Aga_86
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 346
Rejestracja: 05 lip 2010, 18:37

20 cze 2012, 11:28

A co tu u nas znow taka cisza? Aniulka czekamy na zdjecia pewnie nir masz czasu na nic teraz ale jak tylko znajdziesz chwilke to czekam z niecierpliwoscia!

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

21 cze 2012, 12:15

Hej kochane przepraszam ze nie zagladam ale chwilowo mam brak czasu postaram sie poprawic :-D

oto Polcia: (jak znjde chwilke to opisze porod)

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us


Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

21 cze 2012, 22:28

Aniula polcia prześliczna :ico_brawa_01:
Napisz jak sobie radzisz, jak Nadia przyjęła siostrzyczkę :ico_sorki:

Aga_86
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 346
Rejestracja: 05 lip 2010, 18:37

21 cze 2012, 23:20

Hej Aniulka fajnie że znalazłaś chwilkę aby do nas zajrzeć! Polcia cudowna jeszcze raz GRATULACJE! Czekamy na troszkę więcej wieści jak poród i w ogóle jak Nadusia niejest zazdrosna? Ja tak sobie myślę że jak ja bym miała teraz 2-go dzidziusia to Klaudia byłaby bardzo zazdrosna ona nie chce mi dać wziąć na ręce inne dziecko zaraz podbiega i ręce wyciąga że ona też chce się poprzytulać!

A u nas znów choroba :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: w sumie to już prawie po podejrzewam że to 3-dniówka była albo może różyczka bo 3-dniówkę już raz miała a ponoć można mieć tylko raz! Ale kto tam wie! Przez kilka dni miała b. wysoką gorączkę w sumie bez przyczyny nadchodził wieczór i skakała do 39,5 dałam jej paracetamol i spada a po kilku dniach dostała wysypkę najpierw pojawiła się na karku myślałam że to potówki ale potówki znikają na drugi dzień a one wciąż były a do tego pojawiły się na pleckach i dupce potem nóżki i rączki dokładnie tak samo było za pierwszym razem jak załapała! Teraz już wszystko zeszło i skórka jest czysta! Teraz tylko czekać co następne się przypałęta! :ico_placzek:

Właśnie siedzę i czekam na mojego T. bo pojechał do Liverpoolu na lotnisko po swoją mamę pewnie będą lada chwila! Nie wiem czy Wam pisałam ale będzie u nas 1,5 mc-a! Masakra jak ja to przeżyję :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Ale niania ma wolne 2 tyg w lipcu nie miałabym z kim Klaudii zostawić i dlatego babcia przyleciała aby się nią zaopiekować! A przez to Euro bilety były b. drogie i dlatego wybraliśmy najtańszą opcję no i tak wyszło że będzie u nas tak długo! Ale może nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło będzie sprzątać, gotować a ja będę miała więcej czasu dla siebie i Klaudii! :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Dobra spadam bo właśnie Klaudia kwęka muszę do niej zajrzeć! Buziaki

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

23 cze 2012, 20:33

Witam!
Sorki, że nie zaglądam częściej, ale ostatnio mam urwanie głowy w pracy, no niestety tak jest w szkołach na zakończenie roku szkolnego :ico_olaboga: . W czoraj mialam rade pedagogiczną, która zakończyła sie ogniskiem w plenerze, i jak tu o trzymać się diety :ico_wstydzioch: :ico_haha_01: , jak tam serwowany byl w całości pieczony na rożnie świniaczek :-D .
No nic fanie było :ico_brawa_01:

Mój Adrian też przeziębiony zakatarzony, że hoho. I męczy się bidulek z tym ząbkowaniem, bo dwójeczki na dole już świtają przez dziąsełka, ale jakoś przebić się nie mogą :ico_zly:
a ponoć można mieć tylko raz!
tak podobno jest ale moim zdanie jak Oliwcia była mala to miała ją 3x :ico_noniewiem: , i z tego co opisujesz to wyglądało na 3-dniówkę :ico_sorki: . Zdrówka dla malutkiej :ico_sorki:
gotować a ja będę miała więcej czasu dla siebie i Klaudii!
nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło :-D

A ja sobie autkiem jeżdże :ico_brawa_01: , ale mam wygode, normalnie jestem przeszczęśliwa :ico_brawa_01:

Ciekawe co u gagi i Agnieszki (która na smsy nie odpisuje :ico_noniewiem: ). No i nie wspomnę już o Zubelku :ico_sorki:

[ Dodano: 24-06-2012, 22:33 ]
Pokaże Wam kilka naszych foteczek
[img][img]http://images41.fotosik.pl/1615/3c2cfe500d98beeamed.jpg[/img][/img]
[img][img]http://images39.fotosik.pl/1616/7d75e5907f92e1a3med.jpg[/img][/img]
[img][img]http://images41.fotosik.pl/1615/59a5fbb5b88458b4med.jpg[/img][/img]
[img][img]http://images37.fotosik.pl/1633/44b3e5f76e56be79med.jpg[/img][/img]
[img][img]http://images42.fotosik.pl/456/e68094382f86a87bmed.jpg[/img][/img]

Aga_86
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 346
Rejestracja: 05 lip 2010, 18:37

29 cze 2012, 20:42

A tu u nas znów tak pusto :(

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

30 cze 2012, 12:13

Hej dziweczynki u nas wszytko dobrze Nadusia jest kochana pomalutu zaczyna sie przyzwyczajac do nowej sytuacji :ico_oczko:
Porod nie byl zly bo wiedzilam ze bede cieta opisywalam go na forum Lato 2012 przepraszam ale nie mam czasu zeby teraz go szukac i skopiowac jak cos to zapraszam tam :ico_wstydzioch:

buzok14, Mam nadzieje ze Adrianek juz zdrowy :ico_sorki: Piekne fotki Adrianek juz duzy chlopczyk a i z ciebie piekna wesola kobietka :ico_brawa_01:

Aga_86, no nie i Klaudia tez chora biedulka mam nadzieje ze i u was juz lepiej :ico_noniewiem:
Jak tam mieszka sie z tesciowa?????

A to ja tez wstawie wam pare fotek wczorajszy spacerek

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us


Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us


Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

03 lip 2012, 15:56

Mam nadzieje ze Adrianek juz zdrowy
niestety nie :ico_placzek: dostał antybiotyk, bo coś tam już słychać w oskrzelikach i ma wyciek z ucha :ico_placzek:

Aniula piękną rodzinkę tworzycie :ico_brawa_01:

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

03 lip 2012, 21:28

buzok14, o nie biedaczek :ico_pocieszyciel: zycze mu duzo zdrowka :ico_sorki:
Aniula piękną rodzinkę tworzycie :ico_brawa_01:
Dziekuje :ico_wstydzioch:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

04 lip 2012, 11:41

zycze mu duzo zdrowka
dzięki :ico_sorki:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość