szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

07 sie 2012, 13:35

Zauważyłam ostatnio że jest strasznie nie ufna i boi się obcych
Moja też miała takie etapy .Był czas że darła się wniebogłosy jak mnie nie było, ale z czasem jej minęło.Teraz czasem się zawstydzi i chowa fajnie ale zaraz pójdzie do byle kogo.
Ja przed pierwszym ślubem nie miałam
Ja też nie miałam.Ale jakoś nie odczuwam braku tego.
Pchacza Piotruś też ma, ale jakoś nie przepada za nim
Moja w domu wcale go nie używa bo własnie tak jak piszesz nie ma za duzo miejsca a o skręcaniu na razie nie ma mowy .

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

07 sie 2012, 15:04

Mojej to ja z nikim nie zostawiam,ew czasem jak ide do sklepu obok domu ale to jest 5 minutek,więc może dlatego taka jest,jednak tylko ze mną 24 na dobę jest.

Co do pchacza kiedys chciałam kupić ale wydaje mi się to zbędny wydatek,jednak moja i bez tego zaczyna śmigać :-D

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

08 sie 2012, 07:24

Kala wczoraj zrobilam 3 pierwsze swoje samodzielne kroczki, od fotela do stolu, ale zostalam w totalnym szoku :ico_brawa_01: choc pewnie to byl jednorazowy wybryk to sie ciesze, ze akurat jak bylam w domu jej sie to udalo :-D

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

08 sie 2012, 07:38

ladybird23, Gratulujemy kroczków :ico_brawa_01:

Ja dziś coś spać nie mogłam,młoda tez się wierciła całą noc,teraz w łóżeczku się bawi,ja sie ogarnę,młoda dostanie mleczko i na zakupki smigamy :)

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

08 sie 2012, 10:55

cześć dziewczyny. Nie wiem czy jeszcze mnie pamietacie ;-) Postanowilam w końcu znaleść troszkę czasu dla siebie i wpaść do was z wizytą. Wieczorem wrzuce zdjęcie tatuażu i aktualne Oliwki, bo bardzo sie zmieniła. Musze tylko odebrac aparat od mamy.

Kurcze stęskniło mi się za wami, ale u mnie non stop praca, praca i praca. Wszę dzie chodze z Oliwką więc nie mam nawet czasu po tylku sie podrapać. Mielismy otwierac komis dziecięcy ale koles od wynajmu zrobił mnie w bambuko więc musiałam zrezygnowac na szczęscie nie popłynęłam na kasie.

Oliwka sana juz stoki, chodzi koło mebli i łózek. z chodzikiem pchaczem maszeruje po mieszkaniu. waży 10kg. kluska z niej straszna. Cały czas karmię cycem bo nie chce mi nic innego jeść. Ma już 4 zęby po 2 na dole i u góry a dziś zauażyłam że idzie jej 2 z lewej strony u gory. Kochana jest jak nie wiem ale charakterek to ma po mamusi nie ma co :-)

my nadal z budowa domu walczymy, M. trochę sie poprawił i narazie jest spoko. Jade dziś po rower i fotelik dla małej bo chce z nią jeździć w wolnej chwili :-)

Ide was trosze poczytać

[ Dodano: 08-08-2012, 11:05 ]
torszkę poprzegladałam zdjęcia, ale macie dziewczyny śliczne dzieciaczki i jak bardzo się zmieniły :-) :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

08 sie 2012, 12:33

ale zaraz pójdzie do byle kogo
Piotruś tak samo :ico_oczko:

ladybird23, gratuluję Kalince samodzielnych kroczków :ico_brawa_01:

izabelllla123, witaj :-D szkoda, że z tym własnym sklepem się nie udało, a co aktualnie robisz? Dobrze, że między tobą i mężem się powoli układa :ico_sorki: czekamy na fotki

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

08 sie 2012, 12:42

witaj szkoda, że z tym własnym sklepem się nie udało, a co aktualnie robisz? Dobrze, że między tobą i mężem się powoli układa
ja nie pracuje w chwili obecnej jestem na bezrobociu, ale całe dnie spędzam na budowie i lataniu po urzedach. to trzeba cegły domawiac, to zezwoleni nie to, non stop coś. już mi się odechciewa własnego domu, a budowlańce lenie na taczkach siedzą.

do pracy pójde jak mała przestane cycem karmic czyli pewnie zaraz po nowym roku

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

08 sie 2012, 13:11

ja nie pracuje w chwili obecnej jestem na bezrobociu, ale całe dnie spędzam na budowie
aha, faktycznie z budowa domu to jest załatwiania
do pracy pójde jak mała przestane cycem karmic czyli pewnie zaraz po nowym roku
he he, to oby udało Ci się Oliwkę odstawić zgodnie z planem :ico_sorki: u mnie to tak średnio idzie odcycowanie. Nie chcę mu zabrać tak od razu, dlatego podzieliłam sobie wszystko na 3 etapy. Na razie tylko pierwszy etap mam zaliczony (nie karmię już w dzień) :ico_oczko: kolejny etap to odkładanie Piotrusia do łóżeczka po każdym karmieniu w nocy, trzeci etap, to zaprzestanie karmienia w nocy. Tylko problem w tym, że jakoś nie mogę się zmobilizować, by za to się wziąć, pewnie ciężko będzie. On już jest taki mądry...

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

08 sie 2012, 13:21

he he, to oby udało Ci się Oliwkę odstawić zgodnie z planem u mnie to tak średnio idzie odcycowanie. Nie chcę mu zabrać tak od razu, dlatego podzieliłam sobie wszystko na 3 etapy. Na razie tylko pierwszy etap mam zaliczony (nie karmię już w dzień) kolejny etap to odkładanie Piotrusia do łóżeczka po każdym karmieniu w nocy, trzeci etap, to zaprzestanie karmienia w nocy. Tylko problem w tym, że jakoś nie mogę się zmobilizować, by za to się wziąć, pewnie ciężko będzie. On już jest taki mądry...
u mnie mega cięzko jest z odstawianiem, mala nie chce odstawic cyca potrafi byc głodna nie zjeśc zupy, czy deseru a szaprac za cyca. Lubie ja karmic i sprawia mi to przyjemność ale chcialabym miec chociaz lączone karmienie a tu mój niejdek nic nie chce jeść, ani kaszki, mleka, kleiku, budyniu, deseru, obiadu.......nic

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

08 sie 2012, 13:51

izabelllla123, to samo było u mnie, początkowo Piotruś jadł wszystko ładnie, a później zaczął gardzić normalnym jedzeniem i wolał cyca, więc się zawzięłam, że w ciągu dnia tylko normalne jedzenie będę mu dawać i wygrałam. Może nie je tak jak bym chciała, ale na pewno lepiej niż jak miał cyca :ico_sorki: Nasze dzieci są cwane :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość