Aga_86
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 346
Rejestracja: 05 lip 2010, 18:37

05 lip 2012, 23:36

pusto pusto pusto to jak cholera zaglądam tu prawie codziennie i prawie nic się nie dzieje! U nas jakoś leci z teściową nie jest tak źle jak myślałam trochę mnie wkurza ale nie jest jeszcze tak źle! Z moim T. znów mamy ciężkie dni w sumie gadamy normalnie ale teraz zaczęłam mu od razu mówić co mi się n ie podoba i co robi źle bo do tej pory to zawsze wszystko przemilczałam i to tak narastało a teraz stwierdziłam że to nie ma sensu bo ja się wykończę nerwowo, a teraz jemu to się nie bardzo podoba bo mówi że się non stop czepiam no czepiam się i będę do póki się nie zmieni a jak to nie nastąpi no naprawdę powoli zaczynam rozważać rozstanie z nim mimo ze mamy Klaudię i bardzo bym tego nie chciała ale jak nie będzie innego wyjścia to chyba będę musiała to zrobić! Bo mam już go serdecznie dość, wszystkie jego obiecanki tego że się zmieni nonono dają, jeden dzień jest ok a potem znów to samo! Może i jestem samolubna ale nie sądzę abym wymagała od niego za dużo ja chcę tylko tyle aby mnie kochał i był dla mnie dobry i mnie szanował a on jest zawsze najmądrzejszy i wie wszystko najlepiej!
Oj tak to napisałam że pewnie nic nie zrozumiecie chaotycznie i bez ładu i składu ale mam milion myśli na sekundę co chciałabym Wam napisać a moje palce za wolno na klawiaturze stukają! Ale mimo to mam nadzieję że załapiecie co chciałam Wam przekazać!

Buziaki i Anuśka czekamy na więcej zdjęć i w większych wymiarze bo te maleństwa nie chcą mi się powiększyć i nic nie widać na miniaturkach! I jak znajdziesz linka do opisu porodu to też podrzuć chętnie poczytam sobie!

Buzoczku Biedny Aduś mam nadzieję że już mu lepiej i że nie męczy go to przeziębienie za bardzo!

buziaki zmykam spać

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

06 lip 2012, 13:52

hej

Aga nas nie ma bo Pl takie upaly ze dni ciagle nad woda, a jak wieczorem dotrzemy to tylko zagladne na neta, a pisac juz sie nie chce hehe po jednym piwku juz padam. hehe
dzis mamy przerwe wiec poki co w domu jestem z dziecmi, bo ciezko w taki upal wyjsc. tylko woda daje ukojenie. ale codziennie na basenie tez mozna sie przypiec hehe
a Olo pospi tam 2 godz a reszte to swiruje
nie chce siedziec w brodizku dla dzieci
tylko albo kaze sobie prysznic odkrecic i wchodzi pod niego. leje mu sie po glowie i jest szczesliwy
albo na zjezdzalnie ciagnie i tak potrafi non stop zjezdzac
a potem pcha sie na basen gleboki i tak ciagle trzeba za nim chodzic i jeszcze na Leona zerkac
a ja sama z nimi tam jestem
pierwszego dnia to na dzien dobry Olafa wylawialam z brodzika bo sie polozyl na dnie
takze trzeba go pilnowac, bo wystarczy sekunda i pod woda siedzi
no i tez dzis chce wyjsc sama popoludniu do dentysty i po galerii polazic, bo nawet nie mam kiedy wyjsc na wyprzedaze,
w srode bylam w rzeszowie ale najpierw jezdzilam z adamem po marketach budowlanych i wszystko zwiazane z mieszkaniem. i na galerie zostalo 1,5 godz do zamkniecia wiec co to jest? oblecialam kilka sklepow i tyle.

czekam az mama wroci i uciekam
Olaf probuje zasnac ale slysze go ciagle
rano pospal tylko godzine 20min wiec niewiele.
a teraz zjadl solidny obiad. on ma co drugi . trzeci dzien apetyt dobry hehe ale musze mu podstawic talerzyk i widelczyk maly i wtedy sam zje. a ode mnie juz gorzej. wiec luzik. niech je co chce i ile chce. wazne aby pil.

fajnie ze juz weekend
jutro w dzien pewnie woda, bo ma byc 37 st
wiec nawet sam cien nie pomoze w oddychaniu hehe
a w niedziele pewnie znow plener nad woda
i pakowanie
bo od poniedzialku jade na tydzien z dzieciakami , znajomymi do domku letniskowego nad zalewem,
to niedaleko stad, ale zupelnie inny klimat i super bedzie jak co roku
bierzemy namiot i pewnie bedziemy w nim spac jak zwykle, bo domek zawsze pelny. no i leon ma frajde hehe

adam w tym czasie ma urlop ale spedzi go glownie na mieszkaniu. za jakies 2 tyg myslimy sie przeprowadzac

leona wyslemy w gory do tesciow i zostanie Olo
i tak zleci lipiec

w sierpniu pojedziemy juz razem na wakacje, nad morze


Aniula no wlasnie ja tez wiele nie zobaczylam na fotkach malenkich, pokaz nam wieksze
Buzok jak maly?
Aga wiesz pewnie przy tesciowej tez za bardzo nie pogadacie,
a maz sie czepia ze go poprawiasz? pouczasz? czy jak? wiesz ze my babki glownie za duzo gadamy, poprawiamy i wszystko musi byc tak zrobione jak przez nas
a facet niekoniecznie musi zrobic to idealnie
ale wazne aby chcial, probowal. wykazywal checi i starania prawda? a nie wlaczyl tv czy poszedl spac. wtedy kazda ma prawo do zlosci!!!
powodzenia w [pracy nad mezem, napewno wam sie uda!

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

07 lip 2012, 22:10

Witam!
Sorki, że się nie odzywam, ale jakoś ostatnio brak weny na pisanie, te upaly robią swoje i normalnie nic mi się nie chce :ico_olaboga:
Adrian moim zdaniem jest już zdrowy, ale tak naprawdę będę to wiedziała po kontroli, na którą idziemy w poniedziałek :ico_sorki:

Czytam Was na bierząco ale odpisze innym razem :ico_sorki:

[ Dodano: 16-07-2012, 17:12 ]
Witam!
Co tu taaka cisza????
Co u Was i dzieciaczków?
My chorób ciąg dalszy :ico_placzek:
Dziś diagnoza zapalenie oskrzeli i zastrzyki :ico_placzek:
Ehhh mam nadzieje, że zastrzyki go wkońcu postawia na nogi :ico_sorki:

Aga jak relacje z mężem mam nadzieje że lepiej :ico_sorki:

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

10 sie 2012, 12:41

buzok14, ja,mam,zalana,klawiature,ale,napisze,cos,mam,nadzieje,ze,da,sie,to,czytac

ojej,mam,nadzieje,ze,chorba,szybko,odpuscila :ico_sorki:

Aga,wlasnie,jak,tam,u,was?????

U,nas,kompletny,brak,czasu,na,cokolwiek :ico_olaboga: Dziewczynki,rosna,jak,na,drozdzach :ico_olaboga: Nadia,zaczyna,duzo,mowic,i,jescze,wiecej,rozumiec :-D
oto,pare,fotek

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/bd3 ... e4b77.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9f8 ... 9df48.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6f3 ... 1e852.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/241 ... bbb0e.html

a,teraz,mamuska,hehe
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0a9 ... 64736.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/451 ... a5e7e.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/724 ... e224d.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/996 ... b6671.html

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

10 sie 2012, 22:05

Aga fajnie, że się odezwałaś :ico_brawa_01:
Niestety nie widze Twoich foteczek, bo mi coś net nawala i mi sie nie otworzyły :ico_noniewiem: , ale spokolnie zobaczę je może jutro, może będzie lepiej w dzień :ico_sorki:

Adrian po zastrzykach normalnie inny facet :ico_brawa_01: , więcej je i wszystkie zło uciekło :ico_brawa_01: , a wczoraj wyszły mu dwa zęby na raz :ico_szoking:

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

10 sie 2012, 22:35

buzok14, o,szkoda,ze,nie,mozesz,zobaczyc :ico_noniewiem:
:ico_brawa_01: dla,Adrianka,za,nowe,zabki
u,nas,wyszly,dwie,tojki,dolne,razem,cos,kolo14azmusze,z,ciekawosci,policzyc,hehe

ciesze,sie,ze,u,was,juz,duzo,lepiej,zycze,duzo,zdrowka :ico_sorki:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

10 sie 2012, 22:40

oooo to dużo ma adunia ząbków, Adrian ma teraz tylko 6 :ico_noniewiem:

Nie wiem czemu nie chcą się otworzyć :ico_zly:

[ Dodano: 10-08-2012, 23:10 ]
Aniula otworzyłam sobie każdy link z osobna i widziałam focie :ico_brawa_01:
Dziewczynki masz przecudne, no i Nadia widze że też podkrada puszkowe napoje tak jak Aduś :ico_haha_01:
A Ty Kochana prześlicznie wyglądasz, i chyba wróciłaś bez najmniejsszego problemu do wagi z przed ciąży co? Karmisz piersią?

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

11 sie 2012, 11:01

buzok14, co,do,zabkow,to,sie,niemartw,pewnie,niedlugo,zazna,wychodzic,jeden,po,drugim :ico_oczko:

a,dziejujemy,za,komplementy :ico_wstydzioch:
Nie,juz,nie,karmie,ale,nie,ubolewam,jakos,mocno,nad,tym,Nadie,tez,tak,karmilam,i,mi,odpowiadalo :-)
Co,do,wag,to,racja,szybko,mi,zlecialo,ale,mam,jeszcze,troche,skory,na,brzuchu,i,to,mnie,mrtwi :ico_noniewiem: jakos,brak,mi,sil,na,cwiczenia :ico_placzek:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

11 sie 2012, 12:28

nie gadaj głupot świetnie wyglądasz, musisz pamiętać(jak to mój mąż mówi), że dwie córeczki mieszkały w tym brzuszku na lokatornym przez 9 miesięcy kolejno jedna za drugą. Niejedna chciałaby tak wyglądać po urodzeniu dwójki dzieci :ico_sorki:
Oj ja się męczę już długo żeby wyglądać jak człowiek, Ty za to bez żadnych wysiłków to masz :ico_sorki: , nie nażekaj Kochana :ico_nienie:

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

11 sie 2012, 12:51

buzok14, dzieki,wiem,masz,racje,ale,ja,mam,jakas,obsesje,wiesz,siedzi,to,gdzies,gleboko,we,mnie,poprostu,nie,toleruje,siebie,zabardzo,wiem,ze,nie,jestem,jakas,najgorsza,ale,jakos,zawsze,tak,nrzekam :ico_noniewiem:

Mam,nadzieje,ze,pogoda,edzie,ladna,od,poniedzialku,bo,mamy,zamiar,wybrac,sie,z,dziecmi,na,pare,dni,w,domek :ico_haha_01:
A,wy,wybieracie,sie,gdzies,na,wakacje???

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość