NICOLA_1985

23 lip 2012, 22:53

ja też bym nie pozwoliła nikomu się na mnie uczyć... moja siostra ma tylko takie fory bo ja wiem, że ona ma do tego rękę... :ico_oczko: talent niesamowity ... babka która ją uczyła na kursie bardzo ją chwaliła, wszystko było robione pod fachowym okiem, pierwsze kreski (kontur) miałam robione przez doświadczoną kosmetyczkę a później siostra robiła.. jestem bardzo zadowolona.. zresztą każda osoba której Ewelina robiła brwi czy usta były zadowolone z efektu :-D jak opuchlizna zejdzie to się pochwalę :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

24 lip 2012, 10:43

ja bym sobie coś na oczy strzeliła, i brwi... :D

Fajnie Nicola, koniecznie się pochwal!!!

NICOLA_1985

25 lip 2012, 20:37

co tam laski ??? taka cisza tutaj...
ja czekam na S. bo o 21.00 przyjedzie z pracy, zrobiłam mu mielone, ziemniaczki się gotują tylko znowu za wiele nie posprzątałam to może zaś burzyć do mnie hehe :ico_oczko:
ale spoko pobebla pobebla imu przejdzie.. ja się nie mam zamiaru zajeżdżać.. co ja robokop jestem??? też mi się wakacje należą :ico_oczko:
za tydzien przyjezdża mój tata do pl, później jak wroci do Holandii to w połowie sierpnia przyjadą z mamą na dwa tygodnie bo ja mam wesele od szwagra i chcę iść na całą noc więc muszę mieć z kim dzieci zostawić :-) po za tym muszą naszykować mieszkanie na wynajem i zabierają moje dzieci najpierw na pare dni do rzeszowa a pozniej na pare dni w góry.. więc będę miała labę.. :-D pojedziemy z S. na czechy na pare dni :-) tylko trochę zaczynam się zastanawiać jak Krisek zareaguje jak mnie praktycznie z tydzień nie będzie widział... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

26 lip 2012, 14:59

ano cisza, cisza

Nicola, to dzieje się u Was, udanego wypoczynku! A Krystianek pewnie z racji tego, że posiada Siostrzyczkę łatwiej zniesie rozłąkę z Wami :-) Ja szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie jeszcze rozstania z Nikosiem, jedynie na cały dzień zdarzało się, że zostawał z dziadkami a my z M. gdzieś jechaliśmy.

Nicola, pochwal się tym makijażem :-D Jeju mnie nigdy nawet do głowy nie przyszło że sobie takie coś strzelić :ico_oczko: Jakoś wolę się umalować sama i tak jak chcę w zależności od nastroju i okazji :-) Ale najczęściej jestem jednak naturalna :ico_oczko: i taką mnie Mąż woli :ico_oczko:

A my powoli myślimy już o wakacjach i nie możemy się ich doczekać :-)

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

26 lip 2012, 15:57

Nicola, Karuś, fajnie że planujecie wakacje!!! Ja już też żyję planami wakacyjnymi następnego lata :ico_haha_01: A tak na serio nie mogę się już doczekać aż zobaczę swoją małą Perełeczkę :-D

Karuś, taki makijaż wbrew pozorom może być baaaaardzo naturalny - np jedynie wyrównujący jakieś mankamenty :ico_oczko: No ale oczywiscie zdarzaja się też osoby, malujące trwale usta na bordowo :ico_haha_01:

NICOLA_1985

26 lip 2012, 16:32

Karolinko ja mam bardzo naturalny makijaż teraz jeszcze jest dosyć mocny kolor tej kreski ale on ma lekko zblednąć i wkomponować się w skórę, będzie wyglądał jakbym sobie zrobiła makijaż elajnerem ale tak w miarę naturalnie, trochę mam przeciągnięte po lini rzęs więc to daje efekt zagęszczenia rzęs. wkleję Wam fotkę jak to wygląda na dzień dzisiejszy bez żadnego makijażu po za tym permanentnym:
Obrazek

mam nadzieję, że mimo okularów dobrze widać :ico_oczko:

[ Dodano: 26-07-2012, 16:34 ]
musiałabym sobie zrobić zdjęcie samych oczu chyba :ico_oczko:

[ Dodano: 26-07-2012, 16:35 ]
na facebooku chyba będzie lepiej widać bo tam sobie można zdjęcie nacisnąć i powiększyć ale mi się wydaje, ze tutaj też dobrze widac na tym zdjęciu

[ Dodano: 26-07-2012, 16:41 ]
ja nie miałam problemów z tym aby KAroline zostawiać na dłużej bo mama mieszkała w PL i często ją brała jak była jedynaczką, później jak urodził się młody to ona zaczęła wyjeżdżać do Holandii i Krystian nie zna za dobrze ani jej i mojego ojca ani teściowej która mieszka tam gdzie mieszkała moja mama jak była w PL , chociaż on czuje, ze moja mama to babcia i bardzo do niej lgnie.. aż w szoku jestem... na nikogo tak nie reaguje... a ja jak zobaczy co mi się wydaje, ze nie powinien jej nawet pamiętać bo to tak dawno było to on ją rozpoznaje od razu i się na nią rzuca przytula , całuje , a nie daj Boże jak moja mama np. zabierała tylko KArolinę to on rozpaczał pod drzwiami i był bardzo zawiedziony , że Go też nie bierze... ja mojej mamie powiedziałam , że albo będzie brała obydwoje wnuków bo nie ma już tylko Karolinki albo jej żadnego dawać nie będę i od tamtej pory już bierze obydwoje.. chyba jej głupio było, że tak prosto z mostu to powiedziałam... no ale taka prawda ma dwoje wnucząt i albo obydwoje albo żadne.. nie ma wyróżniania a Krystianek na bok... bo mi serce pękało jak on płakał i leżał pod drzwiami... :ico_noniewiem:

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

26 lip 2012, 18:30

Nicola, no bardzo naturalnie wyglądasz :-) Na ustach wogóle nie widać permanentnego = zrobiony dobrze, bo jak widać, to to już się mija z celem :-)

Z dzieciaczkami miałaś rację - skoro Krystianek też chciał być zauważany przez babcię, to dobrze że jej zwróciłaś na rto uwagę, bo może ona nawet nie była świadoma, że Maluch cierpi

NICOLA_1985

26 lip 2012, 19:49

Na ustach wogóle nie widać permanentnego
to są moje naturalne usta :-) gdybym miała zrobiony byłyby na dzień dzisiejszy bordowe bo usta są bardzo ukrwione i bledną po kilku tygodniach, ja mam zrobione tylko kreski na górnych i dolnych powiekach :-D

[ Dodano: 26-07-2012, 19:50 ]
mam zamiar jeszcze zrobić se brwi, a usta niech zostana takie jakie są bo moim zdaniem akurat tutaj nie ma co poprawiać hehe :ico_oczko:

[ Dodano: 26-07-2012, 19:54 ]
troche fotek dla Was, na facebooku też są :
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 26-07-2012, 17:05 ]
gdzieniegdzie fotka z pod fotki wystaje.. to się pośpiech nazywa :ico_oczko:

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

26 lip 2012, 23:47

Nicola, super foteczki :ico_brawa_01: Karolcia to mała kopia Mamy, a Krystianek Taty :-) Rzeczywiście delikatny ten Twój makijaż :-)

Ja akurat kresek nigdzie nie robię, więc dla mnie taki makijaż odpada. Mój makijaż, o ile w ogóle jest, to krem nawilżający z dodatkiem podkładu, na usta błyszczyk bądź pomadka ochronna, tusz do rzęs (ewentualnie jakiś cień) i odżywka do brwi :ico_oczko: I wsjo, więc nad permanentnym nigdy się nie zastanawiałam.

Ale oczywiście, jak kobieta codziennie maluje sobie usta kolorem, czy właśnie kreski pod okiem, to z pewnością jest to ogromne ułatwienie :-)

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

27 lip 2012, 10:29

Nicola, śliczne zdjęcia!!! :ico_brawa_01: Ja się zakochałam w tym, gdzie Karolinka jest przytulona do czegoś (ściany, słupa) - no laleczka!!!! Reszta rodzinki oczywiście też wygląda wspaniale :ico_brawa_01:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość