szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

26 cze 2012, 09:31

zebow brak :ico_olaboga:
Wiem że twoja starsza ale moja też nadal nic nie ma w buźce.Ciekawe kiedy wyjdą i czy będzie maruda z niej .Tego się boję najbardziej.

Nocka fajna.Chyba pozostanę przy butelce . Wstajemy wtedy na zmianę z P .Jedną noc ja a jedna on.
Pogoda beee .Pochmurno i baardzo wietrzno.Więc dziś siedzimy w domu.Pojechałabym popołudniu do znajomej Agi ale ja mam taki głos że mówię cały czas szeptem i mało kto mnie rozumie więc muszę być w domu.
A moja odkąd raczkuje to dużo więcej łobuzuje.Znaczy ja wiem że ona poznaje świat no ale na wszystko nie mogę pozwolić.W salonie gdzie teraz siedzę mam duża palmę taką do samego sufitu i właśnie się babra w piasku ale jak klasnę lub uderzę ręką w;lekko w stół by zwrócić uwagę i powiem nie wolno stanowczo to o dziwo odchodzi .Czasem jednak nie i wtedy śmieje się w głos i dalej łobuzuje.
Bałagan w domu mam straszny ,okna brudne .Musze się za to zabrać ale weny nie mam kompletnie .

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

26 cze 2012, 09:46

szkieletorek, a Ty to chyba pedantka co do sprzątania co? Kurka mam wrazenie, że niedawno pisałas ze myłaś okna. Kobieto odpoczywaj póki możesz, zwłaszcza, że jeszcze chora jesteś:)

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

26 cze 2012, 09:52

Kurka mam wrazenie, że niedawno pisałas ze myłaś okna
Oj nie .Okna mam ostatnio chyba z miesiąc temu albo i dłużej .

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

26 cze 2012, 10:00

szkieletorek, hihihi to dla mnie to niedawno, ja myję raz na kilka miesiecy, no w salonie częśćiej bo dzieci smaruja łapkami:)

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

26 cze 2012, 10:57

hej

doczytałam was wreszcie :ico_sorki:

wisałąm do Izabelli- jest zajęta bo niedługo otwiera komis dziecięcy i ma masę roboty, ale obiecała ze zajrzy jak znajdzie chwilę, moze w piątek :ico_oczko:

kwiatunio super wam się wypad udał :ico_brawa_01:

Mad. :ico_brawa_01: gratuluję serdecznie :ico_brawa_01:

u nas ok, Konradek już wyzdrowiał, Maja też ok, w niedziele rozwinełam dzieciom basen, wyjełam z piwnicy duuuuuuży parasol i siedzieliśmy pod domem :ico_brawa_01: piknik był że hej :ico_haha_01: sąsiadka z dziećmi też przyszła i było wesoło :ico_oczko: opaliłam sie troszkę, dzieci dalej blade hehe wysmarowane :ico_oczko:

ide jeszcze w czwratek i w sobote do pracy a w niedziele wyjęzdżamy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
jedziemy do cioci mojej :-D Maja bedzie miała frajde bo jedziemy do Wrocka pociągiem a dalej PKSem :ico_oczko:

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

26 cze 2012, 11:49

elibell no wlasnie, ja niedawno sobie zalozylam temat o zabkowaniu i zostalam przekierowana na inna stronke i w sumie nie dowiedzialam sie z tamtad za wiele..
a normalnie jak wpisze zabkowanie to wychodzi standard kiedy powinien wyjsc i tyle..ale jak nie wychodzi to co?czy to juz jest pierwszy znak zeby isc do lekarza zapytac, czy wyjdzie na pewno, a moze trzeba cos zabkom pomoc :ico_noniewiem: tak jak juz kiedys pisalam do 10 m-ca mnie to wogole nie razilo, bo Mila pozno dostala, ale teraz juz za 3 dni roczek i nic :ico_noniewiem:
a z oknami to mamy to samo..ja myje moze z 3 -4 razy do roku :ico_wstydzioch:
ale moze jakbym miala wiecej wolnego czasu to by mi sie chcialo choc raz na m-c szybki przeczyscic :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Agus
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:00

26 cze 2012, 12:56

hej laski! u nas dzisiaj chyba w miare ladnie bedzie, kurcze jak mnie ta anglia wkurza, koniec czerwca a my dalej w bluzach i swetrach czekamy na lato.. :ico_olaboga:
A co do zachowania synka, kurczę, a czy on świadomie Wam robi krzywdę, tzn. czy wie,że to boli, bo, szczerze, to ja nie wiem, czy takie maluchy mają świadomość takich zachowań
czasami jak sie bawimy to tak szczypie ale wydaje mi sie ze nie wie po prostu ale czasami lezymy sobie a on nagle M za nos z calej sily lapie, tak ni stad ni z owad i sie nie smieje tylko patrzy na reakcje.. a wczoraj np trzymam go na rekach a on mnie po dekolcie otwarta raczka bil i to tak z impetem, zlapalam go i mowie ze nie wolno to sie zaczal wsciekac i jak tylko puscilam mu raczke to od razu zaczal znow, a jak go odlozylam to ryk.. nie moge sie doczekac az sie przeprowadzimy, wtedy jak cos bede go do drugiego pokoju na chwile wynosic za kare i tyle, moze sie nauczy... :ico_sorki: :ico_sorki:

Mad gratulacje!! super ze wszystko poszlo dobrze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
:ico_tort: dla Maciusia :ico_brawa_01:
na pewno bym sie nie usmiechala przy tym, bo niektorzy tak robia, ze dziecko bije itp a oni sie smieja ze niby tak do zartow, ze to tak w zabawie robi, a w sumie to dziecko potem z tym rosnie przeciez
no czasami jak sie wkurze to ciezko sie powstrzymac jak go odloze a on nieraz takie smieszne minki robi obrazone ale trzymam sie jak moge albo wychodze do kuchni bo wiem ze jak sie zasmieje to bedzie dla niego zabawa a nie upomnienie :ico_noniewiem:

elibell dzieki, a ona leci jeszcze w tv ?

kwiatunio super fotki :) to Ty taka harleyowa babka jestes :-D fajnie, tez chcialam sie nauczyc jezdzic na motorze ale cos biegow nie moglam zalapac, wywalilam sie i mi sie odwidzialo :ico_oczko:

jula ja bym sie tak nie martwila tym zelazem, lekarze czesto zapisuja wg jakiejs rozpiski a nie patrza indywidualnie, poza tym jak robisz badania to tez akurat w tym czasie moze byc nizszy poziom we krwi po prostu, czy sie myle? :ico_noniewiem: a jakies inne objawy anemii ma czy nie? chyba pisalas ze nie, co? :ico_noniewiem:

ladybird ja tez sie martwilam zabkami a w koncu wyszly, mysle ze nie masz co sie przejmowac, podobno po roczku moga dopiero wychodzic.. a bylas moze u lekarza zapytac co mysla?
U nas prawie 8 zęboli, jedna jedynka górna się wybija jeszcze
o jaa :ico_olaboga: u nas tylko dolne jedynki i widac juz gorna jedyneczke :-)
szkieletorek, a Ty to chyba pedantka co do sprzątania co?
haha tez mialam to pisac :ico_haha_01: ja okna mylam ostatnio przed Bozym Narodzeniem :ico_oczko: ale Oli nie siega wiec sladow paluszkow nie ma, dla mnie sa czyste :ico_oczko:

[ Dodano: 26-06-2012, 13:02 ]
lady
patrzylam na innych forach to jedna dziewczyna sie martwila ale byla u lekarza i babka jej powiedziala ze nie widac ale sa wyczuwalne, wiec moze idz do lekarki zeby sprawdzila? a druga pisala ze mozna isc do stomatologa i nie wiem czy zrobic przestwietlenie czy co ale jakos sie sprawdza czy wszystko jest ok, stomatolog napewno bedzie wiedzial.
ale sporo osob pisze ze w 13-14 mcu wychodzily wiec nie wiem sama, mozesz jeszcze poczekac

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

26 cze 2012, 13:25

szkieletorek, hihihi to dla mnie to niedawno, ja myję raz na kilka miesiecy, no w salonie częśćiej bo dzieci smaruja łapkami:)
hehe no ja mam sąsiada co ma firmę z kamieniem i piachem i po niacałym tyg wyglądaja koszmarnie.A teraz po miesiącu i do tego jak deszcz poleje na ten kurz to jest strasznie i mało widać co za oknem jest .

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

26 cze 2012, 14:36

agus ale jestes mila, dzieki za info :ico_sorki: :-)
mamy w 13 m-cu szczepienie, jesli wczesniej nic nie bedzie sie z Kala dzialo, a zabka nadal nie bedzie to na pewno bede pytac..
ale jezeli sa podobne przypadki do mojego to troszke ulga :ico_noniewiem:
wyczuc moze i lekarka da rade wyczuc cos wiecej niz ja (mi sie wydaje ze jakies male bulki sa :-/ )a zdjecia rtg nie zrobia mi, tzn stomatolog pewnie i by zalecil, ale w lab bardzo niechetnie robia zdjecia dzieciom ( 3 letniej Mili pani odradzala robic, choc dla lekarza to wielkie ulatwienie)
a z tym biciem Olisia to moze on sobie to traktuje jako zabawe, moze faktycznie musial by na cos innego przeniesc te swoje emocje :ico_noniewiem:
a nadal musi byc caly czas przy tobie? :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Agus
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:00

26 cze 2012, 14:59

agus ale jestes mila, dzieki za info
nie ma za co, ciesze sie ze cos 'pomoglam' :-) :-)
a nadal musi byc caly czas przy tobie?
a juz nie :ico_brawa_01: przycisnelam M i zaczal z nim troche czesciej sie bawic, poza tym daje mu codziennie butle przed spaniem i teraz Oli idzie do niego tak samo chetnie jak do mnie :-)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości