Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

14 lip 2012, 09:48

Kasiala, super że zajrzałaś :ico_brawa_01: oby pupa szybko sie zagoiła. ale co tam pupa jak się ma skarb przy sobie, nie? :ico_brawa_01:
rodziłaś na żeromskiego? też taki tam przemiał? :ico_olaboga:
wszystkie bąble chciały zdążyć przed piątkiem 13go :ico_haha_01:
ja od 6tej na nogach, w nocy kilka karmien i jedno przebieranie.
mam nadzieję że Madleine już bez swędzenia :ico_sorki:
pozdrowienia dla kuleczki, mam nadzieję że wszystko u Niej OK :ico_sorki:

ja poszłam pod prysznic parę godzin po porodzie i spoko, jedynym problemem było dla mnie wstanie z łóżka. a po smyku to jak wstałam to miałam wrażenie że wszystkie wnętrzności wylecą mi tamtą dziurą :ico_szoking:

[ Dodano: 14-07-2012, 09:51 ]
powiem Wam że uwielbiam te moje dzieciaki nad życie ale cieszę się że już więcej ciż ani porodów nie planuję :ico_nienie: musimy dobrze w antykoncepcje zainwestować bo kurde jakby tak się przytrafiło to :ico_olaboga: jakaś trauma mi się na łepek rzuciła teraz , mimo w miarę łagodnego porodu :ico_szoking:
Mad., a długo plamiłaś po porodzie., u mnie już 4.5 tyg a wciaż coś ze mnie "lezie". nie jest tego dużo, ale czasem to żywa krew nawet :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Agunia
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1281
Rejestracja: 12 lut 2012, 21:59

14 lip 2012, 10:28

powiem Wam że uwielbiam te moje dzieciaki nad życie
Aż się miło to czyta, hehe :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

14 lip 2012, 12:50

Witam:)

hehe....skończyłam 40 tc więc dziś rodzę :ico_zdrowko: Tak mi się na głupawki zebrało...wszystko mnie dziś drażni...szczególnie pierworodna. Byłyśmy na zakupach i chciała malinki to wzięłam pudełeczko a ona sru....rzuciła to pudełeczko do koszyka marketowego i wszystko na podłodze wylądowało :ico_zly: No i mamusia z wielkim bebzolem musiała zbierać bo panna poleciała się pożalić do tatusia że mama wyzywa :ico_olaboga:
Aż mi znów skurcze przeszły z nerwów a już takie fajne były :ico_noniewiem:
mam nadzieję że Madleine już bez swędzenia :ico_sorki:
Niestety nie :ico_noniewiem: Nadal się męczy a lekarze tylko obserwują :ico_zly:
raczej wiszeniem na Mężu, z którym romantycznie sobie "spacerowaliśmy" po szpitalnym korytarzu jak Dawiś spał :ico_chory:
Fajnie że miałaś męża przy sobie do podparcia :ico_oczko: Ja miałam cc po 10 rano więc wstawałam późnym wieczorem i już męża przy mnie nie było.

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

14 lip 2012, 13:43

hej dziewczyny
ja miałam gości nocnych tak więc wczoraj o 3 rano poszłam spać dzisiaj o 9 pobudka no i jak to przy gościach sprzątanie szykowanie a dzisiaj mam tak strasznie prawą nogę spuchniętą :ico_olaboga: ale dlaczego tylko jedną nogę :ico_szoking: dobrze że w poniedziałek wizyta to się zapytam lekarza co i jak.

Kasiala to ekspresowy miałaś poród :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Dobrze że już z Kajusią razem jesteście, a kiedy wychodzicie?
ehe....skończyłam 40 tc więc dziś rodzę
ogromnie trzymam kciuki Twoja kolej no i musisz urodzić bo madleine i mamusia nie urodzą :-D Znaczy ja jestem przed nimi no ale jestem dobroduszna i je przepuszczam :ico_haha_01:
Ja mialam pęknięcie III stopnia i polecialo aż pod odbyt...
to co ten IV oznacza?

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

14 lip 2012, 13:49

ja rodziłam o 20 (co prawda sn) a rano kazali mi już wstawać i ja zamiast delikatnie się przejść do umywalki, to poszłam przez pół korytarza do łazienki i prawie zemdlałam :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: a potem mnie piguła zbeształa że ja taka odważna i szalona z chodzeniem :ico_haha_01: :ico_haha_01: no ale ja się tym przejęłam, że muszę się umyć przed obchodem tam na dole, że szok. aż wstyd się przyznać, ale w ogóle nie wiedziałam jak sobie podkład zmienić bo mi się to takie wstydliwe wydało, jak miałam to robić na łóżku, bo byłam za słaba by iść do wc :ico_haha_01:

a kuleczka leży w św. Rodzinie. póki co mówi, że grzecznie leży i Zosia wciąż jest w brzuszku. jak będę miała więcej info, dam znać. :ico_sorki:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

14 lip 2012, 13:52

a kuleczka leży w św. Rodzinie. póki co mówi, że grzecznie leży i Zosia wciąż jest w brzuszku.
a który u niej tydzień?

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

14 lip 2012, 14:43

gosia888, 35t1d dziś dokładnie. :ico_noniewiem: mogłaby Zosia jeszcze ten chociaż tydzień posiedzieć na spokojnie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 14-07-2012, 14:44 ]
napisałam do niej na fb, mam nadzieję, że da wieczorkiem znać co i jak i jak się mają plany względem przetrzymania Zosi jak najdłużej. :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

14 lip 2012, 16:04

35t1d dziś dokładnie. :ico_noniewiem: mogłaby Zosia jeszcze ten chociaż tydzień posiedzieć na spokojnie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
No mogłaby jeszcze posiedzieć... ale w takim wypadku wolałabym wylądować w klinice na Polnej :ico_noniewiem: Tam mają chociaż niezbędne sprzęty jakby Zosia zechciała jednak wcześniej wyjść na świat.

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

14 lip 2012, 19:11

to co ten IV oznacza?
Myśle ze jak rozerwie i odbyt to to IV stopien... mnie ciuttam pocharatalo a mam wpis ze to III stopien
Marta26 plamilam dlugo duzo chyba tyle co polog... Potem z dnia na dzien ustalo :-)

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

14 lip 2012, 20:25

jesteśmy już w domu... :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :-) ale jem kolacje i do spania lece jutro napisze wiecej... dziekuję za kciuki i miłe słowa!!! :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość