wstaniemy i razem do salonu zejdziemy by zobaczyć reakcję małej, kamera naładowana to nakrecimy. Imprezka rodzinna tylko.

Dorianowi idą jedynki górne, już dziąsła takie bieluśkie, na dniach powinny sie przebić, bo narazie to wampirek z niego hahaha

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

21 cze 2012, 14:26

u nas leje dzi s, deszcz to mnie obudził tak mocno padało, pada nadal ale nie słycha teraz:)
No to podeślij troszku deszczy do mnie
Kobieta dopiero w takich chwilach wie ile tak naprawde jest zdolna wytrzymać
No w sumie racja . Dawniej spałyśmy pewno nie jedna do południa i wyspane nie były, a teraz jak pośpimy do 7-8 to jest super.
upatrzeć coś nowego, może jakaś fajniejsza bedzie ?:)
No przecież tyle sukni jest używanych w cenie naprawdę niskiej .Ja kiedyś za swoja chciałam 1000 zł ale wiem że nie pójdzie i teraz jak by mi ktoś dał 400 zł to bym była szczęśliwa.
nie było u Ciebie burzy wczoraj??? U nas wielgachana, koło 16. Piękna była
No dokładnie o tej mówię.Do nas nie doszła .Z daleka ja było widać i słychać tylko.
Ale to już któryś dzień z kolei widać do koła burze a do nas nawet kropla nie dolatuje.
szkieletorek, zazdroszczę tych nocek
Ale u mnie to jednorazowa sytuacja . Tak to budzi się 2 do 3 razy nawet.
co u Aguś ? nie widać jej...
Jeśli dobrze kojarzę to ona pisała kiedyś że wystawia rzeczy na allegro czy eBay i to jej zajmuje dużo czasu.
Po długiej walce, odda mi pieniądze za kieckę.
No spróbowałaby nie oddać.
No i fajnie że z sukienka sie udało.

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

21 cze 2012, 15:00

szkieletorek, bierz deszczu ile chcesz:):):) oddaję za darmo i tak mi zaraz nowy napada hahahaha

a z nockami to i u mnie różnie, czasem budzi się raz a czasem wiecej, ale od kad nie jada w nocy nie aferuje się tyle, bywa, ze sam sobie pomiałczy i zaśnie, pewno smoka dopadnie i już, nie raz tak przetrzymałam 3 min chciałam iśc a tu cisza, śpi:)

marcz a pokaż tę nowa już dopasowana suknię.

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

21 cze 2012, 16:51

Obrazek
taka:) nie jest jakaś szałowa no ale musiałam coś wybrać:))

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

21 cze 2012, 17:03

I w sumie tyle co mnie wyniesie koszt sukienki to te nieszczęsne koszty przesyłki i tyle:)
jeżeli zamawiałaś z allegro i towar nie jest zgodny z umową, możesz go odesłać i mają obowiązek zwrócić tobie kasę którą już wpłaciłaś im oraz dodatkowo kwotę którą musiałaś ponieść aby im odesłać towar

Awatar użytkownika
Joanna24
4000 - letni staruszek
Posty: 4260
Rejestracja: 19 mar 2007, 17:31

21 cze 2012, 19:11

jeżeli zamawiałaś z allegro i towar nie jest zgodny z umową, możesz go odesłać i mają obowiązek zwrócić tobie kasę którą już wpłaciłaś im oraz dodatkowo kwotę którą musiałaś ponieść aby im odesłać towar
ZGADZAM SIE!!!

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

21 cze 2012, 19:36

Marcz nie jest zła.Zresztą ja nie raz się przekonałam że zdjęcie na modelce lub na manekinie to jest nic w porównaniu do tego jak się nałoży na siebie do tego makijaż fryzura i efekty będzie na pewno cudny.

Lili właśnie się kąpie,znaczy mąż ją myje. Ja jakaś ospała jestem tak że jak tylko Lili zaśnie to kąpiel kolacja i lulu

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

21 cze 2012, 21:18

marcz89, mnie się bardzo podoba kieca :ico_brawa_01: Nawet bardziej niz tamta, bo w tej to i ja bym mogła wystąpić :ico_haha_01:
No dokładnie o tej mówię.Do nas nie doszła .Z daleka ja było widać i słychać tylko.
to może dziś dojdzie, bo kurde chmurska wiszą :ico_olaboga:

kwiatunio mam nadzieję,że uda Wam się ten wyjazd!

Awatar użytkownika
jula81
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 306
Rejestracja: 21 lut 2011, 19:47

21 cze 2012, 21:21

Czytam, ale jakoś za pisanie nie mogę się wsiąść. Pada u nas od 2 dni.
Dziś byliśmy u Księdza wypełnić papiery na ślub. Pytałam ile chce za chrzest ze ślubem, ale powiedział ile damy tyle będzie dobrze. Więc nie wiem ile dać. Wstyd sie przyznać, ale u spowiedzi nie byłam 16 lat i nie pamiętam jak to się robi :ico_wstydzioch: .

Marcz właśnie dlatego boję się kupić kiecę bez mierzenia. Dobrze, że kasę Ci się udało odzyskać. Ludzie to wstydu nie mają taki szajs wciskać. Dobrze, ze wszystko się ułożyło dobrze.

Malinka powodzenia Ci życzę i oby tak dalej.

Izuś zdrówka dla Konrada :ico_sorki: .

[ Dodano: 21-06-2012, 21:26 ]
Byliśmy dziś z Erykiem na pobraniu krwi. Dobrze, że nas ludzie w kolejce przepuścili bo Eryk głodny bo naczczo na morfologie musiał być. Żyły żadnej znaleźć nie mogli i nakłuli Go w palec i wyciskali :ico_placzek: . Ciężko tak patrzeć na cierpienie swojego dziecka :ico_placzek: Mocz też mieliśmy do zbadania i o 6 woreczek mu założyliśmy, ale tak się kręcił, że cały się osikał. Nie wiem po co do alergologa te badania.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość