Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

28 cze 2012, 19:00

tadam!!!
http://www.naobcasach.pl/forum/viewtopi ... 06#5739606

[ Dodano: 28-06-2012, 19:03 ]
Ages napisała ze rodziła ze znieczulenie ZO i ze poleca. Mały zrobił od razu kupkę na mamusię po wyjściu z brzuszka :-D i że póki co to je i śpi :-)

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

28 cze 2012, 19:27

Hej dziewczyny
( 75 C) to teraz do szpitala mam kupic D czy E? bo juz zgłupiałam... :ico_noniewiem:
ja dzisiaj kupiłam w hm dwa biustonosze 80e. A normalnie przed ciążą nosiłam 75D teraz mam 75F. I myślę że ten z hm powinien być dobry. zobaczymy mam 28 dni na oddanie. A co dziwne te 80 pod biustem jest takie jak te 75. Strasznie dziwna rozmiarówka więc myślę że bez przymierzenia nie ma co kupować.
Ages napisała ze rodziła ze znieczulenie ZO i ze poleca.
wow super ogromne gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Ale powiem wam że malutki jest Jonatanek. A sam się poród zaczął czy jej wywoływali?

Quanchita mam nadzieję że ta głupawka u Twojego męża to chwilowa :ico_sorki: :ico_sorki: To teraz Ty następna w kolejce :ico_haha_01: powiem wam że strasznie jesteśmy kulturalne żadna się nie wcina w kolejkę :-D
czy Wy tez na koncowce ciazy macie " tam" cały czas wilgotno ? :ico_wstydzioch:
ja zawsze miałam wilgotno i w ciąży i przed że z wkładkami chodzę :ico_zly: a teraz nie zauważyłam jakiejś różnicy.

Ja byłam w pracy i u lekarza endokrynologa. Padnięta wróciłam strasznie :ico_olaboga: W pracy załatwiłam ubezpieczenie :ico_sorki: kadrowa mi przystawiła tylko pieczątkę w książeczce a ja datę wstawię :ico_brawa_01: bo jakby mi teraz podpisała to mogłabym się nie wyrobić z porodem przez miesiąc.

[ Dodano: 28-06-2012, 19:30 ]
A ja poluję na tą huśtawkę używaną na allegro

Obrazek

i jak na złość się nic nie trafia, a jak się trafia to różowe albo ceny wywalone w kosmos :ico_zly: no i wczoraj znalazłam we Wrocławiu na tablicy. Taka szczęśliwa byłam i w sumie z babką się umówiłam że biorę ale ma zapytać się o przesyłkę itp. A ta mi dzisiaj napisała że już sprzedała :ico_placzek: a jak jeszcze napisała że prosi o wybaczenie ale ktoś dał gotówką i więcej :-D No nic dalej szukam

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

28 cze 2012, 21:45

A ja poluję na tą huśtawkę używaną na allegro
A za ile stoją średnio? Bo u mnie w komisie dziecięcym coś podobnego stoi ale teraz nie pamiętam...135zł?
To teraz Ty następna w kolejce :ico_haha_01: powiem wam że strasznie jesteśmy kulturalne żadna się nie wcina w kolejkę :-D
No wg suwaczków to teraz Kasiala a ja zaraz po niej. Ale biorąc pod uwagę moje krótkie cykle to chyba jestem przed Kasią albo dokładnie tak samo.
No ale znając życie Gosia to będę rodzić razem z Tobą :ico_szoking:

Ale dostałam dziś wiadomość od koleżanek z pracy...od razu humor mi poprawiły :ico_sorki: Wreszcie KTOŚ przejrzał na oczy i wypierdzielili dyrektora i kier. całego pionu jakości (małżeństwo) i nowym kierownikiem został chłopak, który był wcześniej kier. działu :ico_sorki: Wreszcie właściwy człowiek na właściwym miejscu :ico_brawa_01: Teraz będę o wiele spokojniejsza że mam gdzie wracać i że mam kierownika dla którego praca jest na II miejscu a na I rodzina :ico_sorki:

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

28 cze 2012, 22:12

Agess, gratulacje! W końcu się doczekałaś! :ico_brawa_01:

Qanchita, teraz mocno zaciskamy kciukasy za Ciebie! &&&&&&&&& :-) No i mam nadzieję, że Jolci spodoba się w przedszkolu :-)

Mamusia, z zębami to jest tak, że w ciąży często nadwrażliwe stają się dziąsła, którym towarzyszy stan zapalny, a boli to tak, jakby bolał ząb lub kilka. Ja w tej ciąży już kilkakrotnie miałam takie wrażenie i regularnie co miesiąc jestem u dentystki, która mi czyści szyjki zębowe i kładzie na dziąsła specjalny opatrunek w postaci leku - to przynosi ulgę, więc może i Tobie by to pomogło

Gosia, ładna ta kołyseczka, ale ja jakoś nie jestem zwolenniczką elektroniki przy niemowlaczku - zamawiam zwykła drewnianą :ico_oczko:

Madleine, ja kupiłam 2 staniki C i D no i ten C jest zdecydowanie przymaławy, a D w sam raz, więc zamierzam wymienić ten C na F. A z tą mokrością wiem o czym piszesz - wkurzajace :ico_zly:

[ Dodano: 28-06-2012, 22:14 ]
Ja dzisiaj toroche odżyłam - byłam u kometyczki na manicure i pedicure :-D

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

28 cze 2012, 22:17

Quanchita mam nadzieję że ta głupawka u Twojego męża to chwilowa :ico_sorki: :ico_sorki: To teraz Ty następna w kolejce :ico_haha_01: powiem wam że strasznie jesteśmy kulturalne żadna się nie wcina w kolejkę :-D
Qanchita, teraz mocno zaciskamy kciukasy za Ciebie!
hmmm... :ico_noniewiem: o mnie wszyscy zapomnieli :-D kurde przydało by się wcześniej urodzić bo okazuje się ze później mąż nie będzie mógł iść na "urlop" bezpłatny bo on na zleceniu a kolega idzie od 16 lipca i jak nie urodzę do terminu to później będę sama... tzn z teściami bo oni od 16 idą na urlop ale wiaodmo ze wolę męża!!! tyle ze na poród ze mną pojedzie...

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

28 cze 2012, 22:47

ale teraz nie pamiętam...135zł?
nie to nie ta :ico_haha_01: jak patrzyłam pół roku temu to stały po 300-400zł używane. Teraz powariowali i ponad 400 są :ico_zly: a tą co znalazłam za 380zł była.

[ Dodano: 28-06-2012, 22:51 ]
o mnie wszyscy zapomnieli :-D
ja nie wiedziałam że tak chcesz wcześniej urodzić. To ok jak kolejka to kolejka teraz Twoja kolej :ico_haha_01:
No ale znając życie Gosia to będę rodzić razem z Tobą :ico_szoking:
ale ja jeszcze miesiąc zamierzam chodzić w ciąży :-D

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

28 cze 2012, 23:07

ale ja jeszcze miesiąc zamierzam chodzić w ciąży :-D
I pewnie dlatego, że zamierzasz to urodzisz wcześniej :-)
pół roku temu to stały po 300-400zł używane.
O masakro :ico_szoking:
A ile dałaś za swojego Mutsy jeśli mogę zapytać? No i co tam masz...steleż, gondola, spacerówka i fotelik? Ja nadal poszukuję.

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

28 cze 2012, 23:12

O masakro :ico_szoking:
ale ja po pół roku zamierzam sprzedać niewiele taniej :ico_haha_01:

a za mutsy dałam 1280zł z przesyłką. Wózek do października ma gwarancję i był stelaż ten najlepszy pompowane koła i skórzana rączka, fotelik maxi cosi citi no i gondola. Wszystko w oryginalnych pudełkach. Dlatego sprzedam jak po swoim dziecku za 1,5 roku. No i dokupię jeszcze siedzisko tak na allegro 400zł maks. A i za 200 można znaleźć.

[ Dodano: 28-06-2012, 23:12 ]
I pewnie dlatego, że zamierzasz to urodzisz wcześniej :-)
nie kracz nie kracz :-D żeby nie wyszło że za miesiąc nie urodzę i wtedy będziecie się ze mnie śmiać jak będę wam narzekała :-D

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

28 cze 2012, 23:26

I pewnie dlatego, że zamierzasz to urodzisz wcześniej
nAWET TAK NIE MOW BO JA CHCE URODZIC WCZESNIEJ ,A PEWNIE PRZENOSZĘ :):) sory za caps lock.

Tak mi dzis znowu nogi spuchly ,ze palce u nog mam krotsze o polowe i nie moge nimi ruszyc. łydki całę obrzmiale i uda to samo masakra ;/
Nawet sie Wam pochwale tym niecodziennym i niemilym widokiem :-) Bo maz tak sie smial z moich stop,ze az kazal mi zrobic zdjecie :-) :ico_wstydzioch:

Obrazek :ico_wstydzioch:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

28 cze 2012, 23:28

Madleine, o jejku rzeczywiście jak strasznie opuchnięte :ico_olaboga: Twoje stopy to jak u małego dziecka :ico_szoking:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość