Awatar użytkownika
brzydUla
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 13 kwie 2009, 21:49

13 kwie 2009, 21:53

ja lubie styl orientalny, sprezentowalismy sobie z mezem na rocznice slubu pare rzeczy z tej kolekcji vinotti

Obrazek

cirrus
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 61
Rejestracja: 25 cze 2009, 19:29

22 mar 2010, 14:22

ja jak najbardziej lubię styl nowoczesny, trochę minimalistyczny..ogólnie skórzane obicia i szklane stoliki to jest to co lubię najbardziej, nie przepadam za stylem afrykańskim..moja znajoma ma tak urządzony salon i muszę powiedzieć, że to wygląda trochę przytłaczająco, nie mogłabym czuć się swobodnie w takim pomieszczeniu

Awatar użytkownika
Caya D.
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 23 cze 2010, 17:17

16 sty 2011, 13:42

Styl afrykański czy azjatycki (hinduski, japoński, chiński) jest fajny i zawsze w sumie na czasie jeśli jest z głową zaaranżowany. Nie można przesadzać z ilością przedmiotów dekoracyjnych, meblami, kolorami. Taki styl łatwo i fajnie można połączyć ze stylem nowoczesnym. Są teraz takie trendy. Z bardziej nowoczesnymi, ale o linii prostej meblami można urządzić sobie afrykański pokój. Wystarczą ciepłe barwy jak czerwień, żółty, pomarańcz, brąz, fajna maska, zdjęcia z Afryką, figurka Masajki, czy figurki zwierząt afrykańskich.

Wurzel
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 07 kwie 2011, 14:34

07 kwie 2011, 14:36

Piękny jest styl chiński - ten orientalizm :ico_oczko:

Arlekina
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 14 lip 2012, 17:09

14 lip 2012, 17:19

Ja uwielbiam style mieszane, najlepiej połączenie surowej cegły lub kamienia z drewnem. Dodaję do tego własne dodatki, suszki, korzenie, kamienie, jakieś figurki. Trochę ezoteryki, Feng Shui, mandali. Bardzo mi się podobają projekty architektów z 81 w Warszawie, łączą nowoczesność i elementy surowe. Mam w domu meble stylizowane na stare drewno olchowe, wypłukane przez rzekę. Stylizowałam je sama ale widzialam coś podobnego w gacca.

ewakk
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 14 kwie 2014, 11:23

Re: TWOJ STYL, JAKI STYL?

22 kwie 2014, 11:24

Ja natomiast bardzo lubię klasykę, stonowane kolory, ale żeby nie było zbyt spokojnie i nudno, lubię postawić na oryginalne dodatki. Może to być np. dziwaczna lampa czy taki ręcznie wykonany zegar o fantazyjnym kształcie: http://www.arena.pl/zegar-scienny-drewn ... 57672.html :)

viki88
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 41
Rejestracja: 23 kwie 2014, 15:14

Re: TWOJ STYL, JAKI STYL?

23 kwie 2014, 15:22

Też uwielbiam klasykę a detalami sobie urozmaicić wnętrze. Szczególnie polecam lampy http://www.lampy-bright.pl Mają świetne pomysły i ogromny wybór !!! Zamawiałam tam lampę do salonu i przedpokoju i z obu jestem bardzo zadowolona. Rzetelna i profesjonalna firma, szybka przesyłka i bardzo dobrze zabezpieczona paczka !

Awatar użytkownika
hauzpl
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 15 maja 2014, 11:19

Re: TWOJ STYL, JAKI STYL?

15 maja 2014, 11:28

Mi najbardziej podoba się styl nowoczesny, o ile jestem w stanie zaakceptować klasykę w salonie czy sypialni, o tyle nie wyobrażam sobie jej w kuchni czy łazience, gdzie powinno być przede wszystkim praktycznie. Chodzi o lakierowane meble na połysk, które nie wchłaniają wilgoci i łatwo je czyścić. Natomiast klasyczna sofa w salonie czy łóżko w sypialni to to co lubię, choć generalnie salon też raczej widzę w modernie :-)

getinmeble
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 22
Rejestracja: 05 mar 2015, 15:47

Re: TWOJ STYL, JAKI STYL?

26 mar 2015, 14:00

Mi się podobają stylowe sypialnie z tapicerowanym łóżkiem. Takie chyba wyglądają najlepiej. Łóżko nie musi być ogromne, ale żeby było ładne, takie jak to

Obrazek

Awatar użytkownika
martynkaka
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 629
Rejestracja: 04 gru 2012, 11:37

Re: TWOJ STYL, JAKI STYL?

26 mar 2015, 15:29

Bardzo podoba mi się taka minimalistyczna biała sypialnia.

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość